jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

Re: jautâjums ginekologam...
21.04.2014 14:28
To nevar tā uzminēt. Var būt tā, ka pēkšņi iekaisums bet jāņem vērā, ka ginekoloģiskās lietas nav vienīgās kas atrodas vēdera lejas daļā. Tur vēl ir pūslis un resnā zarna...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki!
Vai tā varētu būt grutniecība, ja man ir nežēligi sapoši krūšu gali tie nedaudz palikuši tumšāki! Temperatūra 37!
Pedejas mr bija maz! Un piespiežot krūtus iznāk šķidrumiņš tadā balganā krāsa!
Bet tests negatīvs!
Re: jautâjums ginekologam...
05.05.2014 00:08
Var būt grūtniecība bet vairāk izskatās pēc hormonālām svārstībām.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
sveiki,jau no pusaudzes gadiem bijusas neregularas MR,bet septembri dzima delins,un pirmas mr,jau paradijas novembri,un esosas jau aprila vidu,kas vel nav beigusas.. cik tad ilgi ir maksimalais menstruaciju garums?vai tas bus mr?jau 18 dienas no vietas,pirms tam nedelu neka,un vel pirms nedelas bija bruni smerejumi ari nedelu....
Re: jautâjums ginekologam...
05.05.2014 20:11
18 dienas no vietas noteikti nav normāli. Vidēji 5 dienām jābūt. Maksimums nedēļu. Tā kā vajadzētu griezties pie ārsta.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!


Man ir svarīgs jautājums. Pašlaik es atrodos ārzemēs un nevaru apmeklēt ginekologu, bet jau pagājušajā mēnesī man pirms mēnešreizēm sāka izteikti sāpēt labā olnīca, tagad man atkal sāp šī olnīca un sākas mēnešreizes jau otro reizi, bet ir tikai pagājušas 15 dienas kopš iepriekšējām. Nevaru saprast, kas notiek. Noteikti došos pie ārsta, bet negribu tā neziņā dzīvot.

Paldies!
Re: jautâjums ginekologam...
12.05.2014 22:47
Kristīne20

To ir diezgan grūti pateikt kas sāp bet varētu būt hormonālās svārstības.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki! Velejos pajautat ja man 3 septembri ielaida ieksa un vairakas reizes ! Bet 15 septembri tests uzradija negativu ! Vai esmu stavokli ?? Man ir bieza staigasana uz toleti iesapas vedara lejasdala un vedars tads savadaks iskatas !
Re: jautâjums ginekologam...
17.09.2014 12:22
Beernudaarzs, par prezervatiivu lietosanu neko neesi dzirdeejusi. Tu tiesaam domaa, ka 12 dienas peec apauglosanaas, veeders saakt palielinaaties?
Neviens tests pozitivu tik aatri neuzraada. Sagaidi naakosaas MR, ja taas kaveejas, uztaisi gruutnieciibas testu, ja tas ir negatiivs pagaidi veel kaadas5-7dienas, ja MR nesaakas, uztaisi veelreiz gruutnieciibas testu.
Re: jautâjums ginekologam...
18.09.2014 11:59
dincuks

15 septembrī tests varēja arī neko neuzrādīt. Atkarto testu pēc nedēļas. Bet vispār pareizi būtu skaitīt cikla dienas un Tavā gadijumā vēl pareizāk būtu aiziet pie ginekologa.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
18.09.2014 12:52
Vai antibiotiku lietošana var paātrināt MR sākšanos? nedēļu dzēru antibiotikas un MR sākās vismaz nedēļu ātrāk kā vajadzētu.
Re: jautâjums ginekologam...
18.09.2014 13:10
Jaa, var.
Re: jautâjums ginekologam...
18.09.2014 19:19
.
20.09.2014 12:27
cik nedelas varetu but grutnieciba, ja pedejas menesreizes bija aptuveni 22 augusta?
Re: .
20.09.2014 13:29
Kas liek domaat, ka ir gruutnieciiba? Kad vajag buut MR septembrii?
Labdien, gribēju pajautāt, vai tas ir normāli, ka pēc mēnešreizēm, joprojām lejā ir nelieli krampīši un mugursāpes un neliela smērēšanās? Man ir 3 gadiga meitiņa, kopš meitiņas piedzimšanas tā ir pirma reize, nekad nekas tāds nav bijis. Domāju, ka stāvoklī neesmu jo tik tikko beidzās MR pirms 2.dienām.paldies
lūdzu sniedziet atbildi, jo sāku loti uztraukties...paldies
Re: jautâjums ginekologam...
18.11.2014 14:34
Neuztraucies. Normāli tas nav bet pagaidām neredzu pamatu uztraukumam. Kāds Tev ir augums un svars? Cik gadu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien! Vai man varetu ludzu kads pastastit kas man kaish? Ir aizcietejumi,sap krutis,loti jutigi krusu gali,un sapes muguras lejasdalja...Cik lasiju interneta tad ir iemesls domat ka esmu stavokli,bet man ir mr pashaik...Paldies!
meisha
Re: jautâjums ginekologam...
24.11.2014 14:50
meisha Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Labdien!Luudzu paliidzibu!!! Vai man varetu ludzu kads pastastit kas
> man kaish? Ir aizcietejumi,sap krutis,loti jutigi
> krusu gali,un sapes muguras lejasdalja...Cik
> lasiju interneta tad ir iemesls domat ka esmu
> stavokli,bet man ir mr pashaik...Paldies!
Re: jautâjums ginekologam...
24.11.2014 15:12
Nu, ļoti jau nu vispārīgas ir tās pazīmes, lai varētu ko pateikt. Aizcietējumi paši par sevi ir tāda lietas kas var sačakarēt visu pašsajūtu un sagādāt sāpes vēdera lejas daļā un iegurnī.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
15.datumaa bija sex,un shitas viss sakas nesen paris dienas atpakalj,un krutis ari sap..bet vai tad no aizcietejumiem var sapet krutis?
Re: jautâjums ginekologam...
24.11.2014 15:39
He, krūtis maz ticams, ka no aizcietējuma :) Gan jau kaut kāda problēma organismā ir. To nevar noliegt, bet no šīm ļoti vispārīgajām pazīmēm neko sakarīgu nevar secināt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labi,paldies! :)
No kā buršķ veders un rodas daudz gaazes? nu jau nedelu ta ir
Re: jautâjums ginekologam...
27.11.2014 21:20
Par to vēl zinātnieki strīdas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien , sakiet ludzu man sakas pirmo dienu menesreizes un es milejos nakosa diena es izdzeru 2 tabletes Postinoru un menesreizes 7 dienas bija,, sakiet var but ta ka esmu stavokli? Paldies par atbildi
Re: jautâjums ginekologam...
17.12.2014 20:44
Nē, nevar būt. Bet šo jautājumu es saglabāšu kā izcilu stulbuma piemēru.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
18.12.2014 01:08
Sveiki mēnesi ar viru cenšamies ieņemt bērniņu man ir 22 agrāk nekādas kontracepcijas tabletes nedzeru pēc mēneša sakas mēnešreizes un tieši pēc viņam kādas 3 dienas saka nežēlīgi sāpēt krūtis tā sāpēja nedēļu un domāju ka esmu stāvokli bet šodien atkal sakas mēnešreizes 2 Nedelas ātrāk nekā tam vajadzētu būt, kas tas varētu būt par iemeslu ?? Un pie ārsta man pieraksts pēc nedēļas tikai paldies
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 14?
Ziņa: