jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

Re: jautâjums ginekologam...
02.12.2016 11:55
A ko ne? Aug piselīgums - aug pulss :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien man jau tā ir otro reizi. Pirmā reize bija oktobrī. Man sākās mēnešreizes mēneša sākumā un tad sākās tajā pašā mēneša beigās 28.oktobrī. un otrā reize ir tagad. Man mēnešreizes sākās mēneša sākumā un tagad atkal. Man ir nedaudz bajls par to ka man kaut kas nav kārtībā. Un vai man nav aborts,jo ar vīru cenšamies ieņemt bērniņu. Tas ir normāli vai arī man kaut kas nav kārtībā?
Re: jautâjums ginekologam...
01.01.2017 18:32
Pagaidām es neko neparastu nesaskatu bet vajadzētu precīzus mēnešreižu sakuma datumus. Ja iespējams, tad par kādu pus gadu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki man ir nerugularas mr. Bet tg man jau 15 dienas kavejas tik daudz vel nau bijis,taisiju testus 2-negativs.bet jau piekto dienu briesmigi velk vederu.un viss...
Re: jautâjums ginekologam...
10.01.2017 20:51
Jā, paldies, ņemsim vērā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
11.01.2017 12:28
Paldies par adbildi,ļoti izmeļoši.
Re: jautâjums ginekologam...
11.01.2017 15:34
Bet cienītā vanninja.., Tu taču neko nejautāji. Es protams nojaušu, ka ierakstot tēmā "jautâjums ginekologam..." Tu droši vien to domāji kā jautājumu, bet varbūt tomēr varēji precizēt, ko tieši Tu gribi zināt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
11.01.2017 16:34
Cilvēks droši vien grib, lai kāds pasaka, kas viņam ir. Bet tad jau jānodarbojas ar gaišredzību.

Manuprāt, šoreiz drošāka ir vizīte pie ginekologa nekā n versijas.

Kaut kā paši taču arī var izdomāt, kas ir foruma līmeņa jautājums un kas nav.
Man tads jautajums.Esu 6nedelas un 3 dienas stavokli,man vilka vedera apaksu ,biezi gaju uz toleti un jutos loti miegaina.Viena diena visi simptomi pazuda,tikai bisku krutis sap.Vai tas ir normali,vai uztraukumam ir pamats?Pie arsta tieku tikai pec 10 dienam.
Re: jautâjums ginekologam...
29.07.2017 00:42
Labdien man jautājums esmu 40nedela dzemdību datums bija 28 jūlijs bet nekā gļotu korķis bija sāka sāpēt vēders kā uz MR bet ne visu laiku ik pēc stundām
Un uz tolēti bieži eiju baidos ka varu nejust kad ūdens nojiet eijot uz tolēti vai tā var būt kā nepamana ka ūdens nojiet ?
Re: jautâjums ginekologam...
30.07.2017 13:41
Labdien man jautājums esmu 40nedela dzemdību datums bija 28 jūlijs bet nekā gļotu korķis bija sāka sāpēt vēders kā uz MR bet ne visu laiku ik pēc stundām
Un uz tolēti bieži eiju baidos ka varu nejust kad ūdens nojiet eijot uz tolēti vai tā var būt kā nepamana ka ūdens nojiet ?
Re: jautâjums ginekologam...
17.08.2017 23:02
Cik zinu, tad spermotozoīdi var izdzīvot ilgu laiku. Domāju, ka grūtniecība var iestāties.
Signe17
Re: jautâjums ginekologam...
22.08.2017 22:41
Labdien!
Man ir lielas mazās kaunuma lūpas, bet lielās ir mazas. Mazās kaunuma lūpas riktīgi ir lielākas un it kā viss ir uz āru un arī klitors ir paliels un arī it kā uz āru. Vārdu sakot var redzēt visu uzbūvi nesaspringstot. Vai tas ir normāli, ka mazās stipri nokarājas un lielākas par lielajām, jo lai redzētu mazās nav jāatbīda lilās? Citām vispār mazās nav redzamas. Mani arī uztrauc vai tāpēc nevar būt, ka arī baktērijām ir vieglāks ceļš nokļūt urīnceļos un bieži var būt slimības? Man ir 17 gadi.
Re: jautâjums ginekologam...
23.08.2017 13:00
Tur Tev drīzāk vajag plastikas ķirurga konsultāciju. Tad var kopā domāt, vai ir riski, vai tie varētu būt un kādi, kā vēl viss var mainīties, jo Tu tomēr vēl neesi pieaugusi. Bet, ja raizes ir, konsultēties var jau tagad.

Šeit viena iespēja: http://www.rodkeplasticsurgery.lv/lv/pakalpojumi/133
Labdien, vai uzzinājāt kas jums par problēmu, jo man pašlaik ir tāpat..
Sveiki,man ir 18 gadu ne reizi neesmu bijusi pie ginekologa.
Iepriekšējos 2 mēnešos MR sākās 4 un 5 datumā.
Bet šanī mēnesī vēl nav sākušās.
Vēdara sāpes dažreiz ir tik neciešamas ka pat piecelties nevar, bet MR kā nav tā nav.
7 dienas jau nav MR.
Varbūt tas ir tapēc ka februāris bijs īsais mēnesis?
Grūtniecības testi visi negatīvi, jau uzraisiju 3,bet rezultāts negatīvs.
Sveiki. Man mēnešreizes kavējās 11 dienas nekādu simptomi pmr jūtīgu krūšu, muguras sāpēs utt vispār nebija . Šodien smērejās brūni izdalījumi tikai uz toletē papīra pakete tīra visas dienas garumā. Velk vēdera lejasdaļā. Testu taisīju Doktorātā Anglijā uzreiz skrēju uz doktorātu kā mēnešreizes kavējās 5 dienas bet tests bija negatīvs . Pie ārsta pierakstījos un gaidu vizīti vēl 5 dienas , bet cikls man vienmēr bijis regulāra ... Nesaprotu kas tas tāds varētu būt! Nekad neesmu lietojusi kontracepcijas tabletes! Varbūt kādai ir bijis kautkad līdzīgs ja var padalās... Mīļš paldies
Re: jautâjums ginekologam...
16.09.2018 15:15
Sveiki. Es esmu nesaprašanā,iespejams esmu stāvoklī bet divas nedelas man bus tikai otrdien lai varetu taisīt testu,bet šodien man sakas smeresanas un velkosa sajuta vedera lejas daļā,bet tuvakajas dienās it ka man arī man menesreizes varetu sakties. Ja man ta smeresanas vai uz prieksu var sakties asiņošana ir jega taisit testu vai vins uzradis?
Re: jautâjums ginekologam...
23.07.2019 09:50
Labdien man vakar taisija sonografiju
22 maija bija mr . Pec laika sanak 9 nedela
Hcg bija 04.07.2019 4844
Aizbraucu uz sonografiju
Saka ka ola ira auglis nav
Uzraksta ka 5 nedela ka nav atisties ka tas var but un vai ceriba ka viss bus labi
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 11?
Ziņa: