jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

Man ir 25 gadi. Ir 2 bērni, jaunākajam tikai 4 mēneši. Gribās 3 bērnu. Kad varētu sākt plānot nākamo, jo vēlos to pēc iespējas ātrāk. Un ja palieku sāvoklī ar nākamo, kad jāpārtrauc barot mazais.
Runājot par pārtraukto dzimumaktu. Man liekas, ka viss šajā sfērā ir ļoti individuāli. Es ar draugu gadu garumā dzīvojot dzimumdzīvi ar pārtraukto metodi (tikai), simtām reižu sperma ir bijusi uz maniem dzimumorgāniem un mazliet iekšā, bet vēljoprojām nēsmu palikusi stāvoklī. Bija pat domas, ka es nevaru palikt stāvoklī, bet konsultējoties ar gudrām, dzīves pieredzējušām, sievietēm sapratu, ka nav pamata uztraukties, jo cikls ir pat ļoti precīzs, katru mēnesi vienā un tai pašā datumā, un nekādi izdalījumi, vai citas pazīmes, kas varētu likt domāt par neauglību man nav.
pelite
Re: jautâjums ginekologam...
29.08.2009 10:17
Esmu ļoti uztraukusies dēļ savas bezatbildības un pakļāvības.
Pēdējo mēnešr. pirmā diena bija 5. decembrī 2009. g. līdz 10. dec. Līdz 19. dec. bija sex ar savu vīrieti, bet 19. dec. pakļāvos aizliegtajam auglim. Tagad esmu 37. grūtniecības ned. Noteiktais dzemdību datums pēc sonogrāfijas ir 19. sept. Nevaru saprast vai esmu palikusi stāvoklī pirms tā 19. decembra vai tai 19. decembrī. Varbūt kāds var palīdzēt un izskaidrot, kad varētu būt bijusi apaugļota olšūna?
Re: jautâjums ginekologam...
30.08.2009 12:07
Kad olšūna sāks staigāt tād varēr mēgināt uzminēt pēc sejiņas...

p.s. Kad ex sieva mani apmeta, es tiklīdz kā atveda no dzemdību nama tā uzreiz nomaniju kaut ko nelāgu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
30.08.2009 18:51
Visi jau nepamana... Un vai vienmēr vajag?
sisie
Re: jautâjums ginekologam...
31.08.2009 12:14
Gabija
berns nav japartrauc barot, par planosanu - tas atkarigs nio ieprieksejas grutniecibas, dzmedibu norises un vel daudz faktoriem, tapec labak iaizet ar ginekologu pa so lietu parunat.
Man pēc dzimumakta ir sākusies asiņošana, un tā turpinās vairākas dienas, tagad tā vietā parādās brūni izdalījumi ar smaku, bet pirms tam, pirms mēnešreizēm man ļoti sāpējā vēders, tad kad sākās arī sāpēja un izdalījās ļoti daudz asiņu, agrāk tā nebija. Mēnešreižu cikls svārstās no 2-4 dienām.Pie ginekologa neesmu bijusi.Kas man varētu būt?
Re: jautâjums ginekologam...
01.09.2009 08:09
Varētu būt iekaisums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
kas kaiš?
05.09.2009 12:08
Sveiki...man pēc MR vēl tagad, tas ir 10 dienas pēc smērē...pagājušo mēnesi ar ilgi, biju pie ārstes izrakstīja Agnucaston, bet nekas nemainās...kas man varētu būt?
bibibi
Re: jautâjums ginekologam...
05.09.2009 13:19
hormonali traucejumi... baifgi virspusejiskan, bet nu neko vairka jau interneta nepateiksi... turklat agnucaston cik zinu ir homeopatisks lidzeklis, iespejas efekts bisku japagaida
Labdien
18.09.2009 07:54
Labdien!
Man jau otro dienu no maksts ir dzeltenbalti krikumaini nedaudz šķidri izdalījumi bez smakas. Nav arī nekādas diskomforta sajūtas ne man sāp, ne niez. Vai tā varētu būt piena sēnīte? Jāsaka, ka saldumus nelietoju. Vai tas varētu būt savā ziņā no tā, ka ar partneri bieži mainām prezervatīvus - respektīvi ražotājfirmas. Ko jūs man ieteiktu lietot, jo ir tā, ka Latvijā esmu pēdējo dienu un pie ginekologa nevaru aiziet steidzamā kārtā.
Paldies!
Kādu kontracepciju var lietot, ja pēc grūtniecības pārtraukšanas slimnīcā neatsākās mēnešreizes? Tās atsāksis pēc diezgan ilga pārtraukuma (man tā jau bija), bet pa šo laiku negribas atkal iekrist!!! Es taču nezinu ar kuru brīdi sākt dzert tabletes vai līmēt plāksteri!!!
Re: jautâjums ginekologam...
24.09.2009 22:16
sweiki!
Gribeeju Jums pajautaat: kaadu laiku atpakal man jau bija saada sajuta(pa siewiesu liiniju) dedzinosa sajuuta,peec curaasanas wispaar liekaas,kad wiss ieksaa deg.Un tagad ir tas pats peec meenesreizeem-nezinu ko lai dara,ieliku POLYGYNAX kapsulu uz nakti.Ko Juus ieteiktu?
Labdien! Gribētu uzzināt atbildi uz manu problēmu, dzeru kontracepcijas tabletes Yasminelle jau 3 menesus. Sajā mēnesī biju saaukstejusies un lietoju papildus medikamentus, ari antibiotikas. Vai tas varetu izraisit starpmenstrualo asinosanu? Vai jaturpina lietot tabletes un pec atlikusam 11 tabletem jagaida menstruacija?
Paldies!
Labdien!

Es grībētu pajautāt, man bija dzimumakts 2 dienas pirms mēnešrizēm, un vai ir iespēja palikt stāvoklī, un ja ir vai ir iespēja, ka tad pēc tam 2 dienām ir tās paredzētas mēnešriezes?
Re: jautâjums ginekologam...
09.10.2009 13:10
...jap un jap...
Re: jautâjums ginekologam...
23.10.2009 16:44
Sveiki!
Man m/r sākās 6.10 un jau 2 dienas man ir jūtīgas krūtis, nogurums un biežāk jāiet uz tuoleti, parādījušies izdalījumi, sakiet vai tā varētu būt grūtniecība, vai šīs pazīmes varētu tik agri parādīties???
Labdien gribeeju pajautaat .Man nomoca viens jautajums.Pirmaja lauliba piedzima 2 meitinas.tagad esmu aprecejusies otro reizi esam nodzivojusi 2 gadus velamies berninu.Neaizsargajamies jau varak ka gadu un nekaa!Kas varetu buut par iemeslu jo loti veelamies berninu!!!!
Re: jautâjums ginekologam...
11.11.2009 10:08
nav ovulācijas
nekustīgi spermatozoīdi
partneru nesaderība

un vēl 100 iemesli
Labdien!

Man ir sekojoss jautajums, vai es varu taisit USG sieviesu dzimumorganiem, ja man ir menesreizem pedeja diena?
Sanaca diezgan mulkigi, pierakstijos uz USG, gaidiju veselu menesi, lai parbauditos un te nu bija. Man pa atru sakas menesreizes, tagad ja gribu parrakstities uz citu reizi un atkal ir jagaida 20. decembris., menesis. Man nav stipra asinosana, tikai mazliet smerejas. Iesakiet, ko darit? Vai es varu veikt usg?
Labdien!!!!
Es esmu 25 gadus veca.Esmu bijusi pie ginekologa un viņš man ieteica dzert hormonālās tabletes, lai man noregulētos cikls, jo man mēnešreizes ir neregulāras.Tas izpaužas tā, ka vienu mēnesi tās ir pēc 21 dienas, bet otru stipri vēlāk, apmēram pēc 40 dienām, nākamajā mēnesī tās atkal ir pēc 21 dienas. Dzeru tabletes jau aptuveni 5 gadi ar pārtraukumiem, bet laikā , kad ieturu pārtraukumu tās vienalga notiek neregulāri, tā kā iepriekš minēju. Es gribēju zināt vai laikā , kad ir šis garais periods (tās 40 dienas) es varu palikt stāvokliī???? Ja varu, kā aprēķināt vai kā zināt, kad man ir tās auglīgās dienas?????


Ar cieņu Zane
Velejos pajautat par avarijas kontracepciju...cik ilga laika paradas blakusparadibas...sorit nacas 10.00 sadu tabletiti iedzert!
Re: jautâjums ginekologam...
28.12.2009 23:15
Zane25 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
kā aprēķināt vai kā
> zināt, kad man ir tās auglīgās dienas?????


izmantot ovulācijas testus.
Re: jautâjums ginekologam...
28.12.2009 23:16
trilly:

blakusparadības nav obligātas...
Man ir Mirena + praktiski nav mēnešreižu - pieņemos svarā - sametas pumpas.Vēlos pāriet uz Yaz,bet nezinu vai tas būs labāk.Tapēc ,lai nebūtu jānožēlu,ka esmu izņēmusi tik dārgu spirāli,bet gaidītā rezultāta nav.Gribētu vienu mēnesi pamēģināt Yaz neizņemot spirāli un tad pieņemt lēmumu.Kādas tam var būt sekas,vai tā var?
man mēnešreize kavēja jau mēnesi,uztaisīju urīna testu 3 reizes visas negatīvs un asins analīzes arī negatīvas. vai var būt, ka esmu stāvoklī?
Neuzbudinātā mākstī ievadot pirkstu, es varu sataustīt dzemdi.. pirkstu sanāk ievietot tikai līdz pusei, lai jau sataustītu dzemdi, tas ir kādi 5 cm. Vai tas ir normāli? varbūt man ir dzemdes noslīdējums? bet man ir tikai 17 gadi.. lasīju, ka normālas maksts garums ir 12 cm, bet man sanāk 5 cm. No sākuma domāju, ka esmu stāvoklī un varu to sataustīt, jo tā ir palielinājusies., bet grūtniecības tests bija negatīvs.
Sveiki!
Mans jautājums ir tāds - cikla pirmajā dienā, proti - 1.janvārī sāku ;ietot kontracepcijas tabletes [nekad vēl to nebiju darījusi], un asiņošana, lai gan ir mazāka tomēr turpinās pat šodien [16. janvārī] un neizskatās, ka drīz pārtrauksies! Vai tas ir normāli un ko man darīt? mans ginekologs skaidru atbildi tā arī nesniedza? Vai tas varētu ietekmēties no kādām infekcijām vai tamlīdzīgi?
Paldies!
Sveiki!
Man ir neliela probleema sanaakusi.. Esmu staavoklii - 15. nedeeljaa un pagaajusho nedeelj (6 dienas) pamatiigi paardozeeju Bio-Multi gruutnieciibas vitamiinus. Netiishaam sajaucu tableshu pacinjas.. Aarsts man bija licis dzert 6 tabl. MG B6 dienaa, bet man sajuka pacinjas un es 6 dienas no vietas dzeeru 6 tabl. vitamiinus. Kaa tas vareetu ietekmeet manu beerninju? Cik lasu informaaciju, tad tas trakais A vitamiins vieniigi var trauceet - bet arii, ja taada deva ir dzerta tikai 6 dienas...?
paldies par atbildi!
Re: jautâjums ginekologam...
06.02.2010 18:06
nedomāju, ka ir vērts uztraukties...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 22?
Ziņa: