jautajums ku!

Aizsāka Rona 

Rona
jautajums ku!
19.11.2007 20:18
Kârtçjo reizi man ir piena sçne. :((

Ginekologs izrakstîja Flueohexan (vai kaut kâ tamlîdzîgi- rokraksts briesmîgs) kapsulu- lietojamu 1x un klotrimozola svecîtes (jâlieto 6 naktis).

Jautâjums- vai varu nelietot tâs svecîtes- un to vietâ lietot sodas- lakto proceduuras?

Svecîtes esmu jau lietojusi (skjiet tikai, ka citas), tachu tâ sçne atgriezhas atkal un atkal. Citas saslimshanas nav- uztaisiiju analiizes visaam iespeejamaam sts- negatiivas. Tikai taa seene, kura atgriezhas atkal un atkal. :(((

Vai arii labaak- dariit kaa aarsts parakstiijis un peec tam profilaksei paziekjeet iekshaa kaadu laiku lakto.

p.s. kas tâ par kapsulu- flueohexan?? Varbuut ir jeega palietot arii kaadas dzeramaas jogurta kapsulas??
Re: jautajums ku!
20.11.2007 00:13
Nu es nenjemshos apgalvot ka jums buutu jaadara taa vai citaadi jo es nezinu juusu konkreeto situaaciju tachu gadijumaa ja taa piena seene nav ljoti stipra un mokosha tad var mieriigi atljauties eksperimenteet...
Par mineetajaam kapsulaam man nav nekaadas informaacijas un neko liidziigu es neatradu taa kaa apskataties veelreiz nosaukumu...
Re: jautajums ku!
20.11.2007 21:45
gadijumaa, ne Fluconazol Nycomed?
Tas, manuprat, ir labas shai saslimshanai
Re: jautajums ku!
20.11.2007 22:38
Ja, taads Fluconazol ir, tas buus pareizais nosaukums... vispaar ljoti stiprs pretseeniishu preparaats kas citaadi organismam nav labs... Jogurta kapsulas var lietot bet peec buutiibas vinjas neprasaas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajums ku!
20.11.2007 23:36
stipras, jo tiesam palidzeja, citados veidos arstejoties problema atkartojas. Bet, ku!, ko tas 2 kapsulas nodara organismam tik sliktu? itka neka slikta nejutu, tikai problemu izarsteja gan.
Re: jautajums ku!
20.11.2007 23:43
Es nesaku ka noteikti jaabuut kaadam sliktumam bet kaa zinaams taa seene meedz atkaartoties un daudzas sievietes ir nogurushas jau vinju aarsteet... taapat nedomaaju ka shii vaida zaales uzlabo organisma aizsargspeejas kas vareetu buut viens no iemesliem kaapeec seene atgriezhas... jo jaasaprot ka seene jau nav nekaada nopietnaa STS ko zveeriski jaaapkaro jebkuriem liidzekljiem...
Uz cik ilgu laiku esi tikusi valjaa no taas seenes...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajums ku!
20.11.2007 23:52
;-) ku! kaadreiz dereetu riktiiga seene, tad saprastu, kaapeec jaaapkaro jebkuriem liidzekljiem ;-)
Re: jautajums ku!
20.11.2007 23:56
Nu jau bus gads, kaa briva no ta... kadreiz ik pec paris meneshiem atkartojaas, ja biju lietojusi kadas svecites vai tml... pilnigi izmisuma dzina mani tas. kaa pie dr. taa sene. Vispar esmu daudz piestaigajusi pie dr. ne tikai senes sakaraa, bet ari neizprotama asinjoshana, smershanas. Vispar traki, tikai taga sak uzlabties situacija un ceru turpmak doties pie dr. ne biezhak ka reizi pus gada. :)
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:02
Tad jau es domaaju ka kaut ko bez taam zaaleem veel esi darijusi jo ar to ka taas seenes noindee, veel nekas nav liidzeets... ir vajadziigs lai buutu nelabveeliigi apstaaklji prieksh seenes vairoshanos...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:03
,,,

Vai tu lasi kaadreiz visu teemu vai tikai teemas beigas...?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:05
Tad tu gribi teikt, ka sene sezh un gida savu kartu, neesmu tikusi valjaa? bet tad prieksh kam tadas zalez tiek razhotas, ja jau neka nelidz
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:10
ku!

atkaartoshu- kaartiigu tev seenes paasinaajumu un tad vareesi spriedeleet par zveeriigaam un nezveeriigaam metodeem...
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:12
Kas teica ka zaales neliidz... protams ka liidz bet vinjas jau nepasargaa no atkaartotas inficeeshanas... un Candida albicanis ir sastopama visur... tad jau tev no seksa jaaatsakaas kategoriski un jaaapmazgaajas ar dezinficeejoshu shkjiidumu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:14
...Candida albicans...

baltaa sunja rauga seene ;-)



Edited 1 time(s). Last edit at 21.11.2007 00:14 by ,,,.
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:14
Bet vai nav taa, ka sene atrodas pasha organisma, ja tai ir labveligi apstakljitaa sak aktivizeties, ta ir bakterija kas dzivo organisma. Vai tad to var iegut no partnera? Nu mani galigi parsteidzi, kas taa ir STS?

Loret pirmo reiz shito dzird
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:26
,,,

Oj, nu piedod neprofesionaalim... :)


loret

Es jau nesaku ka taa ir STS. Un tieshi taa, shie labveeliigie apstaaklji veidojas izmainoties maksts videi, kas savukaart saistiita ar to ko mees eedam, ko daram un kaa dziivojam... Taapeec arii jautaaju, ko veel dariji ja jau gadu vinja neatgriezhas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautajums ku!
21.11.2007 00:35
visu to, ko parasti, varbut mazak seksot saku vienigi, tas ari viss. Vispar atcerejos tadu nieku kaa - saku ari mazgaties savadak, cereju ka shitas lidzes, bet tas viss sakrita vienaa laikaa apmeram, tapec nezinu isti no ka pargaja, to ieteikumu par mazgashanos izlasiju aptiekas bukletaa- tieshi kadus pasakumus var veikt lai apkarotu kaiti.
Re: jautajums ku!
21.11.2007 09:02
Mjâ... madciniía vairs nav, tad nu ,,, íçrusies pie ku! :)
Rona
Re: jautajums ku!
30.11.2007 12:49
Loret!
Pastâsti sîkâk par to mazgâðanos..
Re: jautajums ku!
30.11.2007 13:57
Rona!

Varbut es vienigaa tada mulke, kas kadreiz mazgajoties laida dushas struklu tieshi virsu, gandriz vai ieksa izskalojot, nu taa no apakshas, bet tad izlasiju ka drikst tikai no augsas laist udeni, lai nav tieshas udens struklas uz to vietu, apmeram kaa kad lietus list no augsas. Bet mosh tev tas nebus nekads atklajums.. un vel protams, nekadas smarzigas zelejas vai ziepiites, tikai un vienigi specialais mazgashanas lidzeklis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 8?
Ziņa: