ginekoloìiskâ leikoplakija

Aizsāka uudensviirs 

ginekoloìiskâ leikoplakija
09.04.2008 12:07
Netieku gudra ar ðo slimîbu... Kâ îsti rodas ðî slimîba (katram dakterim sava versija) un vai ar ziedçm vien var izârstçt? Iespçjams, ka jâmeklç palîdzîba onkoloìiskajâ centrâ, bet bail no íirurìiskas iejaukðanâs... Vai kâdai ir pieredze ar ðo lietu?
katja
Re: ginekoloģiskā leikoplakija
14.04.2009 16:01
Fakts kā tāds. Man teica ka kautkas ar hormoniem nav kārtībā. Tā tas viss arī rodas. Sākumā man bija leikoplakija. Tad izveidojās tāda kā čūla uz kaunuma lūpas. Ļoti sāpīga. To man izoperēja. Atklājās ka tas bija ļaundabīgs audzējs. Tā es nokļuvu arī zem nākamā naža...kur dēļ leikoplakijas man izoperēja visu vulvu. Šobrīd man ir ap 30, bet esmu kļuvusi par nepilnvērtīgu sievieti, jo vulvas operācija ir briesmīga. Meklē palīdzību un nebaidies nenokā. Kamēr vien var ko līdzēt! Uz priekšu!!! Atvaino par tiešumu, bet domāju ka to der zināt.
Vai Tu "katja" būtu ar mieru padalīties savā pieredzē par leikoplakiju un ko Tavi dakteri līdzēja ārstēšanā?? Lūdzu, lūdzu uzraksti man uz e-pastu silvada@inbox.lv
Vai arī, ja kādai citai ir šī slimība- vulvas leikoplakija, padalieties lūdzu pieredzē kā ārstēt vai apturēt šo slimību!
katja, esmu tuvu izmisumam, vai Tu nevarētu uzrakstīt, kādas ir iespējas ārstēties. Izjūtu tik lielu diskomfortu, ka grūti pat pārvietoties,
ar cieņu anda
Neesmu katja, bet varu pāris teikumos pastāstīt, ko esmu lietojusi. Pārsvarā ginekologi raksta lietot Linoladiol N ziedi, ir vēl Linoladiol N-H. Ja dikti sausa un plaisājoša gļotāda A vit.eļļā, smiltsērkšķu eļļa... līdz trakumam tā visa zieķēšana. Cik man gadījies būt (apmēram5.ginekologi)pie ginekoloģēm visas teikušas,ka izārstēt nevarot, cēloņus neviens nezinot (diemžēl pat neizrādīja interesi meklēt un noskaidrot), var tikai uzturēt sevi, lai var normāli dzīvot, tā teikt sadzīvot ar šo slimību. Viena gin. ieteica vērsties pie dermatologa,jo šī kaite viņa lauciņa. Dermatoloģe S.Žīgure mainīja ārstēšanu- sākumā,stipram iekaisumam, sēnītei, sakasījumiem bija Travokort ziede, tad vēl viena, kad akūtie iekaisumi mazinājās, kā patstāvīgu jālieto Elidel. It ka jau neko, ir kad uznāk brīži ar lielāku niezi, tad atkal nomierinā. Mēģinājām arī pāris iekšā dzeramas tabletes niezes mazināšanai, vienas +vēl labākam miegam, bet no viņām nejutu uzlabojumu, tapēc nelietoju vairāk. Kā kopjošu līdzekli Bepanten. Mazgāties bez ziepēm, tējiņās var, pēc iespējas lai nekas nerīvējas, neberžas, lai vēdinās(nē stringiem, retāk bikses nēsāt, paketes dabīgu materiālu) No visa tā diemžēl neuzlabojas maksts sausums, tātad vēl kas būtu vajadzīgs.
Kā Tev, andasam, tagad veicas, vai esi atradusi saprotošu dakteri, kas palīdz? Vari rakstīt man uz iepriekšminēto e-pastu. Nedaudz apmainos ar info ar divām sievietēm, kurām gan jāsaka ir pavisam pretēji rezultāti un ārstēšana. ceru,ka atbildēsi.
Katja
Re: ginekoloģiskā leikoplakija
19.09.2010 23:45
Šeit atkal Katja. Par to leikoplakiju ir rakstīts vairākās vietās, ka šai vietai biju jau paslīdējusi garām. Šeit patiešām ilgi neesmu iegriezusies. Anda ieteikšu tomēr apmeklēt onkoloģijas speciālistus. Varbūt ka viss nav tik slikti cik izliekas. Man personīgi...Ja es vismaz 10.gadi atpakaļ būtu zinājusi savu diagnozi, tad arī man nebūtu bijusi šī briesmīgā operācija. Protams, pirms kritiena, mēs vienmēr paliktu apakšā spilvenu, ja vien mēs paši zinātu kad un kurā mirklī kritīsim. Es tikai uzskatu ka savas nevīžīgās dakteres dēļ, kura man jau toreiz varēja pateikt ka man taču ir lekoplakija. Ja laicīgi iesiet pie ārsta, viss ar Jums būs labi!!! Protams ja vien negadās ārsts, kurš teic:"Ja Tev tas netraucē, tad viss ir labi" Tikai galvenais regulāras pārbaudes pie speciālista. Man ir padomā dotajā mirklī viena operācija, kura vēl ir tikai plānā. Taču gribu redzēt rezultātu, tad arī atkal došu Jums kādu ziņu.
silvada
Re: ginekoloģiskā leikoplakija
29.10.2011 18:24
Katja Rakstīja:Man ir padomā dotajā mirklī viena operācija,
> kura vēl ir tikai plānā. Taču gribu redzēt
> rezultātu, tad arī atkal došu Jums kādu ziņu.
Kā Jums Katja veicas? Kas ta bija par operāciju un kā tā mainīja dzīvi un pašsajūtu, ja protams veicāt šo pasākumu...
Varbūt ir vēl kāda kas lasa un var padalīties, kā ārstējaties un sadzīvojat ar leikoplakiju.
Katja
Re: ginekoloģiskā leikoplakija
26.01.2015 23:24
Sveikas,vēlajā nakts stundā... Šeit atkal es. Pēc mana audzēja atklāšanas nolika man staru terapija. Pēc staru terapijas leikoplakija tikai progresēja. Tā man tika vekta pilnīga vulvas operācija. Tas bija briesmīgi. Nu jau šķiet tūdaļ būs apritējuši 8.gadi pēc šī murga, taču nespēju ar to samierināties. Man tikko ir palikuši 37.gadi un esmu krople.Protams uz pieres jau tas nav rakstīts ka man nav vulva, bet pietiek jau ar tām izjūtām kas ik dienu atgādina par sevi. Pēc vulvas operācijas man atkal atgriezās leikoplakija. Dēļ tā kad šai vietai bija ļoti daudz šuves maksts dobums samazinās. Ultrasonogrāfiju vagināli man apskatīt nav iespējams, jo visi kā mani ierauga pat nemaz neķeras klāt. Rīgā gan viena man nolasīja veselu lekciju - ka tas viss esot man galvā. Ginekologa apskate notiek ievadot atsāpināšanas poti - tādu kā vieglu narkozi. Braukāju uz onkoloğijas centru un tur mana ārstējošā dakterīte nozīmēja mani uz plastisko ķirurğiju. Ùztaisīja man mākslīgas kaunuma lūpas. Diemžēl leikoplakija ir atpakaļ pat uz plastiku. Vienu no mākslīgajām lūpā mana miesa nepieņēma. Tad izņeēma to ārā..man mazvērtības kompleksi. Paldies milzīgs dakteriem kuri tik daudz jau patiesībā darījuši manis labā. Tikai vēlamais rezultāts nav gana labs man. Taču es to visu tiešām novērtēju. Jau vairākkārtīgi man ir bijuši rētaudu iekaisumi, jo šuves tur ir bijušas milions. Jā patiesi...veseli 8.gadi....jau. Un ko....dzīvoju ar domu, kam tāda esmu vajadzīga? Tas dikti sāp. Esmu pateicīga savam vīram kuš vēljoprojām ir kopā ar mani. Tas nekas kad nu jau emocijas un spriedze dara savu. Sex mums nav bijis no 2007.gada februāra. Nu laikam jau jāsaka man nav bijis. Tik ļoti gribās ieritināties vinja ķetnaās. Taču nespēju. Baidos par savu nākotni. Redzu murgos kā vīrs ar čemodānu iziet pa mājas durvīm atstājot mani vienu, klusumā. Taču šādā paskatā es nevienam vīrietim nevaru parādīties. Mans vīrs zin kāda esmu. Viņš vienīgais mani ir redzējis un vairāk neviens....izņemot ārstu, mani tādu vairs nekad neredzēs. Izplūdu ļoti lielā tiešumā, taču piedodiet meitenes ja varat. Emocijas dara savu.
Tātad...pēc plastikas leikoplakija atgriezās....piedevām....varbūt to daudzo operāciju iespaidā un stari arī paveica savu. Man ir urīna nesaturēšana, kā arī problēmas ar vēderu,jo visu laiku smērējas. Tas tik ļoti traucē darbā. Man ir tik ļoti liels diskomforts,ka riebj. Strādāju veikalā, pidevām dienā veikalā esmu viena a uz tualeti vajag ik pa laikam...tas ir briesmīgi.
Re: ginekoloìiskâ leikoplakija
27.01.2015 00:27
Bēdīgi :( Bet no otras puses es domāju, ka Tu pārāk sevi noniecini. It īpaši tajā kas attiecas uz Tavām intīmajām attiecībām. Jo ja paskatās internetā, tādus frīkus var atrast nodarbojamies ar seksu... reālus kropļus šī vārda tiešajā nozīmē. Un viņi vēl pat filmējas. Tā kā lielā mērā problēma ir galvā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: ginekoloģiskā leikoplakija
06.07.2015 21:26
Sveika, Silvada, .. kad biju Aslimnīcā Onkocentrā no janvāra līdz martam (dzemdes kakla vēzis) man bija starošana -iekšējā arī un ārējā, tad vakaros internetā lasīju ka esot pieredze SPIRULĪNAS lietošanā leikoplākijas ārstēšanai...atver Spirulīna intern. un palasi vairs raksta nosaukumu neatceros..pakapā..jāizlec www.kasjauns.lv -tur bija iekšā internetā tik daudz atceros. Man visu laiku leikoplākija, slimnīcā bija mazāk, tagad mājās arī nav tik daudz kā bija pirms starošanas. Skaidrs viens - neko operēt un izgriezt nevajag nav jēgas.Arī es lietoju Linadiolu HN ..mazg. ar tējām.Meklēšu vēl ko kreivu forumos, ja dabūšu -ziņošu, jo esmu vēl uz slimlapas.
Re: ginekoloģiskā leikoplakija
06.07.2015 23:06
Te atkal es, tikko atradu par leikoplākiju krievu lapā : www.ayzdorov.ru - it kā vienkārši , pati mēģināšu tā darīt
Re: ginekoloģiskā leikoplakija
17.08.2015 08:15
Labdien , Katja, tātad esi arī pārcietusi starošanu tāpat kā es? Man pēc tās neliela leikoplākija, Tev jau 8 gadus atpakaļ bija starošana- tātad Tev līdzēja starošana...tas vien jau labi, Tu esi varonīga, ka visu izcieti...vai Tev bija bīstama stadija vai sākuma? Man C-53 II-III it kā bija un gulēju LOC no janv.2015-š.g. 5.martam.Tagad cīnos ar leikoplākiju ar Linaladiolu Hn un tējām..sāp arī mugura un kauli jostas vietā -izgāju visus CT un tagad pēdējā Magn.rezonanse, jo nevar atrast kāpēc sāp gūžas, sēžas nervi ...un turamies tad visas meitenes -palīdzēsim ar savu pieredzi vai ja ko uzzinām jaunu..es jau rakstīju par Sirulīnu -aļģēm..pati uzgāju internetā slimnīcā kad biju.
katja
Re: ginekoloģiskā leikoplakija
10.10.2015 15:01
Sveikas!
Nebiju atkal ilgi šeit bijusi.
Jaunu neko nepateikšu. Pagājuši 8. gadi. Esmu kļuvusi ne vērīgāk pret sevi. Zāles nekādas nelietoju. Darbā kurā visas dienas garumā esmu viena tas liekas tikai traucēklis. Pērnajā gadā kārtojot sanitāro grāmatiņu biju onkoloģijas centrā pie ārsta. Mana dakterīte toreiz nebija. Ārsts mani diezgan skarbi sagaidīja. Pateica kāpēc es neejot pie savas operējošās dr. Vinja strādā privātprakse un nevaru atļauties vizīti pie viņas. Savukārt tā pie kuras gāju bija atvaļinājumā. Atgriezos ljoti vilusies par tādu attieksmi. Uzrakstīja man atkārtotu vizīti pie plastiskā ķirurga - atkal uz privātpraksi. Kura man nav pa kabatai. Kaut kā esmu ieslēgsies sevī. Navaarī ar ko tā izrunāties. Tikai jūs. ... Ari ģimene jūtos nelabi, ar māsu par to nerunāju. Labak runāt šeit. Vai labprāt parunātu kāda cita portālā. Ir jau arī citas lietas par ko gribas patērzēt. Kaut kā tā. Nomāc ļoti liela depresija. Tas arī viss.
Re: ginekoloìiskâ leikoplakija
10.10.2015 15:45
Jap. Ir skumīgi dzirdēt vārdus - es to nevaru atļauties kad runa ir par medicīnas pakalpojumiem. Un ne jau kaut kādām tur ekstrām bet gluži vienkāršām lietām. Un to es dzirdu no ļoti daudziem cilvēkiem. Un es domāju, ka mūsu valsts mirst. Vispār eiropa mirst. Vienkārši bagātajās valstīs tas nav jūtams, bet process ir aizgājis un nez vai tas apstāsies. Milzīgais bēgļu pieplūdums nez vai ļaus tam apstāties. Arī krievija jūt eiropas trūdu smaku un grib atraut kādu kumosu. Un draugi amerikāņi, kas labprat paņemtu visu... Ja vien pašus neķers trieka... Sory, ka tā no medicīnas novirzijos bet vai kāds no forumiešiem varētu lūdzu pateikt ko optimistisku (bet pietiekami reālistisku), kad situācija kļūs labāka? Nākamais gads būs jau kāds ceturtais pēc kārtas, kad prognoze ir uz leju. Tas ir neskaitot to kritumu kas sākās ap 2006 gadu.

p.s. Lai parunatos var rakstīt man personīgi uz e-pastu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveikas, bēdasmāsas!

Man nesen ginekoloģe konstatēja šo mistisko vulvas leikoplakiju, viss, ko ieteica- smēres un eļļas. To pašu Linoladiol, ko var lietot gan tikai ierobežotu laiku, olīveļlu, bepantēnu- ārstēt nevar, tikai sadzīvot.. Salasījusies šausmu stāstus te un citur internetā domāju, vai varbūt nepieciešams griezties pie kāda speciālista onkocentrā, par cik kaut kāds procents ar iespēju uz vēzi.. ja tā, tad kur un pie kā labāk vērsties?
Sveiki, Annapo!

Kad man konstatēja leikoplakiju ginekoloģe uzreiz nosūtija mani uz onkocentu uz analīzēm, analīzes bija kārtībā, bet Linoladiol lietoju nu jau 16 gadus, jo cita nekā nav ko lietot :( Leikoplakiju man konstatēja 25 gados, patreiz man ir 41 gads, un ,nu jau neloloju cerības ka šo kaiti var ārstēt. Patiesībā esmu aizmirsusi, kā bija kad leikoplakijas nebija, jo esmu pieradusi pie šī patstāvīgā diskomforta sajūtas. Kad tika konstatēta leikoplakija ārsti mierināja ka pēc bērniņa piedzimšanas, iespējams! leikoplakija izzudīs, bet nekas tāds nenotika :(. Esmu apmekējusi un uzklausījusi vairāku ginekologu viedokļus un viena no dakterītēm tā arī pateica " Nezinu meit kā tu mūžu nodzīvosi" . Ir periodi kad neko nesmērēju (mēnesi, divus) , jo apnīk regulāra smērēšanās, bet kad viss ir "saplīsis lupatās" uzcītīgi atsāku lietot smēri :). Ir loti grūti sadzīvot ar šo kaiti, jo tā traucē normāli seksuāli dzīvei, līdz tādai stadijai ka sāc domāt ka ar tevi kaut kas nav kārtībā jo tu negribi mīlēties, bet kurš gribētu ja tas notiek ar sāpēm? un pēc tam kā minimums 2 ndēļas līdz pliīsumi sadzīs un atkal viss no jauna, un tā visu laiku :(
Vēl vēlos apjautāties, vai ir kāda sieviete ar lekoplakiju, kura nav lietojusi hormonālo kontracepciju ? Iespējams maldos, bet domāju, ka man! šī liga ir tieši no hormonālo kontracepciju tabletēm.
Nu tā
Re: ginekoloìiskâ leikoplakija
10.01.2018 13:50
Lasu te bieži, bet nekad neesmu neko rakstījusi. Arī mani šī liga skar nu jau gadus 5. Vēl nebija sākusies menopauze, kad jutu niezi, sūrstoņu. Domāju, ka kāda sēne. Mazgājos ar visu ko, bet vēl sliktāk kļuva. Aizgāju pie gin. un tur arī konstatēja , ka šī kaite klāt. Briesmīgi pārdzīvoju, bet tā jau laikam ir, ar laiku viss tā kā nomierinās galvā. Tagad atkal biju pie daktera un un visas domas atjaunojas. Tāpēc izdomāju, ka šo to uzrakstīšu no savas pieredzes un no sameklētā rakstos. Varbūt kādai noder un, Dievs dod, palīdz, jo katrs jau ķeras pie salmiņa.
Protams, smērēju ar tām visām zināmajām smērēm, bet tagad kaut kā no tā visa sāka sūrstēt un pārtraucu. Līdz Bebhanten- vai nu ziede vai krēms( krēms man patīk labāk).Jāmazgājas ar aukstu ūdeni. Es cenšos remdenā un neesmu šos gadus lietojusi nekādus mazgāšanas līdzekļus lejai, tikai ūdeni. Iznāk staigāt garajās biksēs, kas nav labi, jūtu, lietoju tikai kokvilnas apakšveļu. Tikko daktere teica, ka esot no visām reizēm vislabākais skats, tik izveidojies sāpīgums uz aizmuguri. Tagad par to ko esmu izlasījusi un arī nedaudz mēģinājusi. Te jau minēts saits krievu lapās- ayzdrov.ru. Vēl (nevarēju iekopēt, bet pamēģinet rakstīt) - bolit.org/lechenie-lejkoplakii-narodnymi-sredstvami/ . Izlasiet cītīgi un pamēģiniet, neko nesmādējiet, ja nu der. Smērēju ar nerafinētu saulespuķu eļļu (tur bija tā teikts), grūti spriest, sliktāk nebija. Vēl jāmazgājas katru dienu ar klinģerīšu (rakstīts "nogķi" ,laikam sēklas kliņģerīšu) un asinszāles? (zveroboj) 1:1 novārījumu. Re kur Tatjana bija jautājusi par kontracepciju. Ļoti iespējams, ka arī tas ir to veicinājis. Es to esmu ēdusi kilogramiem, jo man kā jaunam skuķim, tālajos padomju gados (bija sāpīgas un stipras MR, kaut jau arī pēc dzemdībām), ginekoloģe teica - "jūs man būsiet pirmā ar jaunu preparātu, tas palīdzēs). Un dzēru daudzus gadus no vietas Trisistonu (ĀRPRĀTS! - tagad stāsta, ka tam vienas tabletes deva aizstājot tagadējo līdzekļu visa mēneša devu), līdz draudzene, kura bija farmaceite, to nejauši ieraudzīja un iebrēcās, ko es darot. Jā, pēc tam vēl pusotru gadu vasarās nenogāja no sejas brūni pleķi. Tās visas blaknes arī var veicināt šo sērgu, kas mūs piemeklējusi. Un vēl, ko izlasīju tikai šodien, bet tas no citas puses - smalkajām matērijām ( un ne visi tam tic, bet iekams par tām lietām neko nezinām, noliegt būtu stulbi). Šī kaite veidojoties no meliem, citu nosodīšanas un ienīšanas, tā esot stadija pirms naida, no kuras savukārt rodoties vēl ļaunāka slimība. Neviens mēs neesam pūkaini eņģeļi, varbūt klusībā izvērtēsim sevi un, varbūt, notiks brīnums un mēs atkal būsim veselas un laimīgas! Visām Jums, mīļās, veselību, cerību un laimi!
Man būtu tieši tāds pats jautājums hormonalajam ierīcēm vai tabletēm uc , jo pašai pusgadu atpakaļ sākas kas līdzīgs.. izmeklējot interneta sapratu ka man varētu būt hormonalais disbalans pateicoties mirenas spirālei tāpēc vakar ginekologs izņēma lai var izslēgt spirāli. Taču ceru ka balans atjaunosies un pāries. Šodien arī biju pie dermatologa un man būs pieraksts uz biopsiju lai varētu izmeklēt un noteikt kas man īsti ir . Jāpiemin ka dzīvoju UK tāpēc ir vēl grūtāk ar šiem ar tiem, jo šeit maz ko ņem vērā, jo visi staigā apkārt slimi.
Re: ginekoloìiskâ leikoplakija
30.10.2019 15:47
Kā īsti izpaužas šī slimība? Man jau 11 gadus visu laiku ieplist āda pie maksts ieejas apakšā. Mīlēties nav iespējams. Nelidz ne eļļas, ne lubrikanti. Ieplist vienmer. Pat dažkārt vienkārši apmazgajoties. Neviens ginekologs nav palidzejis ar šo problēmu un tā arī mokos. Visus šos gadua meklēju kādu info par šo, bet man izskatās ka man vienīgajai tur plīst āda. Sēnītes nav nekādas.
Lieliem vilcieniem, tā arī izpaužās, ka plaisā āda dzimumorgānu apvidū, bieži bez iemesla, vai pie mazākā iemesla. Nejauši ģērbjoties vai mazgājoties pavilki, pastiepi ādu pie kaunuma lūpas- uzreiz plaisiņas, kas labi nedzīst, tā, ka pastāvīgi tur kaut kas diksomfortu radošs, sajūtams ir, arī pie atveres plaisā un sūrst, dažreiz nieze pievienojas utt. Man ir veidojušās nelielas izmaiņas izskatā tur, tāda kā bālgana āda, rētaudi, āda ar laiku atrofējusies, kā mazliet savilkusies, mainot arī iekšējo lūpu formu, klitoru. Vienkārši sadzīvoju kopš diagnozes noteikšanas un ginekoloģes Linoladiola lietošanā nekādas stāvokļa izmaiņas vai uzlabojumus neredzu, drīzāk kādus krēmus, eļļiņas ādas mitrināšanai, jo mikroplaisas rodas, dažreiz lielākas, dažreiz mazākas, ātrāk sadzīst, taču kopumā tā arī dzīvoju- plaisā un apdzīst.
Sveikas meitenes! Man šī liga - leikoplakija parādījās, kad Mirenai gāja termiņš uz beigām. Smērītes, iespējams uz brītiņu palīdzēja, bet tas netraucēja ielikt nākošo Mirenu. Tolaik gan meklēju info par iespējamām Mirenas blakus parādībām, bet neko daudz neatradu, arī tagad noklusē par leikoplakijas saistību ar hormonālo kontracepciju. Šobrīd ļoti vēlētos saņemt info no sievietēm, kuras izmēģinājušas injekciju vai lāzera procedūras. Varbūt tomēr tās atvieglo dzīvi?
Neguļas, tàpèc, labs rìts!
Nez laikam aiz ta ka šeit ilgi nebiju bijusi. Neļauj vinjsh man izmantot manu veco vàrdu,tàpèc pieliku ,,katja 1"
Paviesojos. Ìsti nekà jauna nav. Lietoju jau visus šaja sadaļà iepriekš minètos smèrinjus. Ir savas labàs/sliktàs dienas. Ar to es domàju, vairàk vai mazàk niez. Arì ar omu tàpat. Ir forši jautrojos, ir...kad raudu un sevi žèloju. Protams laiks ir pagàjis milzìgs. Nu jau, ja nemaldos 15.gadi no operàcijas. Atgriezusies man vinja ir ljoti agresìvi. Taču es te palasu par làzerterapiju un vèl tur dažàdàm metodèm. Varbùt tiešàm kàda var padalìties pieredzè, jo ir jau ko lìdzìgu veikusi.
Sveikas, stiprās! Pievienojos jūsu pulciņam samēra nesen, jo spoguli jau katru dienu tur neliec. Es arī vainoju HAT. Kāds jau jāvaino. Palasīju visas tās šausmas, kam esat izgājušas cauri, pilnīgi dzīvot negribās. Nopietni jādomā par testamentu un mājas atbrīvošanu no krāmiem, lai bērniem mazāk klapatu....Saprotu, ka reāli nekāda palīdzība no mūsdienu medicīnas nav sagaidāma.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 25?
Ziņa: