vagîna (?)

Aizsāka mice 

mice
vagîna (?)
10.11.2008 15:35
vai tas ir normâli,ka priekðaa vagiinai ir tada ðaura takaa aadas steemele(viòa nevis karaajas,bet takaa stiepjas no vagiinas cauruma augshas uz apakshu..) nu ljoti gruti izskaidrot un aprakstiit, kaa tas izskataas..bet es gribu zinat,wai tadai tur jaabut?vai tada ir visaam sievieteem?

p.s. dazhreiz taa traucee piemeeram iznjemt tamponu - tampons aizkjeraas aiz taas adinjas un takaa vajag pabiidiit malaa un tad var iznemt..

paldies!ceru,ka tas nav nekas nenormals..man 17g.
jap
Re: vagîna (?)
11.11.2008 13:20
provokâcija
mice
Re: vagîna (?)
11.11.2008 15:39
bljaawiens, nu nopietni...es nesaprotu,kapec tu domaa,ka tas ir izdomats! cik smiekligi,ka cilveeki netic,lai cik muljlkiigs un nepatiess shis teksts izklausiitos...:(
nu luudzu pasakiet-vai tas ir normali?
Re: vagîna (?)
11.11.2008 23:47
Vai nu Tu esi vçl nevainîga un tâ ir jaunavîbas plçve, vai tas ir kaut kas cits. Stâsti, cik gribi, tâpat bez redzçðanas nesaprast. Teci vien pie ginekologa!
Re: vagîna (?)
11.11.2008 23:50
Es arî nesapratu, kas tur, kur tur..ej pie dr.
Re: vagîna (?)
18.11.2008 09:31
Vari paskatîties internetâ sievietes dzimumorgânu uzbûvi. Ðeit aprakstîts, kas un kâ :

"http://en.wikipedia.org/wiki/Vagina"

Zemâk ir reâla bildîte, kâ tas izskatâs dzîvç, paskaties un salîdzini, var, protams, bût daþâdas variâcijas, bet vairâk vai mazâk tas izskatâs tieði tâ :)
Re: vagîna (?)
18.11.2008 19:03
...nobildç un ieliec ite, lai tauta zin, par ko runa...:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 14?
Ziņa: