tâdi "joki" pçc ginekologa apmeklçjuma

Aizsāka ilizana 

Sveiki! Man ir 32 gadi, ginekologu apmeklçju nu ïoti regulâri (1 lîdz n reizes gadâ, jo ir problçmas ar grûtniecîbas iestâðanos, kaut ginekoloìiski esmu atzîta par pilnîgi veselu).
Vakar profilaktiskâs apskates ietvaros nâcâs doties pie ginekologa vietçjâ poliklînikâ. Bija cikla 18 dienâ (cikls 27-30 dienas). Apskates beigâs man parâdâîjâs asinis un dakteres sâka aurot - ko es stâstot par pçdçjâm mçneðreizçm, ka man tagad sâkoties reizes. Es saku, ka tas nav iespçjams, un ka man nekad mûþâ nav bijis tik îss cikls. Tad viòa nopurpinâja, ka varbût òemot analîzes ir mani nedaudz savainojusi. Man visu vakaru sâpçja vçders un iznâca ârâ gandrîz melni asins recekïi(tâdi parasti man ir mçneðreiþu beigâs), par ko esmu diezgan ðokâ. Vai no savainojuma varçtu bût recekïi? Kas ar mani notika?
Gruti spriest, tacu drizak Tev ir nojukusi hormoni un cikls nojucis, diez vai tas bus no izmeklesanas.es gan ietektu pastastit par so joku ka saki arstam kad dosies pec analizu rezultatiem
Es gan ðo "joku" (ka daktere atïaujas aurot un neatvainojas), kâ arî par visu ðo situâciju izstâstîtu Veselibas inspekcijai un vçl daþâm instancçm :)
Re: tâdi "joki" pçc ginekologa apmeklçjuma
09.01.2009 08:35
MAn mâsai grûtniecîbas sâkumâ, veicot pirmo apskati, pçc 5-10 min sâkâs asiòoðana, dabûja pçc tam slimnîcâ pagulçties, tâ kâ iespçjams, ka apskate vainîga...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 5?
Ziņa: