par gardonellu un uroplazmu

Aizsāka Kateriina 

Labdien! :)
Ïoti veelo uzzinaat Juusu viedokli par slimiibu, kas man nesen radaas!
man pirms 2 mçneðiem atklaaja gardonellu, ginekoloìe man irakstija sveciites "BETADINE" vai kaut klaa taa vinjas saucaas!
Un aarsteesanaas kurss bija 7 dienas!
Pec arstesanas biju pie aarstes un paarbaudi, bet atklaajaas, ka man atkal ir taas pasas gardonellas un nekas nav izaarsteejies!
tad mana ginekologje man izrakstiija antibiotikas "TRICHOPOL".
uz naakamo paarbaudi veel neesmu bijusi, pirmied iesu!
kaapeec vareetu buut taa, ka neizaarsteejos aj upirmajaa reizee?

Un ma ir otrs jautaajums.
mana draugam atklaaja uroplazmu.
mana aarste gan man veica tikai uztriepes analiizi, lai noskaidrotu,. vai ir seeniisu infekcija un atklaaja jau ieprieks piemineeetaas gardonellas, bet uzseejumu vinja man nenjeema!
tad jau visticamaak ir taa, ka arii man ir sii uroplazma?

Vai taapeec vareetu buut, ka neizaarsteejos no gardonellaam, ka amn jau ir sii patlogija uroplazma?
Ko Juss, kaa ginekologje man ieteiktu lietot vitamiinus organisma mikrofloras uzlabosanai?
Es ljoti ceru, ka paiidzeesiet man,jo man to ir diezgan gruutu paardziivot!
Luudzu, iesakiet,kaa man papildus uzlabot savu organisma novaajinaato imunsisteemu!

Es aptiekaa nopirku vitamiinus Vitiron Suscaps - vai ar tiem buus pietiekami, lai es izaarteetos un par siim slimiibaa aimirstu???

Jau ieprieks Liels Jums paldies!
lai Jums veicas!
mans e-mails: mezrozite@inbox.lv
man epastinjs ir mezrozite1@inbox.lv
Aigucis
Re: par gardonellu un uroplazmu
20.12.2008 19:07
Ar gardnerellam ir tâ - vinas ir ari pie normas varianta - bet ja rodas labveligi apstakli tas savairojas. var gadities, ka ar vienu kursu nesanak atbrivioties no palielinata gardnerelu daudzuma, tapec ka sie labie apstakli to vairosanai vel pastav. Jalieto arsta izrakstite medikamenti un paraleli var meginat atjaunot savu maksts labo mikrofloru piem ar jogurta kapsulam, ari vitamini nenaks par skadi.
par ureaplazmu vistiesak tev atbildes arsts, tacu ir liela varbutiba ka ari Tev ivna ir ja ir draugam.
Lai veicas
Re: par gardonellu un uroplazmu
09.01.2009 08:39
Laikam pie ureoplazmas lieto Doksiciklînu-AB
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 10?
Ziņa: