apsaldetas olnicas

Aizsāka primula 

Raimonds
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 05:34
Cilveki patiesam ir stu..bi. Es parliecinos par to jo talak jo vairak ! Snaudoso, veli ritoso infekciju, iekaisuma processu un saslimsanu var veicinat organizma stressi un ilgstosie nelabveligie areje faktori (ari krasas temperaturas izmainas). "Apsaldet olnicas" - NEVAR !!! Tie ir murgi. Tantu stasti. Ja cilveks to nesaprot, vins ir ... lasiet teksta sakumu ))) un nav verts vinam kaut ko stastit. Yis-maini ginekologu. primula - aizei pie gimenes arsta, ja ir loti traki sauci atros. Un vel atceries vienu lietu - ar vederu nedrikst nodarboties ar pasarstesanos! Tas var beigties pat ar EX !
Aivita
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 09:09
Ak kungs,kaa saap olniicas!Taa saap,ka no taa visa pat svars ir zaudeets paaris dienaas.Tam cauri esmu gaajusi,ka pat pusotra meenesha laikaa i savaakt nevareeja.Protams,no saapeem atbriivoja liidzko slimniicaa nokljuvu.Bet aarsteeties dabuuju ilgi un dikti.
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 09:30
Aivita

Neviens jau nestrîdas, ka nesâp. Sâp, un ïoti. Bet acîmredzams, ka Yis nodarbojas ar paðârtçðanos, speciâlista viedoklis netiek òemts vçrâ. Domâju, ka slimîba tiek palaista paðplûsmâ, un , kâ rezultâts, nekas labs tur nevar bût. Sekundârâs pazîmes tiek likvidçtas, bet slimîba paliek. Jûtams, ka cilvçks gadus desmit nav apmeklçjis ginekologu. Viòai vajadzçtu vairâk uzticçties profesionâlim, jo mainoties gadiem, mainâs arî ârstçðanas metodes.
Nesâktu ðo diskusiju, ja nebûtu pati ar to saskârusies. Jau desmit gadus kâ esmu aizmirsusi, kas ir sâpoðai olvadi.
Yis
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 10:43
Vaiva un kur tu raavi, ka es nodarbojos ar pashaarsteeshanos???
Es tachu teicu, ka aarsteejos un tagad profilaksie, kad tiek apsaldeetas kaajas lienu vannaa. Nevajag izdomaat to kas nav, bet vajag lasiit. Teelo te visgudriishus, bet pat nepacenshaas cita izteiktaas domas izlasiit.
Esmu vesela, nekas man nesaap. Tas ka ir juutiigs veeders dazhas reizes gadaa veel neko nenoziimee. Atrodi sev citu upuri, kam uzklupt.
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 10:50
Draudzene apsaldçja olnîcas, kas beidzâs ar iekaisumu, savukârt, man ir bijis apsaldçts urînpûslis uz kâ pamata reizçm sâp olnîcas! Cik zinu apsaldçtas olnîcas parasti beidzas ar iekaisumu!



Leola
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 11:26
Aizej pie ârsta, upuri. Vçlu tev visu to labâko.
LîvaX
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 11:33
Pirms apm.2gadiem apsaldçju olnîcas.Man bija baigais iekaisums,kuru ârstçju vairâk kâ mçnesi.Vçl tagad pa laiciòam iesâpas,kad dabûju pasalt,tâ kâ nestâstiet,ka nevar apsaldçties...
Raimonds
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 21:48
Cilveki ir idioti !!!!!!!!! Atklats idiotizms !!!!! Viniem runa vienu , tie to neredz un runa murgus. NEVAR OLNICAS APSALDET !!!!
mazmeita
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 21:51
ome gan vienmçr saka " nesçdi uz akmeòa,apsaldçsi pakaïu":)Nez,ko ðamâ ar to pakaïu domâ?
plants
Re: apsaldetas olnicas
19.08.2004 21:53
Cilvçki = idioti
Ârsti = Cilvçki
= Ârsti = Idi...
Raimonds? ârsts? izòçmums?
Dusma
Re: apsaldetas olnicas
20.08.2004 20:28
Taa arii mans (retoriskais) jautaajums tika noignoreets - ja var apsaldeet olniicas, tad kapeec neviens veel nav apsaldeejis kungji, anaalo atveri vai resno zarnu???

Taas "apsaldeetaas" olniicas vienkaarshi ir smalkaak un neitraalaak nosaukta infekcija, kas ievazaata dzimumceljaa vai arii elementaaras higieenas truukuma deelj!
Humoss
Re: apsaldetas olnicas
20.08.2004 20:34
Tâ ir tikai un vienîgi infekcija.
Raimonds
Re: apsaldetas olnicas
20.08.2004 23:36
plants - ))) Palasi no augsas uz leju. Ko tur var teikt.
Dusma - pilnigi piekritu
ku!
Re: apsaldetas olnicas
21.08.2004 00:04
Nu juus dodat.Saruna jums taa kaa kurlajam ar meemo.

Raimonds.
Nu ko tu brauc vinjaam virsuu.Nevienu te neinteresee principiaals jautaajums var vai nevar apsaldeet olniicas.Visa saals ir tajaa ka vinjas meedz iekaist un saapeet.Protams ka taa ir infekcija bet taa var nebuut STS.Un nav nosleepums ka to ir ljoti gruuti izaarsteet.Un aukstums ir viens no iemesliem kas provocee uzliesmojumu.Un vai tu taads gudrs buudams vari pateikt kaa paarbaudiit aarsteeshanas rezultaatus?Domaaju ka tieshi tur taa probleema.

Dusma.
Kas attiecaas uz tevis mineetajaam kjermenja daljaam tad vinjaas arii meedz buut iekaisumi bet vinji parasti vaaji reaghee uz aukstumu.
Un es neticu ka var dabuut olniicu (pareizaak laikam buus dzemdes piedeeklju) iekaisumu no higienas neieveeroshanas (nemaz nerunaajot par elementaaro higieenu).

Katraa zinjaa man sho sievieshu zheel jo ar probleemu esmu paziistams.
plants
Re: apsaldetas olnicas
21.08.2004 00:16
To Raimonds
Es nelasu no augðas uz leju. Man ticîba neïauj.
A kâdas ticîbas pârstâvis tu esi?
to ku!
Cik tuvu pazîstams ar olnîcu apsaldçðanas problçmu tu esi?
ku!
Re: apsaldetas olnicas
21.08.2004 01:07
plants
Sieva slimoja,vinjas pazinja,mana pazinja un mana miiljaakaa.
Raimonds
Re: apsaldetas olnicas
21.08.2004 02:26
plants
Re: apsaldetas olnicas
21.08.2004 11:54
ku!
Tu ko ar savâm sievietçm âliòìî dzîvo??? Shto to jums tâ statistika pabaiga!
nu gan
Re: apsaldetas olnicas
21.08.2004 12:21
ja apsaldçjums ir infekcija, ko iegûst zinâmâ ceïâ... tad jau normâla statistika
Yis
Re: apsaldetas olnicas
21.08.2004 16:35
Jaa jaa, dzimumceljaa ieguuta infekcija, kad veel vispaar nav zinaams, ko iisti noziimee sex;) Tieshaam smiekliigi. Olniicu probleemas meedz buut arii meiteneem, kas veel nav saskaarushaas ar dzimumattieicibaam, par to juus, gudriishi, neesat padomaajushi? m?
Sandija
Re: apsaldetas olnicas
27.08.2004 17:40
Mîïo, Raimond!
Jau vairâkas reizes lasot tavas atsauces ievçroju kïûdu, kura dikti jau nu lec acîs! :(
Idiotizms - idiotisms, tâ pareizi raksta ðo vârdiòu, idiotisms!
Piedod, par aizvainoðanu, bet gudram cilvçkam tâ kâ klâtos zinât tik primitîvas lietas!
ineshuks
Re: apsaldetas olnicas
27.08.2004 17:41
ja nemaldos, raimonds nav latvietis.
Re: apsaldetas olnicas
27.08.2004 17:55
Raimonds ir krieviski runaajosh cilveeks,taapeec taas kljuudas.
Raimonds ap
Re: apsaldetas olnicas
28.08.2004 05:22
to:Sandija
Paldies protams. Labosos.
ineshuks, womene - ir jums taisniba. Krieviski man jau vieglak sanak. Parasti jau rakstu ar Word palidzibu. Programma mani piekorige. Sei tas nav. Dusmas var ne tadu uzrakstit. )))
Vispar jau ar to rakstisanu sanak dazreiz zilie brinumi - raksti, piemeram no latinu valodas tulkojumu, ta ari saraksti, visu kajam augsa. Rakstot ar roku paldies D, glabj rokraksts. Kludu tur 100% nepamana )))) Tur vardus var nepamanit ))))))))) Kludas vissi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 20?
Ziņa: