Spontānais aborts

Aizsāka Heila 

velos lugt padomu.mr.kavejas 4 nedelas_nopirku testu,atbilde pozitiva-aizgaju pie ginekologa,stajos uzskaite.biju prieciga un savilnota-lidz vakardienas vakaram kad sajutu mr.sapes,protams sakas stipra asinosana-bija panika un nesaprasana.atro palidzibu nesaucu,nomocijos visu nakti.no rita jutos labak un pagaidam asinis iziet ka jau parasti ka ir mr.velos zinat kad man doties pie ginekologa?vai man gait kad mr. begsies.esmu parliecinat ka tas bija spontanais aborts.
Re: Spontānais aborts
12.02.2011 20:52
mani nomac sada beeda:man ir delins 3 menesisi.
es dzeru pretapauglosanas tabletes,un seksa laika letoju prezervativus.
Bet vienu reizi,sanaca ta kad nodarbojamies ar seksu ,prezervativs parplisa un vins beidza.
es aizgaju uz vanu un nomazgajos.bet vai var gadities ka palieku stavoli,man menes r kavejas jau 2 dienas.
ko man darit??
Re: Spontānais aborts
20.02.2011 08:13
Man mr kavējās 5dienas, bet vakar saņēmu stipru sitienu (ar bumbu) pa vēdera lejasdaļu un šoriit no riitair ļoti velkoša, sāpoša asiņošana! vai ir iespējams ka man ir bijis SA??
saulite5678
Re: Spontānais aborts
20.02.2011 18:44
Ak kungs tu testu vispirms taisiji lai domatu ak biji stvokli un krenketu par 5 dienu kavesanos mr ja katreiz kad kavejas mr mes domatu ka esam stavokli trakam butu japaliek.nezinu tadu sievieti kurai cikls nebutu ar paris dienu nobidi sad tad uz prieksu vai atpakalj.vnk aizkavesjusa mr un viss ta medz but velkosa sajuta lejas dala ir apliecinajums tam ka saksies tulit mr.
saulite5678
Re: Spontānais aborts
20.02.2011 18:46
un ja esi bijusi stavokli un asinosana ir stipra tad griezies pie arsta.ari pie aizkavejusamies mr var but sapiga velkosa sajuta vai tad pirmo rei mr sakas vai.
Ks tā varētu būt par problēmu,ja ieprieksējā dienā un naktī pirms mēnešreizēm ir slikta dūša,bet tā vēl nekad nav bijis!
Un Tad ,kad ir mr ir ļoti stipra asiņošana + šausmīgi sāp vēders un mēnēšreizes ir ar ļoti 4,5 dienu aizkavēšanos bieži!
Ko darīt,lai man mr neaizkavētos.?
Un kas par problēmām,ka man jāvemj pirms mēnešreizēm.?
saulite5678
Re: Spontānais aborts
24.03.2011 11:17
nu varbut aizej pie arsta tad zinasi kapec ta ir.
Sveiki..
Man ir it ka visas pazimes kas liecina par spontano abortu, bet es nezinu vai esmu stavokli(pareizaak varbut vai biju)
Sapes vedera lejasdalaa bija nezeliigas es nevareju normali neko padariit. un tad nakama diena sakas asinosana. sakuma domaju ka iespejams menesreizes sakusas, bet tad atklaju ka asinis nav tadas ka parasti.. asinis bija tadas ka kunkuli.. es tiesam nezinu ko dariit.. pie arsta ar nezinu ko teikt jo sobriid esmu svesas zemes un ticiet man neko nemacesu izskaidrot...
Re: Spontānais aborts
10.06.2011 00:48
Pucinja..

Vairums spontāno abortu veiksmīgi iztīrās paši un viss ir kārtībā. Bet ja asiņošana ieilgst tad nāksies meklēt ārsta palīdzību...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Vai varat lūdzu man sniegt jebkadu noderīgu informāciju, ka majas apstakļos es varetu veikt spontāno abortu.
Jau ieprieks paldies!
Re: Spontānais aborts
29.06.2011 17:23
Nevaram... jo tas ir ļoti nedrošs un riskants pasākums...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
meiteniite127
Re: Spontānais aborts
11.07.2011 11:39
Nekur nevaru atrast kā izraisīt spontāno abortu, esmu 3-4. nedēļā, vēlos palikt tieši ar šo puisi un vēlos no viņa bērnus, tikai ne šajā brīdī, domāju pēc gada diviem, bet pašlaik nav iespēju un nevēlos. Puisis gan ļoti vēlās, bet kopā esam izrunājuši un galu galā secinājums - vēlāk.
Tad ja te kāds ko saprot vai var palīdzēt šajā jautājumā, varbūt palīdziet, paldies!
Re: Spontānais aborts
11.07.2011 13:41
ja tu uztaisīsi tagad abortu nožēlosi visu dzīvi, jo " vēlāk" var nebūt vispār!!!! saglabā bērnu ja to gribat jūs ABI. apdomājies sieviete un nečīksti ka nav iespēju, vienmēr ir iespējas.
man grutniecibas pirmaja menesi laika kad vajadzetu but menesreizem bija sipra asinosana un izdalijumi.., vai tas nozime ka man bija spontanais aborts?
Re: Spontānais aborts
28.07.2011 00:12
Nav tā, ka stipra asiņošana viennozīmīgi nozīmētu spontāno abortu. Bet ja arī bija grūtniecība? Kas no tā? Bija un izbija...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Meitenes atcerieties šos vārds Dievs Jums deva dāvanu, nevis izvēli!
Re: Spontānais aborts
10.08.2011 02:02
dievs neko,nekad un nevienam nav devis un nedos
Re: Spontānais aborts
10.08.2011 12:23
:)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Oto
Re: Spontānais aborts
11.08.2011 13:27
dveesele Rakstīja:
-------------------------------------------------------

Hei, beidz zaimot savu dievu un izlabo savu epasta adresi - devesele :D
sveiki!!! ARII MANI SHIS jautaajums ir pieaicinaajis...
man ar ir bijis spontanais aborts,bet es gan neesmu bijusi pie arsta parbaudiities...vai vareetu tagad buut veel lielaakas sekas?
vai var buuut beerni peec spontanaa aborta?
Re: Spontānais aborts
18.07.2012 16:04
vai ar iesišanu pa vēderu var zaudēt bērnu ? lūdzu palidzat
Re: Spontānais aborts
18.07.2012 17:01
Var.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Spontānais aborts
18.07.2012 20:54
sieviete1 Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Meitenes, ja neesat gatavas uzņemties atbildību
> par bērnu, tad nevajag gulēt ar
> puišiem!!!!!!!!!!!! Un vēl jo vairāk bez
> izsargāšanās.Vajag domāt ar ko jūs guļat,
> tad nebūs šādu problēmu.


Viedi vārdi.
Sveiki!
Man ir radiesies neliela problēma.Man ir 19 gadi un es vēl studēju un man vēl visas studijas priekšā un dzīve ar..
Mans puisis bija neauglīgs,bet tā vienā dienā no spēcīga sitiena pa kajstarpi un 2menešu ilga atveseļošanās perioda viņam auglība atgriezās un tā nu es esmu stāvoklī..
Man ir jautājums-vai ir iespēja kaut kā uztaisīt spontāno abortu,jo cik dzirdēju pirmajam bērnam ķirurģiski to vaikt neatļauj.?
Re: Spontānais aborts
19.10.2012 12:43
Ar atļauju nav nekādu problēmu bet lieta tā, ka pārtraucot pirmo grūtniecību ir lielāks sarežģijumu risks un iespēja, ka turpmāk grūtniecība vairs neiestāsies. Savukārt izraisīt spontāno abortu mājas apstākļos ir ļoti grūti un nedroši un komplikācijas var būt vēl smagākas. Piemēram slima bērniņa piedzimšana. Tāpēc es iesaku atrast iespēju un bērniņu dzemdēt. Vai tad studijas ir Tava bērna dzīvības vērtas? Turklāt bērns nav nekāds nepārvaramais šķērslis mācībām vai karjerai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Spontānais aborts
19.10.2012 13:50
Pirmā dzirdēšana, ka bērns traucē studēt.
Re: Aborts
26.10.2012 00:01
Sveicinātas!
Vēlejos uzzināt cik ilgst asiņošana pēc aborta?
Re: Spontānais aborts
26.10.2012 00:40
Mazāk kā no mēnešreizēm...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re:
26.10.2012 00:43
Jā,mazāk ka no mēnešreizēm un krāsa arī ir tumšāka!
Re: Spontānais aborts
26.10.2012 00:47
Tas bija kontroldarbs?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 22?
Ziņa: