Spontānais aborts

Aizsāka Heila 

Re: Spontānais aborts
26.10.2012 00:51
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Tas bija kontroldarbs?
Nesaprtu?
Re: Spontānais aborts
23.11.2012 23:48
Labdien ! Vēlos uzzināt, vai ja es esmu 5. mēnesī, vai grūtniecības tests uzrādītu to, ka esmu stāvoklī?
Re: Spontānais aborts
24.11.2012 00:02
Jā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki ari es veletos padalities ar savu pieredzi mazulis nebija planots bet nju vins pieteicas..protams loti baidijos jo nezinaju kas un ka busu jo pirmais mazulis :(gaja menesi lidz vienu vakaru sajutos ta pavisam divaini :( nakti taka sapeja itka ne veders es protams maseju vederu un ta bet no rita celoties skatijos ka visur ir asinis:( pec kadas 1h atbrauca atrie pateica ka nju ir jbrauc aizbraucot uz slimnicu mazais bija zaudet biju jau 4 menesi(:( bet beigas kad vis bija beidzies daktere pateica ka mazais bija miris jau vismaz 5 dienas:( man pirmais mazulis mira:(
Re: Spontānais aborts
04.12.2012 16:38
Labdien! Gribetu pajautat - ka es 6. menesi varu zaudet bernu uztaisot spontano abortu?
Re: Spontānais aborts
04.12.2012 17:42
Vajag ierosināt dzemdības. A ko Tu viņu tā nemīli, ka pilnīgi 6 mēnesī jādzen laukā? Ārā tak ziema - nosals...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Spontānais aborts
04.12.2012 18:17
Un ja es iesitiishu pa veederu tad arii vinjsh nepazudiis? Vienkaarshi es negribu to beernu un par to ka esmu staavoklii uzzinaaju nesen, nemaz nebija ieplaanots beerns..
Re: Spontānais aborts
04.12.2012 18:42
monta

Nu kur viņš var pazust. Tā taču nav pumpa vai augonis. 6 mēnesī ir jau liels bērns. Viņu ar tikai dzemdēt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Spontānais aborts
04.12.2012 18:43
Neķer kreņķi. Glābējsilītes vēl nav likvidētas. Ieliksi, varbūt kādam noderēs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Spontānais aborts
04.12.2012 22:58
ārprāts, pārlasiju pēdējos ierakstus 2x, tieši tā, tā ir maza dzīvībiņa, kas jau gandrīz attīstijusies, nevis pumpa kuru izspied un viss. Kā man riebjas šitās mazgadīgās padibenes ( saku,ka mazgādīgas,jo šitādu jautājumu- Un ja es iesitiishu pa veederu tad arii vinjsh nepazudiis) var tik tāda pajautāt, aizšūt jums uz visi mūžu to caurumus.
Saprotu,ka var izvarot un ta, bet tapēc ir ārsti un pārbaudes pēc notikušā,lai pārbaudītu grūtniecību.
sveiki, man ir tada lieta man testi uzradija ka esmu stavokli cik pati nojautu tad neilgi kadas 3 vlai 4 nedelas, visulaiku bija velkosas sapes, pie arstata ari nebiju,tad aizbraucu stradat un sanacaka smagumi bija jacila kadas 4 dienas sapes palika stiprakas pec tam pec divamdienam kad bija brivdienas, man saka smereties un ari otra diena tik stiprak uztaisiju testu tas joprojam uzradijaka esu stavokli lidz vakardieNas ritam, sakas nenezelgas sapes slikti bija aizgaju uz toleti un tad lotiliels kunkulis izkriita un sodien ari vel un tumsas asinis ir vairuma. es gribeju pajautat vai man jadodas uz tirisanu un cik tas maksa????
Re: Spontānais aborts
24.06.2013 16:52
Jautājums par tīrīšanas nepieciešamību būtu jāizlemj pie ārsta. Bieži vien spontānais aborts notiek pilnīgi un nekāda tīrīšana na nepieciešama taču ja asiņošana turpināsies tad tīrīšana būs vajadzīga (ja negribi iegūt mazasinību).

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien, vai tas varetu but aborts ja man menesreizes sakas nedelu atrak ka vajadzetu un ilgst ilgak ka piecas dienas?
Re: Spontānais aborts
12.08.2013 12:04
Var būt, kaut gan parasti spontānais aborts izpaužas kā mēnešreižu aizkavēšanas ar sekojošām spēcīgām mēnešreizēm.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Spontānais aborts
04.12.2014 00:32
Ka labak veikt spontano abortu??nevelos vel bernu
Re: Spontānais aborts
04.12.2014 11:34
Spntāno abortu veikt nav iespējams. Pēc ļoģikas. Tāpēc jau viņš saucās spontānais, ka notiek pēkšņi pats no sevis. Ja aborts tiek veikt, tad tas nav spontānais.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Spontāno abortu var izraisīt ar hormoniem, ko govīm lieto pie dzemdību izraisīšanas - kloprostenols. Indijā un Āzijā ir arī cilvēkiem daudz analogu šādam hormonam, jo viņiem arī 2. timestrī normāli uz medikamentozu abortu atnākt. Tāda civilizācija. Tikai jo lielāks termiņš, jo lielāks dažādu sarežģījumu risks (piemeram, dzemde neiztīras līdz galam, vai spazmas stiras, vai mazums vēl kas). Pie mums tas cilvēku analogs mefipristons maksā ap 300 naudiņām.
Labdien kur var veikt abortu 15 grutniecibas nedela? Rakstat uz epastu.fiona135@inbox.lv
Re: Spontānais aborts
09.02.2016 00:10
Es jau steidzu pārlapot piezīmju grāmatiņu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
L....
Re: Spontānais aborts
12.05.2017 11:16
Kādi medikamenti ir jālieto pēc spontānā aborta?
Re: Spontānais aborts
05.08.2019 17:14
Sveikas. Man vakar sāka nedaudz sāpēt mugura un vēders, kā parasti kad sākās mr. Pēc kāda laika sākās spēcīgas sāpes vedera lejas daļā ik pa pus minūtei.. Aizgāju uz toleti un izkrita kaut kāds kunkulis un pectam sākās spēcīgāka asiņošana un vēders vairs tik ļoti nesāpēja. Mr nebija 3 mēnešus. Vai tas varētu būt spontānais aborts?
Ak jē...
Šobrīd guļu dīvānā pēc tualetes apmeklējuma un lasu tos komentārus, kur meitene meklē veidu, kā izraisīt spontāno abortu. Skuķēn, tu saproti maz vispār, ka tā ir svētība? It īpaši ja, ja vēl pie tam mazo var iznēsāt veselu. Esmu grūtniecības sākumā - 7 nedēļas un 2 dienas... pa nakti nenormāli sakārojās apelsīni. Gāju ēst, apēdu pat divus ar gardu muti. Pēc dažām minūtēm sākās caureja. Gāju "d*rst" trīs reizes. Otrajā papīrs palika rozīgs, kas vagīnu noslaucīju. Trešajā reizē bija asiņains izdalījums un atkal rozā papīrs. Nesen biju vnk pačurāt iz WC, uz papīra bija jau vairāki asiņaini izdalījumi. Ko nu tagad? Vai tas ir sācies SA? Ja tā, man jau tas otrais, pirmais bija agrākā termiņā. Un kā sadzīvot tālāk ar to? Vispār pat dzīvot vairs negribas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 12?
Ziņa: