Dr. Renāte Sūnīte

Aizsāka uga uga 

Девушки, ужасный доктор! Не ходите к ней! Грубиянка, на вопросы не отвечает, пришла к ней со свежими анализами, к конце визита отправила На то же самое. С порога заявила- иди к своему доктору, зачем ко мне вообще пришла?
Когда спросила про анализы, сказала мне- тебя, что в университете не учили, что нужно уметь анализировать? Вообщем, какой то бред.
Запугала без причины, испортила настроение. Пока сидела в кресле (было некомфортно и я сказала об этом), сказала : «если не расслабишься, сейчас выгоню отсюда».
Заплатила 20 евро непонятно за что, ужас.
Ещё и ждала 40 минут приема (хотя никого до меня не было).
Поберегите время и деньги и не ходите!!
Grūtniece uzskaitē
Re: Dr. Renāte Sūnīte
24.11.2020 18:22
Gāju pie šīs dakteres reizi gadā pārbaudīt gineko veselību - lai gan viņa ir ļoti neētiska, tomēr izārstēja manu dzemdes kakla čūlas iemeslu, ko iepriekšējā daktere nespēja izārstēt. Ieguvu viņas uzticību, bet tad izdarīju lielu kļūdu- iestājos pie viņas grūtniecības uzskaitē. Tad, kad viņa bija jasatiek tik bieži, sākās mans bēdu stāsts. Viņa ir neētiska, kabinetā bļauj uz vecmāti, paceļ balsi uz tevi kā pacientu, pārmet bļaujot, ja neizdari ko pēc viņas prāta. Vizītes regulāri tiek kavētas, tāpēc tām jaieplāno visa diena. Un vēl... Viņasprāt tev jāizbrīvē datums vizītei, kas der tikai viņai. Ja tev ir darbs tajā laikā, viņai ir vienalga - nebūs nekādu kompromisu. Kad gāju uz skrīningu, viņa man uzrakstīja nepareizās analīzes un neiedeva nosūtījumu - pēc tam man pārmeta par to, ka nepareizajā vietā uz skrīningu pierakstījos (lai gan pati šo iestādi piedāvāja kā vienu no opcijām). Ļoti neieteiktu pie viņas stāties uzskaitē, jo tad pēc vizītēm diena sabojāta - vai nu pēc tam raudāsi, vai dusmosies. Šī daktere der tikai tad, ja viņa jasatiek max reizi gadā.
Re: Dr. Renāte Sūnīte
20.01.2021 12:37
Labdien! Vai kāds, varētu man lūdzu teikt, man testā ir ļoti gaiša svītriņa, un nākamā dienā sākās "itkā" mr..
Bet mani mulsina tas, sākās 11 dienas ātrāk, un no MR īsti ne smakas,nebija jo principā tikai pa pilītei bija, un nepilnas divas dienas, kautgan man ir diezgan smagas un pilnas 7 dienas tās mr. Lūdzu, dalieties ar domām.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 16?
Ziņa: