Neredz augli USG

Aizsāka A. 

A.
Neredz augli USG
16.04.2003 09:39
Jautajums - ja pec MR ir grutniecibas 9.nedela, arsts saka, ka faktiska ir 7., un USG neredz augli, tikai pasu augla olu, vai vel pastav ceriba, ka auglis tomer attistisies? HCG pieaug un ola ari aug.
Sveicinâta,A.
Vai Jûs varat man pateikt precîzi beizamo menstruâciju sâkuma datumu un beidzamo hcg ciparu?
Teorçtiski 7.grûtniecîbas nedçïâs USG jâredz ir ne tikai auglis,bet ir jâbût pârliecinoðai sirdsdarbîbai.Gaidu atbildi.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
A.
Re: Neredz augli USG
16.04.2003 10:18
MR - 17.02.03., HCG (14.04.03.) 60800
Pçc beidzamajâm Mr. sanâk pilnas 8.grûtniecîbas nedçïas,pçc HCG
Vairâk kâ 5-6 ned.Pie Missed abortion t.i.,kad grûtniecîba ir apstâjusies,HCG var turpinât augt,jo to izstrâdâ trofoblasts,bet tâ augðanas dinamika bûs izmainîta,respektîvi dinamîkâ lçnâka.Es Jums ieteiktu ðodien iztaisît vçlreiz HCG un tad vçlreiz paskatîties USG.Ja dinamika bûs nepietiekama un augli neredz,tad jâdomâ par missed abortion.Ja vçlaties,varu Jûs USG apskatît.
Ar cieòu dr.Gasiòð.
Njaaaaa
Re: Neredz augli USG
17.07.2014 12:12
Es atvainojos, kā var vispār teikt kaut ko par MA, ja tās ir tikai faktiskās 7 nedēļas?!
Cilvēki mīļie, netaisiet nekādas tīrīšanas līdz 11-12. nedēļai!!!
Ir taču no svara, kad notikusi ovulācija, kad augļa ola parādījās dzemdē, ja šis viss noticis vēlu, tad ir tikai normāli, ka USG embriju vēl neredz, jo tas vēl nav attīstījies tiktāl, lai to varētu redzēt!!!
Un ir starpība, vai to skatās ar vaginālo USG vai abdominālo!
Ar vaginālo parasti redz visu ātrāk, bet ar abdominālo tikai pašu dzelteno ķerm. redz sākot no 7.nedēļām, augli var redzēt tikai pie 11.nedēļām, ja noveicas arī ātrāk!
Kā var būt tik neizglītotam dr.Egils Gasiòð?!?!?!
Re: Neredz augli USG
23.07.2019 09:51
Labdien man vakar taisija sonografiju
22 maija bija mr . Pec laika sanak 9 nedela
Hcg bija 04.07.2019 4844
Aizbraucu uz sonografiju
Saka ka ola ira auglis nav
Uzraksta ka 5 nedela ka nav atisties ka tas var but un vai ceriba ka viss bus labi
Ir jau viens berns nekadas problemas nebija usg ira divi mazi balti punkti ja ja paskatas kas tie 8ra vina skatijas no ataluma netuvinaja neko



Edited 1 time(s). Last edit at 26.07.2019 19:47 by Krista12.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 10?
Ziņa: