analizes citoligiskas

Aizsāka laine25 

analizes citoligiskas
23.02.2015 21:12
Sakiet ludzu citologiskas analizes janodod katru gadu?
Kura cikla diena butu labak janodod?
Pagajusaja gada nodevu
2 grupas iekaisums
Cervicits
Proliferejoss prizmatiskais epitelijs
Dakteris teika ka viss normali.
Sts analizes ir labas
Re: analizes citoligiskas
23.02.2015 21:45
ja ir nosacījumi, onkocitoloģiskās analīzes ieteicams nodot katru gadu, bet vispārcitoloģiskās, neredzu iemeslu,kāpēc būtu jāveic katru gadu. Par to kad, kurā cikla posmā veikt citoloģiju, nav īpašu rekomendāciju.
Tavā gadījumā neko īpašu neredzu, un neredzu arī būtisku iemeslu, kāpēc citoloģija jāatkārto.
Re: analizes citoligiskas
24.02.2015 06:58
Onkocitologiskas analized biju domajusi. Tas cervicits nav nekas briesmigs?
Re: analizes citoligiskas
24.02.2015 08:47
Ja nav aizdomas uz onkoloģiju, vai kādas izmaiņas, tad pietiek ja reizi gadā aiziet pie ginekologa, un ja ārstam būs kādas aizdomas, nosūtīs uz citoloģiju, bet speciāli ik gadu taisīt citoloģiju nav īpašas vajadzības.

cervicīts ir dzemdes kakliņa iekaisums, un aptuveni 75% seksuāli aktīvām sievievietēm ir vairāk vai mazāk izteikts cervicīts vai tā pazīmes.
Re: analizes citoligiskas
24.02.2015 09:55
Paldies, es jau domaju ka tas ir ats pats kas cin
Un kas ir proliferejos prizmatiskais epitelijs?
Re: analizes citoligiskas
24.02.2015 10:07
prizmātiskais epitēlijs ir dzemdes kakliņa normālās šūnas, bet proliferācija ir kairinājuma rezultātā, kā reakcija uz iekaisumu.
Jāārstē iekaisums.
Re: analizes citoligiskas
24.02.2015 10:32
Man dakters nelika arstet, tagad pagajis ir gads un paprasiju senitei zales izrakstija klion d, izlietoju. Es ceru ka nekas slikts nevar notikt ja nav arstets tas iekaisums un cervicits. :(
Re: analizes citoligiskas
24.02.2015 11:29
Ja esi seksuāli aktīva, tad droši vien tas cervicīts tev ir palicis, jo seksa laikā dzemdes kakliņš patstāvīgi tiek traumēts, pie ginekologa uz apskati reizi gadā vajadzētu aiziet lai novērtētu situāciju , bet katrā ziņā nekas briesmīgs tas nav.
Re: analizes citoligiskas
24.02.2015 11:40
Liels liels paldies, man jaiet pirmdien pie dakteri. Nomierinaji mani!
Bet ja neesmu seksuali aktiva , tad binjs var sadzit principa pats?
Daktetis neredzeja ka butu kads iekaisums toreiz vinjs teica, ka viss ir smuki tur, bet onkocitologiskas analizes uzradija cervicitu, nezinu varbut ietekmeja tas, ka gaju nakama diena pec menesreizem....
Re: analizes citoligiskas
24.02.2015 11:57
Ja neesi bijusi seksuāli aktīva, tad iespējams, ka cervicīts pārgājis pats no sevīm. Citologi reizām nodrošinās, uzraksta to, kā īsti vēl nav , vai, domā ka var būt. Ja doks, neko aizdomīgu neredzēja, tad droši vien, tā arī ir.
Re: analizes citoligiskas
01.03.2015 18:39
Biju uz atkartotam analizem,jagaida rezultati lidz piektdienai. Dakterite teica ka dzemdes kakls esot smuks, bet prasija vai man nav bijusi erozija, teicu , ka nee, nevuens nav teicis. Bet es isti nesapratu kur ta sadzijusi erozija ir ja dzemdes kakls ir smuks. Es loti ceru ka viss ir labi



Edited 1 time(s). Last edit at 01.03.2015 18:48 by laine25.
Re: analizes citoligiskas
02.03.2015 13:02
viss ir kārtībā, uztraukumam nav pamata.
Re: analizes citoligiskas
10.03.2015 17:20
Biju pie dakteres un man uzrada atkal cervicitu:(
Re: analizes citoligiskas
12.03.2015 09:22
lielai daļai sieviešu ir bezsimptomu cervicīts kuru uzrāda tikai citoloģija, iemesli var būt visai dažādi, pat higēniskie tamponi un prezervatīviseksa laikā var kairīnāt dzemdes kaklu, protams infekcija un vaginālā disbakterioze, pats par sevīm cervicīts nav nekas briesmīgs. Lieto doka izrakstītās zāles un būs oki.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 10?
Ziņa: