dzimumhormoni

Aizsāka eļļas_lampiņa 

eļļas_lampiņa
dzimumhormoni
23.07.2015 19:16
Kuru hormonu līmeņus vajadzētu pārbaudīt pie zema libido? Citas sūdzības ir bez iemesla paaugstināts asinsspiediens regulāri, bet ne vienmēr; tumšs apmatojums uz krūšu galiem, virslūpas un 5*5 pleķītis ar bieziem, tumšiem matiem uz augšstilba aizmugures. Katrus 2-3 mēnešu kavējās mēnešreizes. Pēdējo reizi tās bija pazudušas un 3 mēnešiem pagājušajā sept., bet ginekologs neko neatrada, lai gan nevienu hormonu nepārbaudīja un kamēr gaidīju rindu uz USG, tās atsākās pašas un ir bijušas daudzmaz regulāras ar 7 dienu novēlošanos pagājuša mēnesī. Esmu pierakstījusies pie ārsta, pirms dodos, vēlētos varbūt kādu skaidrību, uz ko prasīt analīzes, ja pati ārste nepiedāvā neko.

Lasu NMS mājas lapu un tur pie dzimumhormoniem ir ļoti daudz dažādu. Kurus vajadzētu pārbaudīt un kuri būtu tie, kas varētu norādīt, ka ir problēma ar citiem hormoniem-izrietoši?

Izlasot piedāvātās analīzes - domātu, ka jāpārbaudās uz sekojošām -

Estradiols,Progesterons,Testosterons,Sekshormonu saistošais globulīns (SHSG),
TH3,TH4 (ir bijušas Th4 svārstības pagātnē)
Insulīns (uz aizkuņģa dziedzeri)
Holesterīns
Uztriepe (ginekoloģiskā)
Asins aina kopējā

Un otrs jautājums, arī saistīts - uz kādiem hormoniem būtu jāpārbaudās, izvēloties hormonālo kontracepciju? Pirms 2 gadiem lietoju nuvaring, bet kad pārtraucu, pienāca 12 kg klāt un sākās visas šīs problēmas ar pastiprināta apmatojuma augšanu, th4 svārstībām, svīšanu, nogurumu, mēnešreižu kavēšanos. Varbūt nemaz nav ieteicama hormonālā kontracepcija šāda gadījuma?

Mani parametri: 169, 27, 58 kg, uzturs sabalansēts, dienā 30 min skrienu, daudz eju ar kājām, 8 h miegs, dzeru multivitamīnus, b vitamīnu un mencu aknu eļļu. Bērnu nav bijis. Abortu nav bijis. Ginekoloģisku iekaisumu nav bijis. Ir bijusi problēma ar žultspūšļa kanāliem, bet tas laikam īsti nesaistās ar šo situāciju.

Paldies par padomiem. Lūdzu uztvert nopietni, bez nievājošam piezīmēm. Man ierobežotu laiku ir atvaļinājums, kura laikā gribētos tikt skaidrībā ar saviem hormoniem, vēlos sagatavoties vizītei, tāpēc būšu pateicīga par jebkuru prātīgu padomu.
Re: dzimumhormoni
24.07.2015 15:47
It kā pie tādiem simptomiem libido vajadzētu būt labam. Vaina būs psiholoģijā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
zens_bet_patik_meitenes
Re: dzimumhormoni
18.12.2018 23:23
jaunibas hormoni vispar atjaunojas? kaut nedaudz? citadak janodarbojas ar pasapmierinasanos..un neredzu neka slikta jo daba iekartots ka "mazajam draudzinam" regularas "lomkas" jeb veseliga atkariba no "spectunela"..
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 22?
Ziņa: