izaugums makstī

Aizsāka gttt 

izaugums makstī
11.02.2016 22:11
Labdien, vakar piefiksēju, ka maksts pašā sākumā ir tāds izaugums, gļotādas izaugums- cik varu saskatīt un saprast, tad ap kādiem 7mm plats un 1,5cm garš. Iepriekš nebiju piefiksējusi! Jāsaka, ka jau vairākus gadus ir viens partneris un tādu problēmu nav bijis. Gaidu otru bērniņu, tāpēc satraukums vēl lielāks. Ar pirmo bērniņu bija gan iekšējās, gan ārējās šuves (nezinu, vai tas kko ietekmē). Daktere būs pēc nedēļas, bet nespēju rokas klēpī noturēt un neko neuzzināt, varbūt šeit kāds var ko ieteikt, varbūt nomierināt, jo satraukums liels!
paldies!
Re: izaugums makstī
12.02.2016 17:11
Izaugums ir ciets vai mīksts? Vai ir sāpīgs?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: izaugums makstī
12.02.2016 18:09
Izaugums nav ciests. Tas ir mīksts un nesāp! Man jau draudzene smejās.ka varbūt tas ir klitors (pastastīju viņai savu bēdu), bet nē- tas nav klitors:)
Kkas jocīgs, bez nekādām baltām galviņām, vnk gļotādas izaugums! Netraucē arī mīlējoties!
Re: izaugums makstī
14.02.2016 14:51
Ja nav ciets, nesāp un arī mīlēties netraucē tad par to var neuztraukties un speciāli tā dēļ vien pie ārsta var arī neiet.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: izaugums makstī
14.02.2016 16:24
Es tomer aiziessu gan, gribas zinat, kas tas taads ir! Nevar taccu taa buut.ka tur var saaugt sazin kas! Varbut varat pateikt, kas tas varetu buut un kamdeel taadi var rasties?!
Re: izaugums makstī
14.02.2016 18:02
Grūtniecības hormoni ir arī augšanas hormoni.
Nekas, daktere, kura teici, ka būs pēc nedēļas, apskatīs. Visdrīzāk nekas traģisks.

Kura grūtniecības ned ir?
Re: izaugums makstī
14.02.2016 18:30
Passlaik ir 27.nedeella
Tad sanaak.ka pec gruutniecibas tas varetu pazust? Jaa. Ar katru gruutniecibu uzzinu kko jaunu :)
Bet drossibas peec un arii zinnkares pec, aiziessu pie dakteres, lai buutu 100% mieriiga!
Re: izaugums makstī
12.05.2016 22:30
Sveicināta. Kā jums beigās izgāja ar to? Jo šobrīd, šķiet, esmu ļoti līdzīgā situācijā, arī grūtniecība (21.ned.), bet nākamā vizīte pie ārstes tikai jūnijā. Domāju vai ir vērts satraukties?
Re: izaugums makstī
12.05.2016 22:37




Edited 1 time(s). Last edit at 29.11.2017 23:27 by crucial333.
Labdien! Esmu bijusi pie daktera ,makstī pamaniju izaugumu priekšpusē. Daktere apskatija un iztriepes analīzes uztaisija!!
Atbilde bija viss kārtībā! Bet izaugums ir audzis un nesaprotu ,ko tas darīt,jo neliek domas mierā,lai nesanāk sliktāk.
Daktere pateica lai es nāku pēc gada,man 53 gadi un man karstumi nāk ,varbūt tas ir ar menapauzes iestāšanos.
Kas tas ir un ,ko man darīt!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 9?
Ziņa: