metronidazols

Aizsāka tiktaks 

tiktaks
metronidazols
02.03.2016 20:43
Sveiki, vēlējos uzzināt vai metronidazolam ir nepieciešama recepte un ja ir tad kāds būtu lētākais veids kā to dabūt. Proti ejot pie urologa/ginekaloga sanāk padārgi, 25-40 eur....
Re: metronidazols
02.03.2016 21:22
Vai google nepalīdzēja? Vajadzētu būt recepšu. Izrakstīt var jebkurš ārsts. Bet kur ir problēma palūgt aptiekā lai iedod?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: metronidazols
02.03.2016 22:11
Pie ĢĀ vizīte vislētākā. Pa to laiku, kamēr gaidīsiet speciālista vizīti par kvotām, ĢĀ var sākt ārstēt. Recepti iedos utt.
Re: metronidazols
15.03.2016 19:07
Metranidazols obligāti ir lietojams tikai ar ārsta atļauju un recepti. Sekas mēdz būt traģiskas, pie nepareizas lietošanas. Līdz pat anafilaktiskajam šokam un šizofrēnijai līdzīga stāvokļa.
Re: metronidazols
15.03.2016 19:45
Hmm? Tobiš ja lietošu uz savu roku tad pizģec, bet ja ar daktera svētību tad viss ok. Vai tik šī ideja nav no Velna?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: metronidazols
16.03.2016 11:06
Runa iet par stingrām instrukcijām un vajadzības novērtēšanu. Ja es personiski nebūtu šīs sekas redzējis, tad vispār klusētu, cien. Ku.
Man nepatīk kad cilvēki, balstoties uz savu pašpārliecinātību,sāk kritizēt tos,kuri brīdina un zina.
Tas nav ētiski.Lai neteiktu vairāk. Sevišķi ja tev ir moderatora vara.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.03.2016 11:07 by Mazdakteris1.
Re: metronidazols
16.03.2016 11:29
Mazdakteri, nav šaubu, ka labākais variants ir ārstēties ārsta uzraudzībā. Bet mēs labi zinam kā ar to iespēju mēdz būt. Un ja cilvēks kaut kādu apsvērumu dēļ grib Metronidazolu, tad es domāju, ka viņš zin kāpēc. Un tagad ir 21 gadsimts un internets, kā arī lasītprasme ir diezgan plaši izplatīta, tāpēc man nav iemesls domāt, ka cilvēks nevarētu izlasīt kā to Motronidazolu lietot gadijumā ja viņš to nezin. Ja tomēr cilvēks to nezin un negrib zināt tad tā ir viņa problēma, nevis mūsu. Turklāt kādā veidā ārsts pasargās no nepareizas zāļu lietošanas? Viņš tabletes pa vienai izsniegs?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: metronidazols
16.03.2016 14:44
Lieta ir tāda, ka minēto preparātu var pielietot noziedzīgiem mērķiem. Pēc stulbu sievu iedomām. Tur tā lieta. Nesākšu reklamēt šo variantu.
Ne visu drīkst atklāti teikt. Tāpēc vajag drusku mierīgāk un diplomātiskāk, cien.Ku.
Lai veselība un spēks.
Re: metronidazols
16.03.2016 15:41
Anafil šoks var būt no bezrecepšu, recepšu zālēm, produktiem, ķīm un biol vielām. Parasti notiek pirmajā, otrajā, trešajā ievades reizē. Ar devu tas nekorelē. Risku nedaudz mazina anamnēzes ievākšana/ intervija par iepriekš saņemtiem medikamentiem un reakcijām uz tiem utml. Antihist un imūnsupr profilakt lietošana, ja ir vajadzība. Tiesa pret smagu r-ju = ūdentiņš vien būs,

Par tām tautas metodēm ; - jā, kādos 3 mērķos tauta lieto-jot aiz dumjuma ; vienā vienu pašu, otrā, trešā. ; kopā ar bezrecepšu zālēm.
Tiesa, tā vietā trakie var lietot tautas līdzekļus ; sēnes, ir tur vēl murgs ka kopā ar bezrecepšu ninnu. Pluss, ka metronidazols ir " negaršīgs ". Tumsonība tur baisa.

Bīstamība, nuja ka ir, bet kaudze berecepšu zāļu, lietojot ne pēc ražotāja instrukcijas, neņemot vērā kontrindikācijas, mijiedarbību ar citiem medikamentiem, devu normas > var būt fatāli. bez-recepšu.



Edited 3 time(s). Last edit at 16.03.2016 16:06 by smail.
Re: metronidazols
16.03.2016 23:57
Mazdakteri, Tu par Metronidazola nesavietojamību ar alkoholu? Bet tas nav noslēpums. Tas anotācijā ir rakstīts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: metronidazols
17.03.2016 00:46
ku!
Protams, pacientam ir jāiepazīstas ar lietošanas režīmu, ko noteica ārsts un devām, kas nozīmetas. Plus jāizlasa anotācija. Anotācijas jālasa pat bez recepšu medikamentiem.

Problēma ir tā, ka cilvēks var iepazīties tikai tad, ja ZINA ka viņam tiek dotas zāles !!!

Tas ir viens " tautas veids ", ir vēl cits iemesls. Izmantojot mijiedarbību ar citiem medikam, murgs totālais.
Re: metronidazols
17.03.2016 10:19
Jā, mijiedarbība ir viena liela problēma. Ok, par pašiem nopietnākiem medikamentiem visas puses parasti ir brīdinātas, bet ja cilvēks iet pie 5 ārstiem un viņa racions sastāv no 12 vai vairāk tabletēm, tad praktiski tam neviens nevar izsekot.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: metronidazols
17.03.2016 10:44
Visi medikamenti ir nopietni. Pat bezrecepšu. Medikamentu kombinācijas - vēl nopietnāk.

Pavisam īsi > šajā gadījumā, iespējams aizdomas ka to medikamentu var iebarot, piem, vīram, mīļākajam, viņam to nesakot. Attiecīgi, kādu instrukciju viņš lasīs, ja nezina ka viņam iebaro?
Otrs variants > izmanto medikamentu kokteili tīšām , lai izmantotu mijiedarbību un/vai blaknes / kontrindikāciju esamību.

Man gan izskatījās, ka autore kādreiz tikusi ārstēta ar to medikamentu. Tagad simptomi tie paši, grib ārstēties ar to pašu. Pilnas maksas gin vizīte dārga, tāpēc uzdeva jautājumu forumā. Kur arī tika ieteikts, ka vislētākā vizīte sanāks pie Ģimenes ārsta, kurš drīkst izrakstīt nosūtījumu un arī recepti.
Re: metronidazols
17.03.2016 10:55
smail Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Man gan izskatījās, ka autore kādreiz tikusi
> ārstēta ar to medikamentu. Tagad simptomi tie
> paši, grib ārstēties ar to pašu.

Es zināju smail, ka Tev ir gaiša galva. Un vai mums te medicīnas foruma būtu jāuztraucas par to ka kāds zāles lietos ne tā kā paredzets? Ja kāds citu gribēs indēt gan jau viņš te neprasīs kur tās ņemt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: metronidazols
17.03.2016 11:21
" indēt ar metronidazolu " būtu ļoti nepraktiska doma.
Kā kur ņemtu, aptiekā, kauko bezrecepšu. Izvēle milzīga. Mežā drīz augs sēnes, ogas;).

*****
Domāju ka Tev arī gaiša galva un sen pamanīji, ka forumā ir cilvēki, kas asi reaģē uz jebkuru mājienu par recepšu medikamentu lietošanu bez receptes.
Re: metronidazols
17.03.2016 12:38
Jā. Bet es kā reiz šo te recepšu medikamentu sistēmu uzskatu par cilvēku tiesību pārkāpumu un konvencionālās medicīnas alkatības izpausmi. Tāpēc piekāpšanās šajā jautājuma no manas puses nebūs iespējama. Varam tikai pastāvēt līdzās katrs ar savu viedokli.

Turklāt es nesaku, ka recepšu sistēma būtu jāatceļ. Lielākā daļa cilvēku medicīnā neorientējas un viņiem ir vajadzīgs ārsta izrakstīts dokuments ko aiznest uz aptieku. Bet kāpēc man priekš tam ir vajadzīga speciāla paklanīšanas ārstam (maksājot par to ar laiku un naudu)?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: metronidazols
17.03.2016 20:43
Nes, jā, arī zīmītes bezrecepšu medikamentiem, ar devām;). Uz aptieku.
Nez, metronidazols ir pasmagas zāles, ne visi var kursu līdz galam izdzert ( vajadzīgo ), citi viegli panes.
Re: metronidazols
18.03.2016 00:43
smail Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nes, jā, arī zīmītes bezrecepšu
> medikamentiem, ar devām;). Uz aptieku.

Es tā saprotu, ka pareizi ir arī bezrecepšu medikamentiem izrakstīt recepti. Ja reiz cilveks iet pie ārsta...


> Nez, metronidazols ir pasmagas zāles, ne visi var
> kursu līdz galam izdzert ( vajadzīgo ), citi
> viegli panes.

Tas jau ir cits jautājums. Es stipri padomātu pirms to indi sāktu lietot...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Kur var būt garantija, ka lietojot šo medikamentu viss būs kārtībā? Un kā var zināt, ka esmu izārstējies? Ārsts ieteica litot 10 dienas.
Es pagaidām netieku uz pārbaudēm, kā tur īsti ir?
Re: metronidazols
01.03.2018 22:45
Praktiski jebkuru recepti var dabūt pie ģimenes ārsta.
Re: metronidazols
31.10.2019 18:10
Metronidazols tabletes - http://onlinecheappills.com/catalog/Woman's_Health/Metronidazols.htm
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 6?
Ziņa: