Hormonālā pote

Aizsāka ezene2 

Hormonālā pote
20.03.2017 12:16
Kurā vietā Latvijā var saņemt kontracepcijas poti kas ir uz gadu? Vai tā nopērkama aptiekā? Kādās cenās? Esmu dzirdējusi kad ir tāda ko 1 reizi iepotē un uz gadu nav jāuztraucas.
Paldies
mana
Re: Hormonālā pote
20.03.2017 23:56
Depo provera - injekcija uz 3 mēnešiem. Uz gadu laikam gan nekā nav.
Nākamais līmenis - implants, kas darbojas 4 gadus. Par cenām nepateikšu, jo pati neriskētu, jo nepanesu hormonālo kontracepciju. Noteikti pie ginekologa jāvēršas, kas arī injicēs.

Kāpēc nemēģiniet ar spirāli - parasto vai hormonālo? Tā noteikti būs lētāka, ilgtermiņā jau nu noteikti!
Lietoju poti jau 8 mēnešus, katru dienu bija asiņošana, kaut gan daudzām sievietēm mēnešreizes nav vispār.. plus depresija, nabaga mans vīrietis, paldies, ka viņš mani izturēja. nolēmu no potes atteikties, jo ir bijuši gadîjumi, ka sievietes paliek neauglīgas un man pašai tikai 21. arī kauli paliek blīvi, visu laiku jādzer kalcijs. svars nemainījās, kaut gan tieši tas visas arī neapmierina. mīnuss tāds, ka katrs organisms pieņem to savādāk, nevar zināt kā būs ar tevi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 19?
Ziņa: