Svara pieaugums pec aborta

Aizsāka AneteL 

AneteL
Svara pieaugums pec aborta
08.04.2017 17:42
Labdien! Pirms tris menesiem uzzinaju, ka esmu stavokli, bet berninu diemzel nevareju paturet... Bet nav runa par to.
Kada ceturtaja nedela pamaniju, ka tiesi ar grutniecibas iestasanos man veders kluva milzigs, no malas izskatijas, ka esmu kada 5. menesi, bet man teica, ka tas esot normali.
Uzzinot par so notikumu devos pie savas ginekaloges, nonacam pie ta, ka javeic aborts. Operacija noriteja veiksmigi, arste teica, ka dzisanas proces rit labak neka vajadzetu, protams par sim zinam biju loti prieciga, bet.... Nu jau ir pagajusi divi menesi kops operacijas, bet vedera apkarmers nepaliek mazaks un pamazam pieaug svars. Nepalidz ne dietas, ne trenini... Zinu tikai to, kad sie nepatikamie simtomi sakas ar grutniecibas iestasanos. Ta var but, ka pec aborta iestajas kada veida disbalancs organisma, del ka man sis svars pieaug? Esmu nesaprasana... Pat nezinu pie kada arsta, vai pie ka cita, lai eju.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: