Krūts cista

Aizsāka Astaine89 

Krūts cista
07.05.2019 15:28
Man pirms pusgada veica usg krūtīm un ir vairākas mazas cistas. Man 30 g. Ginekoloģe ieteica lietot Mastodynon N, visu laiku cītīgi lietoju kā pēc instrukcijām. Pirms mēneša biju pie savas ārstes, viņa pārbaudot krūtis minēja ka nekas īpaši nav mainījies, sajūtot ka lielākas cistas. Ir pieraksts atkal uz Usg un Rentgenu. Neko citu neizrakstīja jālieto tas pats Mastodynon N . Esmu salīdzinoši veselīga dzīvesveida piekritēja, sportoju.
Jautājums. Jēga lietot ja nepalīdz? Ko citu lietot vai manipulācijas jāveic lai samazinātu cistas.
Laimīte123
Re: Krūts cista
03.06.2019 19:10
Man pirms 10 gadiem atklāja vairākas mazas cistas.. Pēc gada bija kādas 8. Šķiet, ka šobrīd vairs nav (iešu ka reizi šonedēļ pārbaudīties).

Eju pie ļoti labas un pedantisjas ginekoloģes, kas visu pārbauda un vienmēr taisa visādas analīzes pat ja šķiet, ka nav tipisku simptomu (un pateicoties tam arī atklāj, ko citi ārsti palaiduši garām).

Sakuma tas cistas sāpēja un pēc laika pašas pazuda. Tagad man 36 gadi.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 21?
Ziņa: