Izmisums! Vairs nespēju izturēt sāpīgās MR!!!!!!!!!

Aizsāka Paula_ 

Labdien/Labvakar!
Lūdzu atsaucieties kāda, kurai ir līdzīga problēma. Neesmu no čīkstīgajām, un par katru sīkumu neskrienu pie ārsta, bet tas viss ir aizgājis tik tālu, ka jūtu fiziski un psihiski to vairs nespēju izturēt! Vienkārši jūdzos nost!
Zāles tiek dzertas aumaļām, visi stiprie no kodeīni lielās devās nošpas, ibumetiini, diklofenaki utt, katru dienu, nekas nepalidz. Aptuveni 2 nedēļas velkas PM arī ar visām šīm sāpēm un drausmigu noskaņojumu,un nervozumu, tad 10 dienas mēnešreizes, cikls 30 dienas.
20 gadus atpakaļ izgrieza lielu miomu, katru gadu eju pārbaudīties, bet nekas slikts neesot, tādi mazi mezglini , itkā nekaitigi,
Pāris dienas atpakaļ aizgāju pie ārsta (ginekologa), kuras vienigais risinājums , ko vina man piedāvāja bija spirāle mirena, vai izgriezt dzemdi. Hormonu tabletes manā vecumā var izraisit trombu risku(man 47g)
Biju ļoti uztraukusies un tagad ar vēsu prātu domāju, vai tas ir vienigais ko var darit lietas labā??? Spirāle dod garantiju 60%. Ja ir sākusies menopauze, tad vienalga vai tiešām ir jācieš šādas sāpes, es nespēju vairs to izturēt! Uz operāciju iet man ir bail! Lasiju, ka no spirāles pieaugot svars!
Ko man darit? Ko vēl pārbaudīt? Varbut ir kādas zāles?
Paldies,
Cerībā un pateicibaa uz kādu Jusu ziņu un ieteikumu,
K
Var iegriezties homeopātiskajā aptiekā vai parastajā nopirkt Remens. Man pašai 48 gadi, dažus gadus atpaksļ izoperēja 9 cm miomu, kaut gan mani tā netraucēja. Taču tuvojoties menopauzei arī jutos slikti. Mr gan nebija sāpīgas. Var par mami iesmiet, bet es pilnībā mainīju uzturu, pārgāju uz 100% augu valsts uzturu.Šobrīd man mr kļūst arvien retākas.Pēc 1.5 gadu augu valsts uztura atkal sāku ēst nedaudz kefīra, bet ja sajutīšos sliktāk, nedzeršu.
Vārdu sakot, tas ko gribēju teikt, ka uzturam var būt nozīme hormonālā fona normalizēšanai un ietekmei uz asinsvadiem. Pamēğiniet vēl maka pulveri padzert, var vēl vilkābeles ziedu tēju padzert
Bet ziedu tēju, ne to sarkano augļu. Sāciet nodarboties ar jogu. Daudzas pozas ietekmē iegurni.
Re: Egle1
10.01.2020 00:05
Sirsnīgs Jums paldies par ziņu! Sakiet lūdzu ,kas ir maka pulveris un kur to var nopirkt?
https://bio.lv/lv/za-pacia/1126-zala-pacina-makas-pulveris-biologisks-makas-pulveris.html

Makas pulveris arī palīdzot līdzsvarot hormonu darbību.
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 15?
Ziņa: