testi & menesreizes.

Aizsāka Iespejama grutniece 

Iespejama grutniece
testi & menesreizes.
21.01.2005 15:04
Sakiet ludzu, vai menesreizu laika var veikt grutniecibas testus? vai to rezultati bus pareizi? Esmu dzirdejusi ka stavokli esot menesreizes dazam sievietem ari ir.
Sakiet ludzu, vai grutniecei mainas urina krasa?!!! Vai ta varetu but pazime,ka esmu stvokli? urins ir loti spilgti dzeltens.
zâlîte
Re: testi & menesreizes.
21.01.2005 15:07
Kur tâda ideja var ienâkt galvâ - taisît testu mr laikâ ?
lora
Re: testi & menesreizes.
21.01.2005 15:12
Diez vai uriina kraasa buus taa paziime... taisiit jau Tu vari,bet..... diez vai tas ko uzraadiis.
Iespejama grutniece
Re: testi & menesreizes.
21.01.2005 19:31
un kura diena pec menesreizem varetu vinu taisit?
KAdel urins tik peksni varetu palikt spilgti dzeltens?
Richy
Re: testi & menesreizes.
21.01.2005 19:59
Paskaties,lûdzu, savu çdienkarti,un tad izvçrtç,kurð çdiens varçtu dot ðâdu efektu.Vai arî,tev tâds ir vairâkas dienas?
Iespejama grutniece
Re: testi & menesreizes.
21.01.2005 20:07
nju man ta jau ir 3 dienu. no sakuma ari domaju, varbut kads ediens, bet tomer 3 dienas, tadel sabijos.
Re: testi & menesreizes.
23.01.2005 22:29
Grûtniecîbas laikâ mçneðreiþu nav.Var bût smçrçðanâs un tad uzreiz jâgrieþas pie ârsta.Pçc urîna krâsas nekad nevar pateikt,vai grûtniecîba ir iestâjusies vai nav.
zâlîte
Re: testi & menesreizes.
23.01.2005 22:33
Izòçmuma gadîjumos, grûtniecîbas sâkumâ ( pirmos pâris mçneðus ) var bût mr.
Re: testi & menesreizes.
23.01.2005 22:37
Iespçjams,ka viens ârsts saka tâ,otrs savâdâk.
Iespejama grutniece
Re: testi & menesreizes.
23.01.2005 22:47
Es pati zinu gadijumus,akd menesreizes ir bijusas 1. grutniecibas menesos. tadel ari mani tas loti uztrauc. No ka varetu urina krasa tik strauji mainities?
zâlîte
Re: testi & menesreizes.
23.01.2005 22:51
to Iespejama grutniece
tavâ vietâ es nestresotu, bet nodotu asins analîzi uz HCG un daudz nemeditçtu kâdâ krâsâ ir urîns :)
Re: testi & menesreizes.
23.01.2005 22:56
uriina kraasa var mainiities no n-tiem iemesliem, no eeshanas (bietes), dzershanas daudzuma, dazhaadas teejas, utt.
Es arii nestromotu shitaa, nodod asinis vai uztaisi gruutnieciibas testu, Drogaas var dabuut par "zem lata" cenu!
Veelaak, kad buus beigushaas menesenes, vari nodot uriina analiizi, lai praats buutu mieriigs!
Iespejama grutniece
Re: testi & menesreizes.
23.01.2005 23:19
Paldies jums par padominu!!!
Iespejama grutniece Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Sakiet ludzu, vai menesreizu laika var veikt
> grutniecibas testus? vai to rezultati bus pareizi?
> Esmu dzirdejusi ka stavokli esot menesreizes dazam
> sievietem ari ir.
> Sakiet ludzu, vai grutniecei mainas urina
> krasa?!!! Vai ta varetu but pazime,ka esmu
> stvokli? urins ir loti spilgti dzeltens.
Sveiki! Ka tas var but,pirms 2nedelam uztaisiju tris testus un visus radija pozitivus,sodien uztaisu testus atkal tris un visi ir negativi,kas notika? Un sodien piedevam man sakas mr. Ludzu dodiet zinu man.
Re: testi & menesreizes.
10.08.2011 18:41
a tās mr ir tādas kā parasti vai stiprākas?
Re: testi & menesreizes.
11.08.2011 11:58
Grūtniecības laikā avr būt mēnešreizes!!!!Paziņai līdz pat 4 mēnesim bija mēnešreizes, un pati uzzināja to 3 mēnesi. Un grūtniecība viņai noritēja prefekti, bez komplikācijām!!!
Sveiki!!
Man ir jautajums, man ir tada sajuta ka esmu stavokli, esmu uztaisiju testu bet rada negativs. Bet veders ir diezgan liels un tada sajuta ka pieputies ka balons, tas ir tad kad paedu.nekad ta nav bijis!! Menesreizes ari sakas.

Kadas ir sajutas kad esi stavokli?

Paldies par atbildem.
Re: testi & menesreizes.
05.09.2011 17:02
Maz ticams, ka esi stāvoklī. Varbūt vienkārši tauciņi uzēsti. Varrbūt problēmas ar vēdera izeju. Tagad tak ir arī ābolu laiks... tie uzpūš...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
sveiki,man ir liels lugums palidzet! visas pazimes kas ir grutniecem jutigas krutis galvas sapes reiboni slikta dusa mugursapes MD iztrukums bieza urinesana,unnogurums protams palielinajusies est griba!vajadzeja MD but 16.03. bet nebija ta kadas 3nedelas nebija MD saku domat kad esmu stavokli bet pec 3nedelam man paradijas MD un pagas menesi nebija ka vajadzeja tikai smerejas vai kads var man pateikt tas nozime kad esmu stavokli vai ne????????
Re: testi & menesreizes.
02.04.2013 17:42
Tagad to neviens nevar pateikt.

Taisi grūtniecības tesu un ej uz laboratoriju nodot analīzes.
Var but ta ka esi stavokli Jau vairak ka 6 nedeljas un peksnji sakas Menesreizes ???????
Re: testi & menesreizes.
03.09.2015 22:19
Jā. Tikai tad tās nesauc par mēnešreizēm.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: testi & menesreizes.
31.10.2015 16:36
Es griežos pie jums! Man mēnešreizes ir jau otro reizi. Tikai mazliet vājākas nekā tās!
Vai caur jaunavibas plēvi var iekļūt sperma? Ja villijams NAV bijis iekšā! Gaidu atbildi! : ) Biju pie ginekologa viņi man paskatījās vai nav pārplēsta jaunavibas plēve. Nebija. Un beigās kk iebāza iekšā un izvilka. Kā viņi pārbauda vai ir stāvoklī?
Re: testi & menesreizes.
31.10.2015 23:31
Ar saadiem jautaajumiem griezies pie sava beernudaarza audzinaataajas......
Re: testi & menesreizes.
01.11.2015 12:12
Sperma var iekļūt caur jaunavības plēvi. Pareizāk sakot gar jaunavības plēvi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: testi & menesreizes.
01.01.2017 23:04
Grūtniecības laikā var būt mēnešreizes, palasi internetā ko saka speciālisti. ;)
Sveiki.Man vakar sakas mēneš reizes un jau kādu laiku nav spēka man un vakar pamanīju ka man or temperatūra 37.5.Ko tas nozīmē?????
Re: testi & menesreizes.
07.12.2019 19:14
Labdien man te tāds jautājums ira
Man grūtniecības tests pāra divas svītras okey
4 dienas kavējas mr hcg ira 22.1
Progresions man Ir 3.9
Vakar sākas mr vai kaut kas līdzīgs
Grūtniecības tests pozitīvs tā vai tā ira
Man analīzes uz audzēja marķieris nedaudz paaugstināts
Vai var kāds atbildēt man uz jautājumu
Laaa
Re: testi & menesreizes.
05.10.2020 19:04
Vai grūtniecības testu var veikt pec mēnešreizēm?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 19?
Ziņa: