Jautajums urologam....

Aizsāka apis 

apis
Jautajums urologam....
25.08.2005 20:47
es gribeju vaicaat kas ar mani varetu buut...man pedejaa laikaa..nu jau kaadu gadi ir sii probleema...man paliek slikta dusa seksa laikaa, agrak bija viss ok...bet tagad nu jau kadu kadu taa ir, kas tas varetu buut? varbut kaut kas nopietns ? Paldies.
apis
Re: Jautajums urologam....
25.08.2005 20:48
tur bij kaadu gadu...
merka
Re: Jautajums urologam....
25.08.2005 20:52
piedo,bet nesaprotu saistibu ar uraloga specialitati
apis
Re: Jautajums urologam....
25.08.2005 21:07
sorry...varbut tas ir domats ginekalogam...biki varbut sajaucu...bet nu tapat kas var tas paliidziet...ludzu...varbut kads var kaut ko ieteikt...?

Tas ir saistiits ar asinsrites trauceejumiem.Varbuut ir paaugstinaats asinspied, kas seksa laikaa veel vairaak paaugstinaas.
Varbuut miileejies ar pilnu kungi un tad pie veetraina seksa to sakrati. Dazaadi iemesli.Tas nu taa.
apis
Re: Jautajums urologam....
27.08.2005 09:11
bebonija...tas varetu buut saistiits arii ar pazeminatu asinspiedienu?, jo man parsvaraa ir zems asinspiediens...un arii citreiz paliek slikta dusa jau pirms seksa...kad tuliit visam janotiek tad...nu ir tada kjibele gadijusies, bet jatiek ar to galaa...nezinu pie ka lai iet :( paldies.
Labdien. Vēršos pie jums pēc padoma. Kādas 3 nedēļas atpakaļ izlēmu, ka vēlos pamēģināt ko jaunu, tāpēc noskuvu apmatojumu pie dzimumorgāniem, un pēc kādas nedēļas sāku ievērot to, ka pamostoties no rīta, apakšbikses bija mitras. Mitrums bija sēklinieku rajonā. Pa dienu viss ir kārtībā, bet svīšana rodas tieši naktī. Iepriekš nekas tāds nebija. Apakšbikses visas ir no kokvilnas, nav sintētisku materiālu.
Re: Jautajums urologam....
19.03.2012 08:03
Ir tā, ka tas apmatojums tur gluži veltīgi neaug. Viņam ir sava funkcija "mikroklimata" nodrošināšanā. Tāpēc skujoties jārēķinās ar to , ka būs biežāk jāmazgājas un jāmaina veļa. Vēl jārēķinās ar to, ka ar skuvekli nokasītā āda var būt ļoti jūtīga un alerģiska uz magāšanās un skūsanas līdzekļiem, tai skaitā veļas mazgāšanas līdzekļiem.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Jautajums urologam....
19.03.2012 11:10
Es principa nevaru atbildet uz nevienu jautājumu, ja nezinu dzimumu,vecumu, augumu un svaru.
Un šeit rodas putra.Viena jautā par sliktu dūšu seksa laikā.Otrs par svīšanu pec intīmo vietu izskūšanas..Vajadzētu tēmas dalīt.
Lai saprāts un pacietība.



Edited 1 time(s). Last edit at 19.03.2012 11:10 by Mazdakteris1.
Re: Jautajums urologam....
24.04.2016 12:05
Labdien, Kadus izmeklejumus urologs veic sievietei?
Sveiki! Puikam piedzima laicigi 40nedēļas, viss bija labi un bez sarezgijumiem, bet piedzimstot vinam nenoslideja olinas, olinas atrodas cirksna kanala un staiga turpu surpu, olinas, puika vests pie arstiem vairakas reizes, bet visi saka ka jagaida vel! Puikam jau 2 gadi 10menesi bet olinas nav noslidejusas, olinas noslid tikai taja situacija kad berns iet vanna!
Ko darit? Kas vel var but par iemeslu, ka olinas nenoslid?
Loti gaidisu atbildi jo esmu neizpratne par bernu!
Re: Jautajums urologam....
11.05.2016 18:37
Kāds iemesls ir neticēt bērnu ārstiem? Jūs domājiet,ka šeit ir lielāki speciālisti šajā jautājumā?
Lai saprāts un bez liekas panikas.
Re: Jautajums urologam....
11.05.2016 19:44




Edited 1 time(s). Last edit at 30.11.2017 00:40 by crucial333.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 9?
Ziņa: