Sex 15 gados.

Aizsāka Celms 

Sex 15 gados.
27.11.2005 17:55
Vai sex 15 gados ir normaali jeb par agru? Kaadas brobleemas vareetu rasties meitenei? Es vairaak uztraucos par meiteni nevis par sevi.
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 17:56
ja gribas, ir ok!
Trix
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 18:14
Par kontracepciju padomaa. Nopietni.
Visaadi citaadi - kaapeec ne, ja arii meitenei ir veeleeshanaas. Ar to es domaaju nevis veeleeshanos izpatikt puisim, "citaadi vinjsh nemiilees", bet fiziologjisku veeleeshanos peec fiziskas tuviibas ar konkreeto subjektu.
par agru
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 18:37
Par agru. Meitene jau tev noteikti teiks, ka grib. bet ir ïoti daudzas, kas vçlâk to noþçlo.
Ne jau par velti pat kriminâllikumâ ir pants, kas aizliedz seksuâlas attiecîbas ar personu vecumâ lîdz 16 gadiem (te pat runa nav par vardarbîbu, jo pati pusaudze nevar novçrtçt, vajag viòai to vai nç. Tâ kâ tas ir pat likumpârkâpums. Ja tev tas ir pofig (kâ arî tas,ka tîri fizioloìiski 15 gadîga meitene vçl ir pusaudze, bûtîbâ bçrns), tad tik uz priekðu.
Grrr
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 18:40
Brrrrrrrrrr
par agru
par agru
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 18:41
Vçl par problçmâm - tâs ir drîzâk psiholoìiskas. 15-gadniece vçl nespçj mîlçt vîrieti kâ sieviete. Un sievietçm sekss bez mîlestîbas vçlâk atstâj rûgtas mieles.
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 19:23
njaaa visur atshkjiriigas domas, es palasiju aids.lv forumu un tur visi saka tik uz priekshu. Un mees esam vienaadaa vecumaa taapeec nekaada kriminaalatbldiibu es neuztraucos. Ja meitene to pati grib kapeec nevar?
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 19:30
Filmâs neesi redzçjis (ir gadîjumi arî mûsu zemîtç) / tajâ mirklî, kad vecâki to atklâj / pieíer / meitene pasaka, ka tika izvarota.
Varbût pirms tam paprasi, lai rakstiski apstoprina / ka "process" notiek labprâtîgi.
par agru
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 19:31
Nav grûti anonîmâ forumâ pateikt - dariet tik, uz priekðu!
Aprunâjies labâk ar kâdu pieauguðu, kas tev ir autoritâte. Aci pret aci. Varbût viòð tev pateiks, kâpçc 15 gados pusaudþi vçl tam nav nobrieduði. Palasi kâdu grâmatu - piemçram Rozvitas Ðpalleks "Pubertâte" tagad ir vçl dabonama. Tikai nerîkojies anonîmu forumu iespaidâ, jo te neviens nedos ne plika graða par to, kas var notikt (var arî nenotikt, protams).
Apsveicami ir, ka tu vispâr par to rûpçjies :)
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 20:23
Cik gados tad vajadzeetu buut pirmajam sexam?
.
27.11.2005 21:08
Domâju, ka ðoreiz jautâjums domâts kâ joks.
Vai esi skolai visu izmâcîjies. Dabûsi rît sliktu atzîmi / pat s.... vairs negribçsies pat domât / kur nu vçl ar mazgadîgu......///
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 21:23
tajaa briidii noteikti neliksies, ka par agru. bet veelaak - peec paaris gadiem, kad ir sastapta lielaaka un iistaaka miilestiiba, meiteneem ir tendence nozhelot, ka mazliet tomeer nepacietaas...
tas taa - no savas pieredzes...
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 21:27
Skumjâ, kaapeec joks? Tu domaa ka 15 gadiigiem nodarboties ar sexu ir smiekliigi un apsurdi, tad tu dziivo peec veciem laikiem, muusdienaas jaunatne ir daudz attiistiitaaka nekaa agraak, neviens negaidiis liidz kaazaam lai zaudeetu nevainiibu.
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 21:29
pluume, cik tad gados Tev bija pirmais sex?
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 22:20
Nav ne vainas 15 gadiem. Principaa tas tagad ir zelta standarts jo cik dzirdu visapkaart lielaakaa dalja saakushas 15 gados. Nu pie kontracepcijas vajag piedomaat taa kaartiigi.
Irbîte
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 22:20
Nevis mûsdienu paaudze ir attîstîtaka,bet gan pamatîgi izlaidusies,pçc tevis sprieþot.Par sekâm un problçmâm pçc tâda bernu seksa padomâji? Ja tava meitene paliks stavoklî kurð uznemsies apmaksât abortu,varbût tu ar savu droði vien vçl nepabeigto pamatizglitîbu? Vai matreâli spçsi nodrosinât savu bernu,bçrna mati un sevi ja tomçr izdomâsiet laist bçrnu pasaulç,vai domâjat sçdçt vecakiem uz kakla.Domâju,ka âtrâk par 18 gadiem ar seksu nevajadzçtu nodarboties,tad cilvçks ir pilngadîgs un arî pats atbild par iespejamâm sekâm,bet kas tagad par to atbildes? Padomâ par to!
Moljers
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 22:30
Irbit

Tieði otrâdi, mçs nevis izlaiþmies, bet tieði otrâdi, ðis vecums tiek mâkslîgi attâlinâts.
Tam vispâr nav nekâda sakara ar izlaidîbu, bet ar sabiedrîbâ pieòemtâm normâm, kas var ïoti atðíirties.
Mûsu vecmâmiòas kâ norma izgâja pie vîra 16-17 gados
Pirms gadiem 300 tâ bija pilnîga norma iziet pie vîra 15 gados
Ðekspîrs "Romeo un Dþuljeta" - cik tad tur to gadu bija ko, tajâ laikâ tâ bija norma.
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 22:32
Irbîte, te nav runa par beernu ra6anu es tak zinu ka vajag izsargaaties, ka pastaav prezii6i un pat to kad viena sexa laikaa pirmo reizi kad viirietis beidz spermatozoiidi ir ljoti aktiivi tapeec labaak pirmo reizi nebeigt sievietee tajaa pa6aa sexa laikaa kad atkaartoti saac var jau beigt sievietee (protams ar preziiti) jo tad spermatozoiidi ir netik aktiivi.
irbîte
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 22:41
Protams tas,ka domâjat par izsargâðanos ir apsveicami,taèu atceries,ka jebkura kontracepcija var arî pievilt.Kâ tai teicienâ teikts 100% droðîba ir tikai nomainot sexu pret tçjas dzerðanu.:))
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 23:22
Tik pat labi taa var pievilt jebkuru pieaugusho.
,,,
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 23:23
Tikai pieauguðie var dzemdçt un uzòemties atbildîbu, ko var reti kurð (es teikt- neviens) 15 gados. Manas domas- pieauguðo spçlîtes jâspçlç pieauguðajiem, nevis bçrniem. Kâds tur pie velna sekss 15 gados?????
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 23:27
Nu jopt es tak uzmaniishos stipraak nekaa jebkur6 pieaugu6ais. Kas tad var notikt iznjemot palik staavoklii?
,,,
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 23:29
Hi! 15 gados uzmanîsies :-) Un kâ Tu to uzmanîðanos veiksi?
Kas var notikt ar Tavu superuzmanîðanos? Kaifa nekâda skuíim no tâ nervu stresa.
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 23:33
Tu uzskati ka 15 gados mees neko nejeedzam?
"Hi! 15 gados uzmanîsies " Vnk vilkshu preziishus.
Cik tad tev pasham gados bija pirmais sex?
nelaimîgâ
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 23:34
Celm, man sekss sâkâs jau 15 gados un tas bija stulbi. Es biju vçl bçrns. Un tu esi vçl bçrns. Man bija vajadzîga fiziskâ tuvîba - mîïums, glâsti. Puiðiem jau gan laikam tajâ vecumâ ir stiprâki tieði seksuâlie instinkti. Bet nu lûdzu tad nevajag izmantot citus bçrnus savu iegribu apmierinâðanai!

Ir skaisti gaidît savu pirmo mîlestîbu, gatavoties tai un nobriest - cienot arî apkârtçjos cilvçkus, sievietes, meitenes.; uzklausot viòas un esot pacietîgam. Galu galâ var taèu nodarboties ar seksu pats ar sevi, vai nu vismaz ar kâdus gadus vecâkâm, netraumçjot bçrnu (meiteòu ) psihi.

To kas ar mani noticis, noþçloju; bûtu daudz labâk ja bûtu psigoloìiski izaugusi lîdz vçlmei paðai iesaistîties seksâ - tieði aiz mîlestîbas pret otru cilvçku. Nevis plikiem instinktiem - vienalga ar ko, ka tik âtrâk. Un par to ka cilvçks ir pieaudzis, liecina arî spçja ieklausîties otrâ un GAIDÎT..
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 23:39
nelaimîgâ, Vot taa ir normaala atbilde:) Vieniigais ir gruuti kad draugi saka kapeec tu vinju vel neesi izdraasi utt to saka pat 21 gadiigi draugi, bet pat ja man ar vinju buutu sex es vinjiem nestaastiitu. Bet ja nevar sexu tad var vinja man vismas oraali apmierinaat? jeb tas arii ir slikti?
nelaimîgâ
Re: Sex 15 gados.
27.11.2005 23:51
Nu paklau, Celm, tavi draugi izklausâs pçc ciniíiem (es ar biju ciniíe tajâ vecumâ) bet iekðâ viòiem tâpat vârgas nobijuðâs dvçselîtes. Tik izrâdîties grib par varoòiem.

Prasît orâlo vai vçl kâdu seksu no tâdas nepieauguðas meitenes ar ir slikti. Man tas bija traumçjoði tais paðos 15 gados. Nu ïauj taèu meitenei izaugt! Pçc tâ visa es iedzîvojos tâdos kompleksos un vainas apziòâs! Dzîvoju ar sajûtu ka esmu m...a, vajadzçja pçc tam visâdi aizmirsties lai tas nelîstu galvâ.

Tagad jau kâ pieaugusi sieviete varu teikt - ja ir abpusçja mîlestîba, tad ar laiku var viens otram sniegt arî orâlo seksu, glâstus un viskauko, un tas sagâdâ prieku - iepriecinât vienam otru. Nu bet esi pacietîgs - un sgaidîsi arî to joku ko sauc par mîlestîbu!!
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 00:11
Bet tomeer ir taads slikts teiciens "ja nedraaziisi tu tad raaziis kaads cits" un es negribu lai vinju draastu kaads cits. Janu gadijumaa mees iz6kiramies un vinjai paraadaas kaads cits draugs ar kuru vinjai buus sex tad gan es ljoti nozeelo6u.
Un veel esmu paarliecinaat ja mums buus ar vinju sex muusu attieciibas ilg veel ilgaak, bet ja nebuus sexa tad driiz vien viens otram apniksimi, lai uztureetu attieciibas vajag tak6 kautko jaunu!
nelaimîgâ
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 00:35
Nu tak Celm, nu bailes tevî runâ. Nu izbeidz tak baidîties. Iemâcies apzinâties savas jûtas pats un tad arî sarunâties par tâm, izstâstît! Savai meitenei. Un pajautât arî par viòas jûtâm, klausîties, dzirdçt viòu. Jûtas - ir domâts ne tikai ko jût viens pret otru, bet arî ðaubas, bailes, kâdreiz arî dusmas, sâpes. Katram tâs visas kâdreiz ir un droðu attiecîbu pamatâ ir NESLÇPT tâs vienam no otra bet izrunâties; uzklausît un pieòemt arî otra ðaubas un bailes.

Un ja gadâs ka otrs cilvçks pasmejas par tavu atklâtîbu, nebaidies. Cilvçks kas pats ir nobijies un nedroðs, apsmej otru... bet tâpçc nav slikts...
,,,
Re: Sex 15 gados.
28.11.2005 02:01
bçrnudârzs.
Draugi teiks, lai lec pa logu, ar leksi?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 6?
Ziņa: