Psihologiskas problemas

Aizsāka ven 

ven
Psihologiskas problemas
16.12.2005 16:17
Es nevaru pienjemt to kaa es izskatos. savus defektus. es nopietni domaju par pasnavibu. neesmu to agrak nevienam teicis. tapec rakstu sheit anonimi.

Vai varat ieteikt kadu psihologu, kadu, kas man palidzetu. pilnigs izmisums.
ven
Re: Psihologiskas problemas
16.12.2005 16:20
varbut ir kads atbalsta telefons brizhos kad ir vissliktak gribetu parunat kaut vai pa telefonu.
ine
Re: Psihologiskas problemas
16.12.2005 16:38
iesaku psihoterpeitu Gati Buðu, Klanciema 42 (www.zl.lv) var telefona nr atrast/
man arî bija 100gadîga depresija ar domâm par paðnâvîbu, nu jau vairâkus gadus pçc psihoterapijas tâdas domas parâdâs ïoti reti.

krîzes telefons, pameklç internetâ krizes cents "Skalbes"
ven
Re: Psihologiskas problemas
16.12.2005 18:02
paldies, ine, tas telefons man varetu noderet.
psihs
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 09:12
kc skalbes 7222922
Bçrnu uzticîbas tel. 8009000
psihoterapeiti: www.psihoterapija.lv
Jana
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 12:53
ine-meklçju Tevis norâdîtajâ zl.,bet neatradu tel nr..Tas ârsts ir netâlu no manis,vai tur ir kâda norâde,vai kas cits?Varbût Bûsi tik laipna (vai laipns)un uzrakstîsi ðeit to tel.nr.?Lûdzu,ïoti vajag!
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 13:10
blaa
sorry, es neizlasiiju visu rakstu, bet pirmaa atkaape man lika domaat par tavu gariigo liidzveertiibu ;)
bet ja nekaa nesaproti no cilveeku psihologjijas tad neuzbaaz virsuu neriktiigajaas vietaas taadus domu gaajienus
un ne jau tikai cilveeks ir vainiigs pie taa kaads vinjsh ir, bet gan sabiedriiba, un vissvairaak jau muusu valdiiba kas kjeedes saakumu nemaak noveerst, un cilveeki kriit izmisumaa, jau pirmkaart deelj sliktaa dziives staavoklja valstii

Latvieðu Patriotam?
ko tu sauc par patriotu, tas kas Latvijas zemi rok???, tur jau arii rodas liela dalja izmisuma, jo tas cilveecinjsh laukos nevar atljauties vairaak pusdienaas kaa savu izaudzeeto kartupeli un burkaanu, ir cilveeki kas dziivoklii vienu istabu paarveersh par vistu kuuti un tura triis vistasa lai gjimene vareetu vismaz tik daudz kaa vienu olu dienaa apeest, te tik liels patriotisms redzams ,neizskataas ka tev kaut kas sakariigaaks par patriotismu ir sakaams
Armija.
Tu zini kas notiek armijaa? Saakoties karam visi zaldaati, dabuujot ieroci rokaas apshaus savus komandierus, peec tam tikai naidnieku, shii patriotiskaa attieksme ir tieshaam peljama, armiju jaanosauc par latvijas lielaako miskasti. Itsevishkji taas patriotu zaales, nu taas no kuraam jaunajiem zaldaatiem nevilktu uz sievieteem.

Pastaasti vispirms ko tava valsts ir devusi cilveekiem? ...neviss tev varbuut..un tad spried par patriotismu.

Cilveeks ienaak izmisis, iespeejams netiek viens pats galaa ar savaam probleemaam, un nav kas paliidz, un te uzkuljas viens praatveeders, savus rakstus vari likt deputaatu dienas kaartiibaa lai apsriezj. Vinjiem viaraak nekaa anv ko dariit kaa prieksh savaam firmaam izdeviigus likumus plaanot, tad tur vinji varbuut saskata patriotimu.

Sorry, bet kautina tieshaam taadi umnjiki.
AG
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 13:17
devill - slima suòa murgi!
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 13:21
Îstie trakie neapzinâs savu slimîbu, kâ A.G.
Tie, kas meklç ðeit palîdzîbu ir pietiekami veseli un spçcîgi, lai izveseïotos, bet A.G. - neglâbjams.
Esmu ïoti saprotoða un torelanta, bet A.G man riebjas, sorry.
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 13:32
Alstere
nu nav jau vinjsh slims, vinjsh tikai neapzinaas cilveeku probleemas jo pats ar taadaam nav saskaaries.

AG
tie nav murgi, tas ir viss ko pats esmu redzeejis. Nav jaadomaa tik tizli ka visi tagad skrien peec antidepresantiem un velns vinjsh zin kaadaam tur zaaleem, jo vinji slimi juutas.
Paarsvaraa visi meklee taadas zaales kaa izrunaashanos ar neitraalu cilveeku un speciaalistu kursh var paliidzeet atrisinaat dazjaadas dziives probleemas, no kuraam tie cilveeki gariigi netiek aaraa un paari . Ne visi cilveeki ir tik stipri un tik lieli poh**isti kaa tu.
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 13:48
...



Edited 1 time(s). Last edit at 16.08.2006 12:45 by Runcene.
Rens
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 13:57
Aivaram Gedroicam paðam ir pilnîgi kreizî,baltâ lapa!Sçþ mâjâs vecâku pieskatîts un musina visus, galvenokârt galçji labçjas idejas ìenerç.Dzimtajâ pilsçtâ viòu pazîst VISI!Slims cilvçciòð....
Jana
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 14:22
Cilvçkam no pirmssâkumiem ir ieprogrammçts,ka ir pretinieks ar ko jâcînâs un tieði tâdçï,kad cilvçkam ir visgrûtâk-karð,izdzîvoðna Sibîrijâ u.t.t.civçkâ mobilizçjas visi spçki un nav depresijas u.c.vainas,bet,kad tas beidzas,pçc laika viss nâk ârâ.Man arî nav daudz naudas,cînos viena ar diviem bçrniem,bet,kad bija visgrûtâk gâju kâ ''tanks'',kad kaut cik nostabilizçjâs nâca ''lûziens'',un pirmais bija pusgadu pçc otrâ bçrna nâves,tad piedzima treðais un bija jâsaòemas,tad izvaroja dçlu,atkal gâj un neko nedomâjot,tad lûziens u.t.t.Tad problçmas ar vîru,ðíirðanâs un vçl daudz kas.Tâ kâ nevajag te tikt,ka tikai izlutinâtiem ïautiòiem...Izejiet tam visam cauri un tad parunâsim....
ine
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 17:16
te bûs Buða telefona nr: 9422575
iespçjams, ka ir pirmo reizi sazvanît neizdosies, jo protams, tad, kad konsultç viòð neatbild, tâ kâ mçìini vai nu agri no rîta pirms desmitiem vai pçcpusdienâ.

AG var teikt ko grib, katrs pieaudzis cilvçks izvçlas to, kas viòam liekas saprâtîgâkais un pats par to arî atbild. turklât Ag komentârs bija pilnîgi nevietâ, jo autors/e jau neprasîja kâdus antideprsantus lietot,
Jana
Re: Psihologiskas problemas
17.12.2005 22:17
ine-liels Tev paldies,jo psihoterpeits man tieðâm vajadzîgs un ja vç,gandrîz blakus mâjâ,super!Vçlreiz-paldies!
ine
Re: Psihologiskas problemas
18.12.2005 19:10
ceru, ka palîdzçs;) atceries gan, ka ar psihoterapeitu kâ ar frizieri, vajag rûpîgi piemeklçt:)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 21?
Ziņa: