Par psihoterapeitiem

Aizsāka Liga 

Liga
Par psihoterapeitiem
06.04.2001 14:38
Ka zinaat, cik ilgi ir objektiivi jaapmaklç psihoterapeits. Principa vinji tacu var ieteikt naakt 1, 5 vai 10 gadus, jo pilnveidoties vai risinat problemas cilveks var bezgaliigi. Pirms paris gadiem apmkleeju sertificetu LMA psihoterapeitu, pie kura gaaju 3 gadus, tagad saku apmkeleet citu, kas saka, ka janak busot 2 gadus. Bet tas ir gan naudas, gan laika jautajums. Ka noskaidrot, vai ta nav tikai naudas ''slauksana''? Retorisks jautajums, bet tads radaas pec tam, kad daudz kur izlasiju, ka Latvijas si nozare vel ir zemaa limenii un tas man liek saubities.
Es apmekleeju (ar paartraukumiem) psihoterapeitu 11-to gadu...
Pateicoties shai sadarbiibai, man ir labs darbs un alga, sakaartota dziive, stabilitaate.
Ja nebuutu riikojusies shaadi, patreiz buutu divi varianti - invaliditaates pensija vai psihoneirogjiskais pansionaats. "Zaalju aarsti" man paliidzeet nespeeja.
Par to ilgumu jaavadaas no pasha izjuutaam, lai gan orienteejoshi "tas ir vienliidzziigs ar laiku, ko esi iestidzis savaas probleemaas".
Maneejais laiks sanaaktu 13 gadi ;-)))
L. Cien. Liga.
Arsta psihoterapeita apmeklessanas ilgums ir atkarigs no ta cik atri jus saniedzat savu merkki. Tadad rezultats, bet ne ilgums. Psihoterapija var ilgt no menessiem lidz gadiem. Es stradaju ar atvertam beigam, tas nozime ka es un pacients/e apspriedam sso jautajumu un izvelamies nobeiguma datumu.
Arkaadijs Pancs, MD, LPTA priekssedetajs.
Liga rakstîja:
>
> Ka zinaat, cik ilgi ir objektiivi jaapmaklç psihoterapeits.
> Principa vinji tacu var ieteikt naakt 1, 5 vai 10 gadus, jo
> pilnveidoties vai risinat problemas cilveks var bezgaliigi.
> Pirms paris gadiem apmkleeju sertificetu LMA psihoterapeitu,
> pie kura gaaju 3 gadus, tagad saku apmkeleet citu, kas saka,
> ka janak busot 2 gadus. Bet tas ir gan naudas, gan laika
> jautajums. Ka noskaidrot, vai ta nav tikai naudas
> ''slauksana''? Retorisks jautajums, bet tads radaas pec tam,
> kad daudz kur izlasiju, ka Latvijas si nozare vel ir zemaa
> limenii un tas man liek saubities.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 20?
Ziņa: