Antibiotikas un alkohols

Aizsāka NAV 

NAV
Antibiotikas un alkohols
26.03.2004 14:25
Vai ir tâ ka ja dzer antibiotikas nemaz nevar lietot alkoholu, vai tâs lietas vienkârði mijiedarbojoties pastiprina alkohola efektu - ja es tâ nedaudz iedzçru ârstçðanâs process necietîs?

ku!
Re: Antibiotikas un alkohols
26.03.2004 14:57
Labi nav un var buut ka antibiotiku iedarbiiba alkohola ietekmee samazinaas bet kaa raada pieredze nekaadas problemas nav bijushas.Var palasiit konkreeto zaalju anotaaciju.
kra
Re: Antibiotikas un alkohols
26.03.2004 14:59
Anotâcijâ nekâ nav rakstîts. Man ðíiet, ka ka ðòabi var, nedrîkst alu un dzirsktoðos un rûgstoðos.
dr. Dace
Re: Antibiotikas un alkohols
26.03.2004 15:07
Nedrîkst lietot tos dzçrienus, kas ir t.s. "rûgstoði" - vîns, alus, sidrs (arî kvass). Ðòabi drîkst. Protams, saprâtîgos daudzumos.
ku!
Re: Antibiotikas un alkohols
26.03.2004 15:10
Taads uzskats pastaav bet man pasham probleemas nav bijushas.Bet dzirdeets ir.Manupraat tas attiecas vairaak uz lokaaliem sastrutojumiem bet uz difuziem procesiem mazaakaa meeraa.Nu jums ir iespeeja paarbaudiit to eksperimentaali.
ku!
Re: Antibiotikas un alkohols
26.03.2004 15:15
Manupraat risks ir atkariigs ari no taa vai alkohols tiek lietots aarsteeshanas saakumaa vai beigaas.
KIKI
Re: Antibiotikas un alkohols
26.03.2004 16:08
Ja dzer antibiotikas un alkoholu ir risks sirdij.... Antibiotikas jau tâ noslogo sirdi... Alkohols to visu pastiprina...
ineshuks
Re: Antibiotikas un alkohols
28.03.2004 09:47
Labpraat uzzinaatu, kaa taas antibiotikas noslogo sirdi. Tieshaam. Peec vinju darbiibas mehaanisma man nav skaidrs.
Re: Antibiotikas un alkohols
28.03.2004 18:51
Medicina, ka pastav zinama lieta, ka alkohols un medikamenti nav savienojamas lietas. Tadel silti iesaku neveidot sev testu organismam, ai, gan iedzersu un palietosu antibiotikas, nekas jau nebus. But jau varbut ka nebus, bet neiesaku meginat, jo sekas nav prognozejamas, jo cik cilveku, tik iespejamo seku. Alkohols un medikamenti dazadas kombinacijas var izraisit mijiedarbibas reakcijas, kas nav paredzamas.
ku!
Re: Antibiotikas un alkohols
29.03.2004 00:48
Negribu uzstaat uz savu taisniibu bet kaa reiz lielaakaa dalja medikamentu preteeji ljauzhu domaam ir savietojami ar alkoholu.Cits jautaajums par pashas veseliibas savietojamiibu ar alkoholu.
hmmm...kapeec lieki mociit savu sirdi? jau taa novaajina organismu visaadas antibiotikas un tad veel alkohols...nabaga organisms!!!
Lai gan no praktiskaas pieredzes varu teikt, ka nedaudz asinsritei ir lietots konjaks un melnais balzaams savienojumaa ar antibiotiku kursu - ne vainas!!!

Man liekas, ka vairâk varçtu ciest aknas un nieres, kam tas viss jâpârstrâdâ.
Un cik daudz zâïu ir uz spirta bâzes....!
Re: Antibiotikas un alkohols
29.03.2004 23:08
Zales uz spirta bazes ir kas cits, tas ir dabigo vielu izvilkumi spirta utmldz., bet kimija nav savienojama ar alkoholu - nu nerimejas kopa, piemeram, aspirins un snabis, vai ari seit minetas antibiotikas un spirts... Dabigas vielas iegust dabigi, bet kimija "nesastradajas" ar snabi...
ja kas kopaa nelietojiet
Re: Antibiotikas un alkohols
12.02.2006 10:55
Es pats aizvakar piedziivoju antibiotiku un alkohola lietoshanu kopaa un es no taa vakara neko neatceros. atziishos ka es nemaz tik daudz neizdzeeru. bet sekas bija shausmiigas. vnk galvaa kautkas aizgaaja ciet un prikols taads ka esmu viskautko tai naktii dariijis, bet man pasham neapzinoties.
www
Re: Antibiotikas un alkohols
12.02.2006 15:07
NEDRÎKST
Jçkabs
Re: Antibiotikas un alkohols
13.02.2006 09:10
Antibiotikas nedrîkst lietot kopâ ar alkoholu. Daþas zâles var lietot kopâ ar alkoholu piem. tailenolu taèu tâpat tas nav ieteicams. Antibiotikas izraisa organismâ lîdzîgu reakciju, kâ medikamenti ko lieti pret alkoholismu bloíç alkoholu ðíeïoðos fermentus lîdz ar to var pamatîgi saindçties.
sukatajs
Re: Antibiotikas un alkohols
01.12.2011 17:54
dr. Dace Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Nedrîkst lietot tos dzçrienus, kas ir t.s.
> "rûgstoði" - vîns, alus, sidrs (arî kvass).
> Ðòabi drîkst. Protams, saprâtîgos daudzumos.
man jābrauc uz svarīgu pasākumu, kur tiks lietots alkohols..patreiz lietoju Amoxil un Nimesil.. vai drīkstu iedzert nedaudz alkoholu? kādu drīkst? sekas nekādas nebūs? ārstēšanās process no neliela daudzuma alkohola nemainīsies?
Re: Antibiotikas un alkohols
13.06.2014 19:19
kas kaiš?
Re: Antibiotikas un alkohols
13.06.2014 19:23
Nevajadzētu būt nekādai būtiskai ietekmei.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Antibiotikas un alkohols
13.06.2014 19:31
Alus, vīns un citi rūgstošie dažos gadījumos var nebūt ok, bet tas pats tad attiecas arī uz baltmaizi, kūkām u. c.

Un parasti tie "daži gadījumi" ir tad, kad nozīmē antibiotikas. Problēma nav antibiotikas, bet iekaisums, ko ar tām ārstē.

Te taču tēmā jau rakstīts, ka šņabi var... nu ko vēl cilvēkam vajag.
Wiki
Re: Antibiotikas un alkohols
31.08.2018 22:37
Es vairs neriskēšu dzert antibiotikas ar alkoholu. Sākumā iedzēru upeņu balzāmu, tad izdomāju, ka gribas vēl vīnu... Ņemot vērā, ka šobrīd arī nervu sistēma ir smagi traumēta.. Rezultātā negulēta nakts, gandrīz neko neatceros, jo runāju pa telefonu un no rīta tik slikti, ka bail pašai bija.. Bet tad aizmigu.. Šodien apetītes nav.. Veģetēju. Ātrāk izveseļoties un nostabilizēt nervu sistēmu
https://med.vesti.ru/articles/polezno-znat/est-vopros-mozhno-li-smeshivat-antibiotiki-i-alkogol/

Var lietot droši....Jaunākie pētījumi!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 2?
Ziņa: