Bozhe moj

Aizsāka doctus 

,,,
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:25
Nu traki Tev ka tik jauns un tik slims...

Par FitLine ðeit pat forumâ paði vien to stereotipu veidoja... Un nekâds Herbalaifs òe pri èom.
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:38
Traki bija - tagad jau juutos peec cilveeka, kaa arii esmu sapratis, ka vajag dziivot normaali nevis riit kjiimiskas izcelsmes kapsulas :) Kaa jau pati zini jauniibaa par veseliibu parasti nedomaa...iipashi jau muusdienu paaudze ;)
Iespeejams, ka Tev taisniiba par tiem stereotipiem. Bet arii taadi diskusijas ievadraksti kaadu sheit publiceeja Doctus neliecina par iipashu gudriibu - tikai emocijas, aizspriedumi un leets humors :) Isaak sakot ir Fit-line cilveeki, kuri grauj savas organizaacijas teelu, un ir taadi (kaa Doctus), kas no taa iespaidojas un izplata melus par PM International. Vienkaarsha sheeminja :)
,,,
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:40
Tas bijai tikai humors. Un es pat teiktu, ka smieklîgi ;-)

Tâtad, kas no ðî visa ir meli?
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:48
Luudzu. Sauc to par meliem, citaadu interpretaaciju vai vienkaarshi dezinformaaciju.

"Kaut kaadas shausmas. Fitline-isti uzbruuk arii manaa pilseetinjaa!!!!!!!!!"

Nevis uzbruuk, bet bizness izplataas Latvijas regionos.

"Izraadaas,mums jau ir 2 lielie Fitline-isti,kas tagad ciinaas par savu teritoriju. Sonedeelj vinji organizee tiksanos vieteejaa Kultuuras namaa un vilks sev liidzi kaarteejos potenciaalos upurus."

Muusu pilseetinjaa ir divi cilveeki, kas uzsaakushi sho biznesu un, lai informeetu arii paareejos cilveekus par so iespeeju, organizees biznesa prezentaaciju Kultuuras namaa.

"Pats trakaakais ir tas,ka peeksni uzpeldeeja tikko vakaraa man braalja sen aizmirstais draugs, kurs meeginaaja ievilkt vinju shajaa pasaakumaa."

Ievilkt ne. Piedavaat biznesu nepareizaa formaa iespeejams, bet varbuut tu vienkaarshi paarspiilee.

"Tagad tax jau no 390 kaapusi uz 420ls."

Dezinformaacija. Lai kluutu par menedzeri starta iemaksa ir 444ls, turklaat ir arii pamatojums kaadeelj tas ticis dariits (paaugstinaata iestaashanaas naudinja no 390 uz 444.

"Aarpraats, prikinj, es Fitline-istu redzeeju savaa maajaa!!!!!!!!!!!!

Par sho varu tikai pasmaidiit:)

"Jaasauc laikam maaciitaajs, lai atpestii no ljaunajiem gariem."

Te bija laikam jaasmejas :)

"Help, Fitline uzbruuk. Pilsonji, esiet modri!!!!!! Ka tik taa klusinjaam neiezogaas arii Juusu maajas pagalmaa!!!!!!!!

Neviens neuzbruuk, tuksha dramatizeeshana. Vienkaarshi bizness izplataas Latvijaa.
,,,
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:52
To Tu sauc par meliem? Jâ, humora izjûta Jums klibo jaunais cilvçk. Tur jau zirgam skaidrs, ka tas nav nopietni òemams ;-)
Pie tam Tava versija ir tik pat tâlu no patiesîbas kâ Doctusa.
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:54
Meli varbuut ne - dezinformaacija. Cilveeks kaut ko pa ausu galam dzirdeejis un saceelis veetru teejas glaazee. Kas manaa versijaa ir nepareizs?
,,,
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:59
''Muusu pilseetinjaa ir divi cilveeki, kas uzsaakushi sho biznesu un, lai informeetu arii paareejos cilveekus par so iespeeju, organizees biznesa prezentaaciju Kultuuras namaa.

Ievilkt ne. Piedavaat biznesu nepareizaa formaa iespeejams, bet varbuut tu vienkaarshi paarspiilee.''

Ðî sadaïa attiecas tieði uz savervçðanu un ievilkðanu, jo uz to jau tâ fiðka turâs... Var, protams, nosaukt solîdi par informçðanu, bet saturu tas nemaina...

bet Tu turpini vien trençties aizstâvçt FitLine. Tas lieti noderçs, kad pievçrsîsies ienesîgajam biznesam...
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:59
uz ko tas bizness balstas - uz jaunu cilveeku iesasitiishanu vai UB paardoshanu?

"vajag dziivot normaali nevis riit kjiimiskas izcelsmes kapsulas :) "

kaadas izcelsmes ir fitline? savaaktas zaaliites, lapinjas un izkalteetas pazhobelee?
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:09
"Ðî sadaïa attiecas tieði uz savervçðanu un ievilkðanu, jo uz to jau tâ fiðka turâs... Var, protams, nosaukt solîdi par informçðanu, bet saturu tas nemaina..."

Nevienu pret pasha gribu "nevervee" kaa tev labpatiik teikt. Man labaakais draugs, kursh mani iesaistiija biznesaa, taapat mani uzaicinaaja tikties, izstaastiija par kompaaniju un teica - klau veciit, ir kompaanija, kur jau pirmajaa meenesii var pelniit 200-400 eiro. Es teicu man tas neder. Paraadi kaa tur var nopelniit regulaari vismaz paaris tuukstoshus meenesii. Vinsh paraadija un tagad es esmu kur esmu. Vari teikt, ka saverveets, bet es labi zinu, ka buus cilveeki, kam interesees taa naudinja taapat kaa man :)
,,,
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:12
Sapòo vien ;-)
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:12
"uz ko tas bizness balstas - uz jaunu cilveeku iesasitiishanu vai UB paardoshanu?"

uz abaam lietaam.

"kaadas izcelsmes ir fitline? savaaktas zaaliites, lapinjas un izkalteetas pazhobelee?"

uzturvielas, kas cilveekam jaauznjem ikdienaa, apstraadaatas ar NTC®, NGP® un Nanosolve tehnologijaam. siikaak var izlasiit http://www.pm-international.com/.
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:14
Sapnjoshu :) Bet labaak ar naudu kabataa :)
,,,
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:17
Pie tam no rîta citâ diskusijâ Tu nemaz nebiji FitLine ;-) Ðodien iesaistîjies un jau nauda kabatâ?
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:21
iedod pilnu linku kur aprasktiitas tehnologjijas nevis saauma lapu kur nekas par to nav mineets.

ntc, ngp, nanosolve - taas nav kjiimiskas apstraades? neizklausas peec daarznieka valjasprieku ar piestinju.
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:24
Sheit ir diskusija par Fit-line, taadeelj aizstaavu savu kompaaniju no apmelojumiem :) Iepriekseejaa diskusijaa es nerunaaju ka Fit-line paarstaavis, jo tur bija cita teema - sheit to esmu spiests dariit :)
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:38
Par tehnologijaam ir sheit: http://troyer.co.at/team/6004083/run4life/FitlineInfo.html
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:39
Paldies par diskusiju doshos guleet :)
Lai jums veicas ;)
Re: Bozhe moj
04.04.2006 01:40
))) Uuuu baigi nopietna kompanija, kura izmanto pat ne otras, bet tresas klasses hostinga piedavajumus....kruta! Un jus esiet kompanijas parstavis? Kas ta par kompaniju kura izliek info par savu produktu uz kreisa servera?

hostings - ta saucas piedavajuma nosacijumi (teiksim vietas apmaksa) saita izliksanai uz servera (vieta) kur var izlikt saitu.



Ziòojums rediìçts (04-04-2006 01:47)
Re: Bozhe moj
04.04.2006 02:22
vai tu pats esi izlasiijis to lapeli?


"uzturvielas, kas cilveekam jaauznjem ikdienaa, apstraadaatas ar NTC®, NGP® un Nanosolve tehnologijaam."

NTC is the Nutrient Transport Concept

NGP - Nutrient Group Product; this means the right combination of ingredients in a nutrient group

GMP – Good Manufacturing Practices, which assures the highest standard of production.

kas taas tev par tehnologjijaam? saiisinaajumi kautkaadi.
fitlaine ir taa pati kjiimija ko tu te saki nevajag eest normaaliem cilveekiem.

tieshaam jasak bozhe moj, kaa vinji jums taa smadzenes sakompostreejushi. vai zinaatniski sakot iedevushi jums kaartiigu BS.
doctus
Re: Bozhe moj
04.04.2006 15:16
Oi, sorry, jau 444ls vajag. Tas laikam noziimee,ka tauta ir stulba un baigi daudzi grib iesaistiities, aj jau celjam saakuma maksu? :)
Da pashi vinji berubii, ko un kaa+ nerunaajot par sastaavu.
Vieniigie,kas pelna- piramiidas augshgals. Tie pashi vairs neko nedara,a lohi zem vinjiem tik kaa peshkas straadaa un dara melno darbu.
Pat draugiem.lv vinjiem savs saits, taada kaa intereshu grupa, kur apmainaas ar sviestu.
Vinji visur uzbruuk, sakompastree lohiem smadzenes. Kurs gan negrib 1000 eiro meenesi? Taa reaali. Visi grib un notic:)))

Eee, tauta, nezinat,kaa Herbalife tas bizness iet? arii peec piramiidas principa? Vinji kaut kaa nav tik agresiivi? Mosh taape,ka vinjiem Fokusinjus nedod? :) Jeb vinji uz Fitline paargaajushi?
Labrīt,

Tas ir paredzēts, lai informētu sabiedrību, ka Jameson Finance Inc. pašlaik izsniedz aizdevumu ar ļoti pieņemamu likmi 2%.

Nosūtiet savu aizdevuma pieteikumu uz e-pastu: theodorejamesonfinance@gmail.com

Parakstīts
Jameson Finance Inc.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 5?
Ziņa: