Bozhe moj

Aizsāka doctus 

doctus
Bozhe moj
03.04.2006 21:23
Kaut kaadas shausmas. Fitline-isti uzbruuk arii manaa pilseetinjaa!!!!!!!!!
Tur jau taa tikai ap 15000 iedziivotaaju. Bet taa kaa esam tuvu pie Riigas, tad ir arii kaads turiigaaks. Izraadaas,mums jau ir 2 lielie Fitline-isti,kas tagad ciinaas par savu teritoriju. Sonedeelj vinji organizee tiksanos vieteejaa Kultuuras namaa un vilks sev liidzi kaarteejos potenciaalos upurus. Pats trakaakais ir tas,ka peeksni uzpeldeeja tikko vakaraa man braalja sen aizmirstais draugs, kurs meeginaaja ievilkt vinju shajaa pasaakumaa. Tagad tax jau no 390 kaapusi uz 420ls. Aarpraats, prikinj, es Fitline-istu redzeeju savaa maajaa!!!!!!!!!!!!
Jaasauc laikam maaciitaajs, lai atpestii no ljaunajiem gariem:)
Help, Fitline uzbruuk. Pilsonji, esiet modri!!!!!! Ka tik taa klusinjaam neiezogaas arii Juusu maajas pagalmaa!!!!!!!!
Re: Bozhe moj
03.04.2006 21:26
,,,
Re: Bozhe moj
03.04.2006 21:28
doctus
Re: Bozhe moj
03.04.2006 21:30
Nav smiekliigi :))))
Re: Bozhe moj
03.04.2006 21:33
nç, nav... un ko Tu tam izplatîtâjam labu pateici par visu ðito lietu?
Re: Bozhe moj
03.04.2006 21:33
es ðodien arî dabûju redzçt teâtri - kâ fitlainists krâðòi aprakstîja kâdam briïïainam jauniòam puikam, ka tam bûðot maðîna un kas tik vçl ne...
Re: Bozhe moj
03.04.2006 21:34
man laikam uz sejas rakstîts ko es par ðito visu domâju, mani viòi nav traucçjuði vçl...
doctus
Re: Bozhe moj
03.04.2006 21:53
Mani jau arii netrauceeja- gribeeja mazo braaliiti saverveet. Bet tas jau gudro maasu saklausiijies:) Dzekinjs taa maigi tika pasuutiits.
Es tik nesaprotu,ko tie siikaljas (ap 20-22 gadi) ir iedomaajushies? Tipa, kur lai vinjs savas 1-2 meeneshalgas dabon,ko likt tur iekshaa?
Prikinj, tas sachakareetais praats njeemis krediitu GE-Money. Bet nu lieliijaas,ka atdevis sen jau. Laikam jau vinji vadaas peec principa- meeginaats nav zaudeets:) Bet fuj
Re: Bozhe moj
03.04.2006 21:58
)))))
Ta ir visparastaka afera
laura+
Re: Bozhe moj
03.04.2006 22:01
vot ðito es nesaprotu... :/ pie manâm durvîm neviens tâds nenâk un uz ielas arî aiz rokas nerauj. neatceros arî, ka uz prezentâcijâm aizcinâtu. kronis visam bija, kad nesen jehovieði mâju apstaigâja, pie visiem kaimiòiem piezvanîja, bet man neko. pçcak apprasîju vai pie visiem bija, manâ kapòu telpâ es vienîgâ tiku ignorçta. bet varbût tieði man kaut ko vajag, kâdu sektu vai hvz-kâdu pulverîti padzert. es pat varbût kaut ko nopirktu, bet nekâ... no manis viòi visi izvairâs.
Re: Bozhe moj
03.04.2006 22:13
Loìisks plâns biznesam- lai iesaistîtos cilvçks parâdos iebrauc, tad nu skaidrs, ka lai atpelnîtu darbosies ar trîskârðu sparu- ne tur vairs kauns vai neçrti pa senaizmirstu paziòu mâjâm vazâties vai uzplîties 3. reizi, kad pirmâs divas pasûtîja.
doctus
Re: Bozhe moj
03.04.2006 22:38
Vispaar jaa, skatos, visiem tiem cilveekiem k-kaada hiperaktivitaate:) Bet varbuut tas ir no activise? :))))))))))))
,,,
Re: Bozhe moj
03.04.2006 22:41
Nu bet kur tad vçl tâds ðmurgulis var cerçt 5K dabût? Domâju gan, ka ir motivâcija visus slimus pataisît un pçcâk ârstçt ;-) Un ja vçl pats notic...
doctus
Re: Bozhe moj
03.04.2006 22:42
Smurgulis pats ta jau noticeejis. Cik noprotu, 2 vai 3 lohi vinjam jau ir. Tagad celshot savu vieteejo impeeriju. Un viss tik rullees uz priekshu:)
Angel_tears
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:21
Hehe nabadzinji panikaa :)
Angel_tears
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:24
Buus veel lielaaka panika, kad kaads jums tuvs pazinja saaks lietot Fit-line produkciju vai piedaavaas biznesu :)
,,,
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:26
Paziòas var lietot ko grib, paldies Dievam radiem prâta vairâk...
A ja piedâvâs biznesu- tas vairs nav paziòa, kurð uz manis biznesu taisa...
doctus
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:27
Vot jaa, ar mani arii nevar biznesu taisiit. Neesam prodazhnajas skuras:)
Angel_tears
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:29
Pareizi tu esi neatkariigs uznjeemeejs :) Neticu ka straadaa algotu darbu zem kaut kaa, jo tas tahcu buutu zem tava goda ne? :)
Angel_tears
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:30
,,, - diez vai tu ikdienaa iepeercies veikalos, peerc degvielu utt? Jo uz Tevis tachu uzvaaraas tad? :)
,,,
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:33
Ðitâ demagoìija neies cauri...
Angel_tears
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:35
,,,: tad tomeer Rimi uz tevis uzvaaraas? :( nabadzinsh/iite :(
,,,
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:37
Kâpçc nabadzîte? Rimi neuzvârâs, Rimi pelna. Un tur es pçrku ko uzskatu par vajadzîgu un pârdevçjas man nebrauc augumâ, ja nepçrku to, ko viòas grib pârdot.
Angel_tears
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:39
Nu arii ieksh Fit-line cilveeki pelna :) kaada starpiiba?
Tev kaads uzbaazhas? Vai varbuut tev ir maniakaala paranoja un visur redzi melnas Fit-line mashiinas, kas dragaa Tev virsuu? :)
,,,
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:42
Veikalâ Tev kâds uzbâþas ar tekstiem- Tu esi badâ, Tu esi badâ, Tu esi badâ, Tu rît nomirsi badâ, ja nenopirksi ðito desu? Diez vai. Kamçr FitLine darbojas tieði ðâdi... Un vçl jo zemiskâk ir izmantot slimus, nelaimç nokïuvuðus ïautiòus lai uzlabotu savu materiâlo situâciju, solot to, kas nekâdi nevar notikt. Un viss, lai tiktu par IMM un atkostu sev gabalu no 5K pîrâga... Kurð no tiem ðmurguïiem vispâr ko jçdz par veselîbu?
Angel_tears
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:55
Nu es nevienam neesmu uzbaazies - satiekamies ar cilveeku, parunaajam, ja cilveekam interesee bizness, tad interesee - ja nee - ko tur daudz uzbaazties - atvadamies un skiramies kaa draugi. Ko tur daudz dramatizeet? Ticu, ka citi Fit-line menedzeri paarspiilee sho lietu un vaarda tieshajaa noziime "uzbaazhas" - ko lai saka - slikts stils :) Shii biznesa buutiiba jau nav nedz kaadu saverveet vai iesaistiit, bet paraadit celju kaa ieksh Latvijas apstaakliem tikt pie labas naudinjas.
Runaajot par produktiem - gan mana gimenes aarste, gan terapeite neko sliktu par Fit-line produkciju neteica - speciaali konsulteejos pirms saaku lietot. Uztura bagaatinaataaji kaa uztura bagaatinaataji, nekas paardabisks tajaa pulveriitii nav, bet noderiigs gan :)
Nesaku, ka shis bizness ir vieniigaa iespeeja izsisties Latvijaa. Bet skaidru celju kaa tikt pie labas naudinjas tas paraada. Ja kaads no Jums man paraadiitu liidziigu celju (un legaalu protams) kaa tikt pie vismaz 1000 eiro ienaakumiem meenesii tikai citaa virzienaa buutu tikai apsveicami :)
,,,
Re: Bozhe moj
03.04.2006 23:59
Man absolûti ir vienaldzîgs Jûsu bizness tikâm kamçr Jûs nemelojas. Peïòa ir cik- 30%? Neticu, ka godîgi var nopârdot UB par 4K eiro...
Un jautâjums par nodokïiem arî atklâts... ;-)
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:08
Nodoklji ir jaamaksaa. Tie tiek maksaati. Ja nemaksaas, buus dariishana ar VID utml iestaadeem. Kas tur neskaidrs?
Maarketinga plaanu sheit nevaru uzziimeet, lai paskaidrotu ko un kaa var nopelniit. Bet teici jau ka vinsh tev vienaldziigs :)
Par ko gan melot? Uztura bagaatinaataaji kaa mees zinaam neaarstee, bet dod organismam to, kas vinjam buutu jaauznjem ikdienas paartikaa. Taapat ir nepiecieshams veseliigs dziivesveids, pareiza eeshana un tad jau viss buus kaa vajag :)
,,,
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:12
:-) Tiek maksâti ;-) Tu esi pirmais ðajâ forumâ, ka stâ saka. Lîd zðim teica, ka nodokïus maksâ tie, kas to grib darît, jo nav obligâti ;-)

VIenaldzîgs gan tâ kâ droði vari nezîmçt...

Melot par to paðu ârstçðanu un ai kâ melo... Pârdodot godîgi kâ UB nemûþam tâdu naudu nedabûtu.
Angel_tears
Re: Bozhe moj
04.04.2006 00:22
Redzi PM International Latvijaa ir 7 gadus. Domaaju nemaksaashanas gadiijumaa sen buutu aizklapeets ciet peec 1 vai 2 gadiem :)
Par aarsteeshanu - iespeejams ir gadiijumi, kad uztura bagaatinaataji ir paliidzeejushi paarvaret kaadu slimiibu vai mazinaat taas sekas. Bet vienu gan esmu paarliecinaajies - farmaacijas bizness liidz shim ir uz mani tikai uzvaarijies, bet paliidzeejis nav. Veel tagad labi atceros, ka katru riitu saaku ar sauju zaalju, gimenes aarstes izrakstiitu - videeji katra iepakojuma cena 11-12ls...meenesii izdevumi ~60ls un lietojot pusgadu jau buus taa pati investiicija kas ieksh Fit-line :)
Uztura bagaatinaataji kopaa ar sportoshanu, normaalu miegu, attureshanos no alkohola/nikotiina un tamliidziigiem meesliem ir neslikts labas veseliibas modelis. To vai Fit-line ir labaakie uztura bagaatinataji - neuznjemos teikt. Bet bizness sheit ir labs saliidzinot ar visaadiem Herbalife, Vision utml kantoriem, kuru iespaidaa daudziem cilveekiem arii par Fit-line izveidojas stereotipi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 18?
Ziņa: