KAS isti ir Folla diagnostika?

Aizsāka ZZZz 

mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
09.04.2006 19:15
nuja ka taa domaaju:-))))))))))
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 11:20
Mateus

Zinaatnieki meera bioelektriibu bet ar bioenerghiju nodarbojas visaadi afeeristi un ar zinaatni tam nav nekaada sakara.


mellene

Kirliaana aparaats neko nemeera. Vinjsh ljauj nofotografeet augstfrekvences lauka sadalijumu uz aadas. Shis sadalijums ir savaadaaks dazhaadu saslimshanu gadijumaa bet taa kaa shis sadalijums katram cilveekam ir individuaals tad izmantot diagnostikaa vinju iisti nevar. Vieniigais ar to var preciici atshkjirt atmirushos audus no dziivajiem.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 11:31
Intereses pçc pamçìinâju to Folla diagnostiku un 10 latus noziedoju.
Esmu laikam izòemums - man nevienu kaiti neatklâja. Parzîti (parastie, ne tie krutie) neskaitâs.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 11:59
Alstere

Diivaini. Nu kaa vinji vareeja neko neatrast. Laikam manija ka tu esi dzelzs vecene un pakautreejaas kaadas aplamiibas sarunaat.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 12:21
ku!
paldies... shito nebiju aizdomaajis-elektriiba/energjija.

Alstere: tiesaam jociigi... Tev laikam tie krutie traapijaas, kuri visu dara preciizi ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 19:02
ja kas, te ir smuki aprakstîts kas tâ par "diagnostiku"

http://www.quackwatch.org/01QuackeryRelatedTopics/electro.html :)

ai patîk man quackwatch saits...
laura+
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 19:33
tâ ir feina lieta, ka es jums saku! :DDD vienreiz nodarîju sev tâdu "diagnostiku", toreiz 10 Ls maksâja. pats aparâtiòð tâda balta kastîte ar 2 vadiòiem, viens man bija jâtur rokâ, ar otru, zîmuïa galu, man bakstîja pirkstu galos. aptuveni tajâ momentâ man jau skaidrs bija princips - adariòa, protams, lçka, jo pa to galu, ko es turu plûst strâva un pieliekot to zîmuïa galu íçde noslçdzâs un voila! - adatiòa raustâs. :DD interesanti arî, ka man kaut kâdas slimîbas konstatç, kuru man, skaidri zinu, nav, bet tâs pâris kaites, kas man jau gadiem kâ çnas pakaï velkâs, nepieminçja ne ar pusplçstu vârdiòu.
par tiem punktiem arî interesanti - it kâ jau viòi saka, ka pçc akupunktûras meridiâniem vadoties (tieðâm reâli eksistçjoðas lietas), kur katram orgânam ir atbistoðas punkts uz plauksras, pçdas vai auss. nu bet folla dignoze man gribçja iestâstît, ka aknu punkts atrodas uz zeltneða un aknas vienu stâvu zemâk... utt.
nu neko, vismaz interesanti bija. :DDD
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 19:34
sevi izklaidçt jau var visâdi, bet diemþçl atrodas cilvçki, kas tam visam arî reâli tic.



Ziòojums rediìçts (10-04-2006 19:35)
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 19:49
ku! ar kaadu aparaatu var izmeeriit bioenergjiju?
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 19:55
mellene

Nopietni un zinaatniski bioenerghiju izmeeriit nevar, taadaa izpratnee kaa to parasti lieto.
Izmeeriit var bioelektriskos potenciaalus un to plashi izmanto elektrokardiograafijaa un encefalograafijaa.
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
10.04.2006 19:59
Es kaut kur lasiiju, ka to tomeer meera, bet nevaru vairs atrast, kur tas bija.
Bîne
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
11.04.2006 11:46
He, es ar bçrnu aizvedu pie J.Volgina uz Follu :D Tagad smiekls paðai par lçtticîbu, bet toreiz raudiens nâca par Ls 12 izmeðanu vçjâ. Pirmkârt, izspriedu, ka tikpat labi to adatiòu var spiest pret skapja durçm - arî râdîtâji mainîsies :D Otrkârt, J.Volgina k-gs vizîtes sâkumâ sîki smalki izprasîja, kas kaið bçrnam un procedûras beigâs to paðu apstiprinâja :DDD Un nu sekos smieklîgâkais - ðis saka "tagad piemeklçðu Jûsu bçrnam atbilstoðas homeopâtiskâs zâles." Un jemas bakstît bçrna plaukstu minûtes 10 gudru ìîmi :D Ha, no kâ tad piemeklçs, ja uz galda stâv viena vienîga burka ar tiem ziròiem, no kuriem arî pagrâba manam bçrnam "zâles" :DDDD Ui, nenosmieties. Bet naudu bija þçl.Cerams, ðis vismaz lietderîgi izlietoja :)
iâ iâ
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
11.04.2006 16:28
Savulaik biju caur pazîðanos pie vienas dakterîtes, kas arî ar Folla diagnostiku nodarbojas, nekâdas tabletîtes neredzçju un arî nepiedâvâja. Izskaidroja man visus râdîtâjus, viss arî bija daudzmaz kârtîbâ, jauki parunâjâm un lîdzi iedeva râdîtâju lapu.Un vispâr es par to neko nemaksâju.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
13.04.2006 22:32
Ai, ai, Noela! Îstajâ vietâ Tu zinâðanas smelies. Es jau teicu, ka Tur var atrast visu. Pameklç dziïâk. Khe. Khe.
mellene.
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
13.04.2006 22:44
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
13.04.2006 23:28
Shitas labs:

The devices described in this article are used to diagnose nonexistent health problems, select inappropriate treatment, and defraud insurance companies. The practitioners who use them are either delusional, dishonest, or both. These devices should be confiscated and the practitioners who use them should be prosecuted. If you encounter any such device, please report it to the state attorney general, any relevant licensing board, the FDA, the FTC, the FBI, the National Fraud Information Center, and any insurance company to which the practitioner submits claims that involve use of the device.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
13.04.2006 23:31
Es taa saprotu, ka ne jau Reinholds Volls sho visu radiija, bet gan jamaa students.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: KAS isti ir Folla diagnostika?
14.04.2006 02:20
Palabs - NEKAS uz doto brîdi un droði vien ka vçl ilgu laiku nemainîs manu viedokli par visâm ðitâm ðobrîd pieejamajâm kaktu metodikâm (ieskaitot Tevis propagandçto). Pilnîgi un galîgi nekas.
Kaut vai tâ pati Inâra - it kâ gudri runâ, bet tajâ paðâ laikâ piemin tumðâ lauka mikroskopiju kâ kautko bezjçgâ ekskluzîvu.. nu èau, es jau teicu ka jebkurâ sevi cienoðâ ðûnu laboratorijâ tâdi atrodas.
Tâ pati Garâmejot - arî itkâ gudri runâ, tajâ paðâ laikâ ir viòai kautkâda ìimenes ârste, kas bezmaz slçpjas pa kaktiem, jo redz arî iet uz to dg, bet baidâs ka no darba izmetîs.. interesanti..
Par fitlainistiem nemaz nerunâjot - tie pilnîgi nozombçti.
Tâdi lûk alternatîvâs diagnostikas nesçji tautiòâs....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 9?
Ziņa: