nespçks un reibst galva

Aizsāka Jusite 

Sveiki!
Naku pec padoma. Manam draugam jau vairak ka menesi ir ne visai labs veselibas stavoklis. Beizi uznak galvas reiboni, nespeks, visu laiku taa saucamais "besis". Reizem ari sap galva. Temperaturas nav, bet paaugstinata svishana.
Lieta tada, ka nevaru vinu piedabut aiziet pie arsta. Visu laiku aizbildinas, ka nezin pie kura arsta tiesi iet, bet gimenes arsts neko nejedzot, izrakstot kaut kadas zales un viss.
Jautajums sekojoss, pie kada arsta vajadzetu griesties, lai veiktu galva izmekleshanu, vai vispareju izmekleshanu.
Jaa papildus vel bieza ieshana uz tualeti un slapju sajuta.
Gaidishu jusu padomus.
Klaudija
Re: nespçks un reibst galva
10.04.2006 14:02
man liekas pirmais ir jânodod asinis uz cukurra analîzi
Re: nespçks un reibst galva
10.04.2006 14:18
Vai cukura gadijumaa nebuutu ari slaapes?
Tikpat labi var izraadiities depresija vai vegetodistonija, bet to tomeer noteiks aarsts.



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nespçks un reibst galva
10.04.2006 14:27
bet esot tâs slâpes.
cukura diabçta pazîmes: polifâgija (daudz çd), polidipsija (slâpes, daudz dzer) un poliûrija. Bet ja tie simptomi ir, tas nebût nenozîmç ka CD ir. jâizmeklçjas.
Tâ kâ pirmais laikam vienalga bûs ìimenes ârsts..
Re: nespçks un reibst galva
10.04.2006 14:41
Man acis neraada :) Nevaru atrast kur slaapes piemineetas... laikamvienkaarshi slinkums kaartiigi izlasiit. Sory

Nu man arii bija slaapes un joprojaam meedzu kaadreiz naktii piecelties lai padzertos, bet izmekleeja mani un pateica ka viss chikiniekaa :D



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Re: nespçks un reibst galva
10.04.2006 14:44
Mateus:
Parâdîðu Tavâm acçm :)
"Jaa papildus vel bieza ieshana uz tualeti un slapju sajuta."
Re: nespçks un reibst galva
10.04.2006 16:04
aaa... es atkal to vietu lasiiju slapja sajuuta :DDDDDDDD moins... laikam vienkaarshi pa ilgu guleeju shodien :D

sory :)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Man visi tie paði simptomi ir!ârst teica, ka veìetatîvâ distonija!
Garâmejot
Re: nespçks un reibst galva
13.04.2006 08:31
Var bût pazeminâts Hb,skâbekïa nepietiekamîba plauðâs,pastiprinâta svîðana arî var bût sakarâ ar plauðâm... Ar galvu saistîts diez vai..Bet vairâk gan liekas,ka velk uz nieru mazspçju,jo tad gan palielinâs urîna daudzums,ir slâpju sajûta,galvas sâpes,slikta sajûta vispâr,vâja apetîte..Ja draugu grûti piedabût pie ârstiem,mçìiniet aizvest viòu uz datordiagnostiku,un cçlonis bûs redzams uzreiz daþâs minûtçs.Uz to vîrieði labprât iet.
Re: nespçks un reibst galva
13.04.2006 10:39
uztaisiet urîna analîzi un asins analîzi - bûs skaidras nieru funkcijas.
Diiva
Re: nespçks un reibst galva
13.04.2006 22:23
Mateus
Kaapeec tavos komentos velkaas aste :D Death to the weakly - wealth to the strong
Re: nespçks un reibst galva
13.04.2006 22:30
Diiva: Tev nepatiik? Nelasi!
Bet visaa visumaa iesaku saakt ar Niichi (treninjam Antikrists, bet visumaa iistais darbs ir Taa runaaja zaratustra). Peechaak iesaku pastudeet par budismu un daoismu. Un paraleeli lasaama viela ir Biibele un senaa mitologjija. Nobeigumaa var izlasiit La Veja Saatanisko biibeli (kas manaa skatijumaa ir humaanisma filosofijas garadarbs, kur veikt labs marketings triks - varda Human (cilveeks) vietaa ielikts vaars Satan (saatans)) un tad arii Tu izpratiisi kaadeelj taada rinda. Tas ir mans celjsh, kas ejams!

Sory par offtopic!!!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 14?
Ziņa: