Grçks?

Aizsāka gunars 

Grçks?
10.04.2006 12:41
Jau kopð agras bçrnîbas mçs ar mâsicu spçlçjâmies, bijâm kopâ ïoti bieþi. Kad paaugâmies sâklâm viens otru glâstît un tamlîdzîgi. Kad mums abiem bija 18 gadu, mçs pirmoreiz pârgulçjâm. Tas ir noticis vairâkkârt. Vai tas ir kas nosodâms? Mums abiem tas patîk, varbût tâpçc, ka tas ir mûsu mazais noslçpums.
Re: Grçks?
10.04.2006 12:45
Lieta ir striidiiga un tauta to neatbalsta bet ja jau jums patiik...
Re: Grçks?
10.04.2006 12:49
Nekas briesmîgs tas nav. Nezinu kâdu vçl apsvçrumu dçï, izòemot to, ka tuvu (asins)radinieku pçcnâcçjiem ir lielâkas iespçjas slimot ar daþâdâm autosomâli recesîvâm slimîbâm. Meibî vçl kautkas tur apakðâ ir..
Re: Grçks?
10.04.2006 12:57
Man arî liekas, ka tas nav nekas briesmîgs, bet ir ïoti maz cilvçku ar kuriem var parunâr par ðo tçmu.
Re: Grçks?
10.04.2006 12:58
Man nav skaidrs par ko tur runât. Ja vien negrib iesâkt kârtçjo kaðíi par viedokïu atðíirîbâm.
Re: Grçks?
10.04.2006 12:59
man liekas, ka kaðíîgajiem ir vieta ministru loþâs.
Re: Grçks?
10.04.2006 13:00
Ðî tomçr ir gana kutelîga lieta un jau iepriekð ir skaidrs, ka ne visiem pieòemama un saprotama.
Santa
Re: Grçks?
10.04.2006 13:16
Vai tu esi kristietis? Ja jâ, tad tas ir grçks.
Re: Grçks?
10.04.2006 13:20
Kautkas viens ir sexot, un pavisam kas cits ir radît bçrnus kopâ.
Re: Grçks?
10.04.2006 13:27
Gunars:

Ja Tev un vinjai ar to ir viss ok, tad kaapeec vispaar taads jautaajums?

Santa:

Kas ir geeks? Vari definiiciju?
Santa
Re: Grçks?
10.04.2006 13:32
Runcene:

Neesmu kompetenta spriest, taèu cilvçks jautâja, vai tas ir grçks. Es atbildçju, ka balstoties uz noteiktu dogmatiku, tas ir grçks. Ja viòð sevi par kristieti neuzskata, tas viòam nav grçks. Viss, ko vçlçjos teikt.
Re: Grçks?
10.04.2006 13:43
Jums tikai peecnaaceejus nevajag radiit, bet viss paareejais taads siikums vien ir.
Klaudija
Re: Grçks?
10.04.2006 14:00
man liekas jautâjums ir par çtiku un audzinâðanu
vienai ïauþu grupai tas liksies absol nepieòemami
citiem -o.k tikai bçrnus neraþojat
man personîgi vienalga kas ar ko guï (abi taèu pilngadîgi)
Re: Grçks?
10.04.2006 14:07
Domaaju ka arii beernus vareetu taisiit tikai pirms tam vajadzeetu apzinaat kaadas jums ir slimiibas dzimtaa un kaadu gheneetisko testu dereetu uztaisiit. Lai var izveerteet un var buut to siiko netaisiit.
Re: Grçks?
10.04.2006 14:13
jap, derçtu radiniekus apzinât - bet par ìençtiskajiem testiem -dârgi, jo nezini uz ko îsti testçt, monogçnâs slimîbas ir diezgan daudz (ja nu vienîgi zinâma kâda konkrçta kas dzimtâ ir bijusi) (bet varbût arî testç, nezinu, Jurim Ðteinbergam jâjautâ laikam.. BET tomçr tas viss nenozîmç, ka bçrns noteikti bûs slims vai kâ savadâk. Var bût tâ un var bût savâdâk..
ruttu
Re: Grçks?
10.04.2006 14:14
manaa dzimtee kliist runas, ka vecmate ar vecteevu ir maasiica un braaleens, bet beerni ir pilniigi normaali. man arii ar braaleenu ir ljoti lielas simpaatijas vienam pret otru, bet neesam paarkaapushi robezho, lai gan to ir ljoti gribeejies
Re: Grçks?
10.04.2006 14:15
Hm.. piekriitu, ka ja abiem tas ir pienjemami... kaadeelj vispaar taads jautaajums un jaa... greeks (kaa jeedziens un definiicija) ir mekleejams biibele, bet arii biibelee ir vieta, kur meitas piedzirda teevu un paargulj ar jamo, bet tas tiek pasniegts kaa varonjdarbs.

Kad es gaaju caur tiinju vecumam un daudz filosofeeju par dziivi un naavi, man bija radies taads skaists teiciens: es esmu sveets, jo man nav greeku. Man nav greeku, jo es esmu Dievs (sev) un neesmu paarkaapis nevienu Dieva likumu. ;)

Bet ja Tu esi kristietis... tad SHAME ON YOU ;)



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
________
Re: Grçks?
10.04.2006 14:25
es gan negribçtu, lai manu radinieku vidû tâda nelaime notiek... pilna pasaule ar cilvíiem, kapçc jâsekso ar radiniekiem... kaut kâdai robeþai taèu jâbût - citâdâk drîz "mâsa arb râli" un "tçvs ar meitu" arî bûs norma... asinsradinieki tomçr ir un paliek radinieki...
par ar grçkiem tam nav nekâds sakars - ir reliìijas, kur pedofîlija arî nav grçks...
Re: Grçks?
10.04.2006 14:39
Hmm... vispaar jau definiicija greeks pirmeeji tika radita Biibelee. Paareejaas religjijas, kas bija pirms Biibeles to dazhaadi apspeeleeja, bet nav bijis digmatisks defineejums.

Ja cilveki ir pilngadiigi, un tas netotiek pret viena otra gribu, citiem nav NEKAADU tiesiibu to nosodiit, aizliegt vai kaa citaadi iespaidot. To paredz arii civillikums.

Sheit nu paraadaam doma par viedoklju atshkjiriibu. Katraa zinjaa tas ir liidziigi kaa pateikt: fuj cik pretiiga muuzika. Taa ir gaume un viedoklji un nekas vairaak. Par to NAV jaastriidaas!!!



__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
doctus
Re: Grçks?
10.04.2006 15:09
Esmu neticiigais, bet man tas iisti normaali neliekas. Njemot veeraa, ka neesat uz pasaules vieniigie cilveeki- tipa nav ar ko citu
___________
Re: Grçks?
10.04.2006 15:43
reliìijâ es neiejaucos - ja jautâjum auzdevçjs ir reliìisks cilvçks (ja piemin vârdu "grçks"), tad tas ka viòam kaut kas tâds ir ienâcis prâtâ un viòð vispâr nodarbojas ar seksu - jau tas ir grçks, par pârçjo nemaz nerunâjot...

civillikumu labâk nepieminçt - tur nav legalizçtas homoseksuâïu attiecîbas, un asinsradniecîgas attiecîbas ir aizliegtas (salaulâties Latvijâ nav iespçjams)

ja mçs runâjam no medicînas viedokïa (par cik te ir medicînas forums) tad tas nav normâli - protams, es neesmu gçnu eksperts, bet diez vai vajag radît bçrnus, kam 70% bûs kâdi gçnu defekti...
Re: Grçks?
10.04.2006 15:44
Neesmu es ticîgais, tâpçc reliìiskâ ziòâ man po ko kurð domâ, vienkârði ir daudz cilvçku, kas ðâda veida attiecîbas nosoda un no tâ tad arî izriet jautâjums - vai tas ir grçks? jo piemçram masturbçt pa kluso istabâ arî ir grçks:D daudziem tas nav pieòemami, bet gribas.
Re: Grçks?
10.04.2006 15:48
Un ko teiktu Tavi vecâki, ja uzzinâtu?
Ja ta Tev paðam ðíistu OK, Tu te nevaicâtu un arî noslçpums tas diez vai bûtu. Vismaz es tâ domâju.
Re: Grçks?
10.04.2006 15:48
gunars - ja jûs ar ðo sakaru staigâsiet kâ ar karogu vai sâksiet karinât plakâtus, tad protams, bûs kas nosodîs, bûs kas atbalstîs - nu kâ jau parasti. taèu tâ ir tikai jûsu divu privâta lieta - vai jums nav vienalga ko citi par to domâ? + un - jûs zinât, tâtad viss jûsu rokâs. Un vçlreiz atkârtoju - gulçt ir viens, radît bçrnus - tas jau ir kas cits.
Cats
Re: Grçks?
10.04.2006 16:01
Manuprât der noriskçt un uztaisît bçrnus un tâ pavairâk. Lai veselâkie dzîvo, tauta rezultâtâ iegûs tîrâkus latvieðu gçnus :) (varbût arî krievu, zviedru, igauòu utml) visâdâ ziòâ izdalîsies tîrâki gçni.
Re: Grçks?
10.04.2006 16:07
kâdi tur tîrâki gçni :) No kâ tîrâki?
................
Re: Grçks?
10.04.2006 17:20
divu maasinju beerni savaa starpaa sekso, NEEEE tas nav normaali.......
Re: Grçks?
10.04.2006 17:31
Senos laikos bagâtnieku ìimenes precinâja savâ starpâ brâlçnu un mâsîcas, lai îpaðumi paliktu ìimenç.
Bet vispâr 1. pakâpes brâlçns un mâsîca ir ïoti tuvi asinsradinieki un dzimumattiecîbas viòu starpâ ir uzskatâmas par asinsgrçku, jeb incestu.
Re: Grçks?
10.04.2006 18:34
stereotipi tas viss.
dzimumattiecîbas, ja tâm nav seku pçcnâcçju veidâ - nu kas tur tâds? Ja plâno pçcnâcçjus, tad jâsâk domât par ìençtiskajâm kaitçm, kuras var izlîst uz âru bçrnam. Bez tam - dzîvniekiem tas ir +/- normâli (inbrîdings), tad kâpçc cilvçkam, kurð tas pats dzîvnieks vien ir, tas bûtu kautkas ârkârtçjs?
mellene.
Re: Grçks?
10.04.2006 19:57
Manai beerniibas drauzenei maaate un teevs bija maasica un braaleens. Nemaniiju, ka vinjai buutu kaadas iipashas slimiibas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: