streptocîda tabletes

Aizsāka ko man darît? 

ko man darît?
streptocîda tabletes
05.04.2004 13:22
Kaut kâds stulbums,aptiekâs nevar nopirkt "streptocîda" tabletes,tikai pulveris,bet dzert to nedrîkst! Arî cita,lîdzîga medikamenta nav!
Lieta tâda,ka man viens zobs ir ieaudzis ðíîbi kaulâ un lai nesâktos kaut kâdi iekaisumi,mana stomotoloìe ieteica 1x divâs nedçïâs iedzert vienu "Streptocîda" tableti.Izskraidîjos pa visâm aptiekâm un nekâ! No Krievijas ðo medikamentu vairs neieved un nekâ lîdzîga tam arî nav.
opâls
Re: streptocîda tabletes
05.04.2004 16:07
Nu mîlît, ar sreptocîda tabletçm jau þurkas indç! Kas tâ par dakteri, kas vçl izraksta kaut ko tâdu?
ku!
Re: streptocîda tabletes
05.04.2004 16:35
Beidziet,beidziet.Normaala zaale streptociids.Zobu lietaam it iipashi.Tiesa sen neesmu pircis.Zheel ka vairaak nevar dabuut.Paskatiishos graamataa kas vareetu buut atbilstoshs un veelaak uzrakstiishu.
ineshuks
Re: streptocîda tabletes
05.04.2004 16:47
Patiik man shitaada bacilju treneeshana- viena tablete divaas nedeeljaas. Negribu buut rupja, bet manupraat sviesc! I ko tagad visu muuzhu divreiz meenesii pa streptociida tabletei, lai nebuutu iekaisums? varbuut aizej pie veel viena zobaarsta nokonsulteeties? kaut kaa dumi skan.
dr_linda
Re: streptocîda tabletes
05.04.2004 21:15
Parasti jau aarsts antibiotikaam izraksta recepti un noziimee normaalu aarsteeshanas kursu. 1 tab. streptociida 2 ned. parasti slimnieki sev pashi "noziimee" nevis aarsts.
ku!
Re: streptocîda tabletes
05.04.2004 22:18
Streptociidam tuvaakais preparaats aptiekaas ir biseptols.
Interesanta statistika veidojaas.Uz sho nepaaraak sarezhghiito jautaajumu atsaucaas 4 forumieshi.3 no tiem nevar atbildeet uz jautaajumu un nodarbojas ar praatoshanu neskatoties uz to ka 1 no shiem 3 aciim redzot ir profesionaalis mediciinaa:(
ineshuks
Re: streptocîda tabletes
06.04.2004 08:45
Manupraat es gana labi atbildeeju uz jautaajumu- nokonsulteeties veel pie kaada zobaarsta, jo shamais te ir sviesc.
Jebshu labaak aizvietot to visu ar tab. Biseptola reizi divaas nedeeljaas? :)
ku!
Re: streptocîda tabletes
06.04.2004 09:54
Viss atkariigs kaa uz to skataas.Es piemeeram atbildu uz teemas autora jautaajumu.Autors tachu neprasija vai taa buus labi?!
ko man darît?
Re: streptocîda tabletes
06.04.2004 12:59
Paldies,"ku"! Vismaz viens sakarîgs cilvçciòð.....,paldies!
Ave
Re: streptocîda tabletes
06.04.2004 20:39
Streptocîda vietâ iesaku doksiciklînu vai vçl labâk linkomicînu,kas ïoti labi nonâk kaulaudos,resp.,þoklî.Tomçr pilnîga taisnîba ir Ineðukam-nevar atlikuðo dzîvi savu mikrofloru barot ar antibiotikâm-agri vai vçlu tâs nepalîdzçs....atliks tikai noðauðana:)))
-----
Re: streptocîda tabletes
07.04.2004 19:59
nu es vismaz dzçru pa 1tabl.3reiz dienâ un veselu nedçïu,tad gan zobs pârgâja.Pirku gan Krievijâ.
pûka
Re: Ave
08.04.2004 10:52
Nu ja salîdzinâja streptocîdu ar nikno doksiciklînu, ko toèna pârdod tikai uz receptçm un ar to joki mazi, var pamatîgi sagraut imûnsistçmu un ne tikai :(
ineshuks
Re: streptocîda tabletes
08.04.2004 12:31
Visus antibiotikjus paardod uz recepteem, ne tikai "nikno doksicikliinu" :)
P.S. manupraat doksicikliinam nav ne vainas, ja to lieto, kad ir vajadziigs lietot. Nedomaaju, ka neaarsteetas infekcijas imunitaatei dara vairaak laba
Nav rakstīts nekur, ka streptocīda pulveri nedrīkst dzert. Man personīgi zobs sāpēja tā, ka varēju pa sienuuzlīst līdz griestiem. Viena pulvera pudelīte vienā reizē palīdzēja uz apmēram 40-mit gadiem. Zobs nekad vairs sāpējis un pats esmu sveiks un vesels.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 19?
Ziņa: