Osteoporoze

Aizsāka kate26 

kate26
Osteoporoze
19.05.2006 18:58
Vai kâds nezina cik maksâ kaulu blîvumu izmeklçjums, lai diognesticçtu osteoporozi?
paciente
Re: Osteoporoze
19.05.2006 21:19
Veselîbas centrâ 4, Rîgâ laikam 8Ls,ja nemaldos!!! Bet Gaiïezerâ labâk un plaðâk izmeklç!!!
Re: Osteoporoze
19.05.2006 22:12
Gimnastikas iela 2.slimnica osteoporozes kabineta maksa 8Ls.
kate26
Re: Osteoporoze
20.05.2006 16:09
Nezina kâds cik Gaiïezerâ tas maksâ?
Keira
Re: Osteoporoze
29.07.2006 11:51
Pirms trîs gadiem Gaiïezerâ bija 12 ls, bet izmeklçja pamatîgi
hah
Re: Osteoporoze
29.07.2006 12:31
tagad ari veseliibas centraa 4 izmeklee ïoti pamatiigi,vinjiem ir tads pats aparats ka gaiïezerâ! Man izmeklçja visus kaulus un es samaksaju 18Ls.
kb
Re: Osteoporoze
29.07.2006 16:06
arsâ maksâ Ls 21... bet bija ok, jo sniiedza ar konsultâcijas un izst;astîja sîki un smalki, kas un kâ....
Re: Osteoporoze
29.07.2006 18:14
Nu un ko tas dod, ka izmeklçja? Mode uz osteoporozi?
Re: Osteoporoze
29.07.2006 22:21
Osteporoze, modes slimiiba shodien.Sevishki sievieteem peec 40 gadiem,sakaraa ar hormonaalaam izmainaam.
Parasti pie lielaam slodzeem saak saapeet apakshstilbi un veidojas pietuukums.
Ja nepienem laiciigi meerus var buut luuzumi.
hah
Re: Osteoporoze
30.07.2006 10:42
Nu ja godigi man ir artrits un saads izmeklejums man bija nepieciesams!
kada tur mode? Uz slimibu?
Aprobezotie laudis..
Re: Osteoporoze
30.07.2006 12:18
Hah,Neapvainojies.Nesaprati mani vienkaarshi. Ta ir shodienas realitaate.Varbuut es nepareizi izteicos.Slimo daudzi un jaunie arii.Nebija domaats tevi apvainot. Kaapeec taads dusmu izvirdums.Dusmas vairo saapes.
Taa iisti nesaprotu kaapeec artriita gadiijumaa vajadziigs kaulu bliivus.Nu ja,es jau neesmu taads speciaalists,varbuut vajag....
Pie artrita vajag nopietni aarsteeties. Vel varu ieteikt daudz lietot kirbjus visos veidos, labi atjauni skrimshlus. Pie artriita skrimsli tiek bojaati.
Kalkis ir vaajsh antihistamins un Kumeliites ir vaajsh antihistamiins. Pie iekaisuma procesiem izdalaas daudz histaminu un tie izsauc saapes. Ja histamiinus samazina,mazinaas saapes. Bet vieni pashi antihistamiini nepaliidzees, bet komplrksi vini var pastiprinaat aarsniecisko efektu.
Veiksmi.Antihistamiina tbl.ir Tavegils uc. Aarsts noteiks kas labaak.
hah
Re: Osteoporoze
30.07.2006 14:05
zinu,artrits mani beidz nost,man ir 19 gadi un slimoju divus gadus,jau guzas man ir protezes ieliktas!! man katru gadu obligati japarbauda kaulu blivums! Tiko nesen parbaudiju un man jau bija izmainjas...ta luuk..
Sargiet veselibu,ta ir darga!!!
Re: Osteoporoze
30.07.2006 17:10
Artriits -visumaa tumsha bilde.
Vieniigais kaa paliigliidzekli jeb pamatnoteikumiem lai kaulu bliivums veidotos ir}
-saules gaisma ,protams tikai meerenaas devas liidz 11 oo,
-D vitamiins,
-C vitamiins,
-fosfors *zivis*,
-kalcijs ( Calcija glukonaats,Calcigrans..)
Tie ir 5 galvenie noteikumu kaulu uzbuuvei. Protams olbaltums,veelams augu(sojas pupas,zirni,ziedkaaposti,bietes).
Ajurveedas aarsti uz Kr.Barona 56 konsultaacijas.Vinu padomi kombinaacija ar muusdienu mediciinu stiprinaas rezultaatu.Jaludz arii Dievs.Ticiiba daudz ko dod.
brînums
Re: Osteoporoze
30.07.2006 17:12
Mazdakteri1-tu domâ ,ka ar ticîbu var izârstçt osteoporozi???????????????
demo
Re: Osteoporoze
05.08.2006 15:44
pârskalda un pçta
anfisa
Re: Osteoporoze
23.08.2006 17:50
"Maldîgs ir priekðstats, ka osteoporozi var ârstçt ar kalcija preparâtiem. "Jaunâkie pçtîjumi liecina, ka kalcija preparâti un D vitamîns ir labi profilaktiskie lîdzekïi, taèu slimîbas gadîjumâ tie nepalîdz. Arî hormonu aizvietojoðâ terapija (HAT), kas osteoporozes atvairîðanai jâlieto vismaz 5 gadus, osteoporozi neârstç, vien neïauj tai attîstîties. Ja osteoporoze jau ir attîstîjusies, nepiecieðams ârstçties ar bifosfonâtu grupas medikamentiem," stâsta Prof. Aivars Lejnieks, Latvijas Osteoporozes biedrîbas prezidents."

Tas par aarsteeshanos no http://lopia.times.lv/osteo.html
lasisanai
Re: Osteoporoze
02.09.2006 01:58
http://www.mfd.lv/lv/book/Osteoporoze_lv.htm
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 19?
Ziņa: