Problçma

Aizsāka Agita 

Agita
Problçma
02.05.2001 08:12
Labdien! Man ir jautâjums. Man jau apmçram 3-4 mçneðus nav mçneðreiþu (zinu, ka tas ir no tâ, ka maz çdu, tievçju). Pirms pâris dienâm sanâca "avârijas situâcija" un nâcâs dzert "Postinoru"- 2 tabletes 8h laikâ pçc akta un pçc tam vçl vienu pçc 8h. Sakiet, lûdzu, vai man beidzot sâksies mçneðreizes un kad? Vai es vispâr varu palikt stâvoklî, ja man tik ilgi nav mçneðreiþu? Kâda ir lielâkâ skâde, kas var bût no tâ, ka 21. g.v. nav mçneðreiþu?
Re: Problçma
03.05.2001 15:48
Miïâ Agita!
Jâsaka,ka Jûsu problçma ir pietiekoði sareþìîta un diez vai elektroniski risinâma.Tievçjot mçneðreizes var pazust un kâdreiz ïoti ilgstoði.Varbût bûs nepiecieðamîba ilgstoði ârstçties.Un diez vai tagad pastâv grûtniecîbas iestâðanâs risks...Bet- lûdzu apmeklç ginekologu/savu?/.Ja Jums nav kâds noteikts ginekologs-es iesaku griezties pie dr.Liânas Gavares MS "Ars" Skolas ielâ 5-tel 7201007.7201006,7201008.
Ar cieòu - dr.Dace Matule
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 4?
Ziņa: