alkohols

Aizsāka pele2 

pele2
alkohols
03.07.2006 18:34
Sakiet lûdzu, kâdas ârsteðanas metodes ieteiktu jaunam puisim, kas sâcis aizrauties ar alkoholu. Kodçðanâs Straupç taèu ,jâcer, nav vienîgâ metode?
Re: alkohols
03.07.2006 19:29
...pa rîkli...un smagi...un atkartoti...
Re: alkohols
03.07.2006 19:33
Var jau saakt ar audzinoshaam paarrunaam bet jaaaiziet pie narkologiem un jaapavaicaa ko vinji piedaavaa.
Re: alkohols
29.07.2006 21:10
Nav jabrauc uz Straupi, Riga ari ir, var uz gadu var uz 2, maksa Ls 25 par zalem un Ls 10 par konsultaciju, palidz un vel ka, esi brivs ka putns un dzer teju, naudu ari ietaupisi. Lai veicas.
Re: alkohols
29.07.2006 21:14
Ja nebūs motivācijas kādēļ nedzert,nekas nelīdzēs...diemžēl...
Ir gan viena laba metode:ņem puslitru šņabja piegāž klāt pudelīti čemeriņa ūdens(dabonams aptiekā bez receptes) un dod dzert,protams tā lai dzērējs nezin kas tur klāt...nomirt nevar,bet vemšana būs tāda,ka ilgi negribēsies ieraut...Pārbaudīts!
Cats
Re: alkohols
29.07.2006 22:20
Nu cik es ievçroju ir tâ, ka jaunîbâ puiði atdzeras un tad ap kâdiem 27 pâriet uz mçrenu dzerðanu. Tâdi ir lielâkâ daïa. Mazâkâ daïa pamazîtçm pârvçrðas hroniskos alkoholiíos.
Iespçjams tâ ir pârspîlçta attieksme pret dzerðanu.
santaa
Re: alkohols
29.07.2006 23:55
Kas tas par èemeriòa ûdeni? Tâ arî vaicât aptiekâ?
Re: alkohols
30.07.2006 00:07
pretutu liidzeklis
santaa
Re: alkohols
30.07.2006 09:59
,,, un tas ir lietojams arii iekshaa, kaut arii taadiem merkjiem? manejam aknas palielinatas, dzer bez apstajas, gribetos mazliet piebremzet, lai padomaa
Re: alkohols
30.07.2006 10:03
Nu liidz shim par shaadu pielietojumu nebiju dzirdeejusi.
Es teiktu, ka met pie malas to dzeeraaju, lai pats domaa. Neviens cits vinjam dzert neaizliegs, kameer pats neapjeegs.
Re: alkohols
30.07.2006 12:34
Pasarg Dievs cemerinu uudeni. Nelietot!
Pret vina gribu nedriikst neko lietot. Es vienu taadu redzeeju.Nojukushu.Tiko no shoka un naaves atkacaajam.Nojucis bija naturaali. Nekam nederiigs. Vieniigaas zaales ir pateikt,ka no vina aiziesi. Izsviitrosi no sirs ,Izrausi ar sakneem. Tas ir zudis cilveeks.
Narkomaanijas paveids no kaa praktiski nevar izaarsteet,kameer pats nav sapratis. Diemzeel saprot vini biezi par veelu,kad jau ir neatgriezeniski daudz zaudeets. .Karjera,veseliiba,potence,aknas ,uzvediiba,uzticiiba.
No tadiem jaabeeg. Jaabeeg un jaapamet.
Ja esi mozahists un gribas savu dziivi paarveest ellee ,tad cita lieta.
wika
Re: alkohols
30.07.2006 16:02
Piekrîtu-ir tâdi dzirdçti.kamçr pats nesapratîs ka viss,tikmçr nekas nelîdzçs.Izklausâs skarbi,bet dzçrâjs paliek dzçrâjs:(
madcynics garâmejot
Re: alkohols
30.07.2006 19:29
...runa par jaunu dþeku...ðitâdi loði ar grûtîbam saprot, kâdos sûdos lien...vai vispâr nesaprot...pie narkologa var iet...tikai no sâkuma paðai, lai paskaidro, kâ pareizi attiekties pret zçniòa koðanas kâri...un tikai pâc tam, kad bûs radîti apstâkïi, kad zçniòam paliks apgrûtinoði dzert, var sâkt bîdît procesu...un...TÂ IR IZLAIDÎBA...nevis slimîba...
Re: alkohols
30.07.2006 19:37
Pirmoreiz esmu ar cinikji vienaas domaas. Par to izlaidiibu.
Re: alkohols
30.07.2006 19:44
Filozofiski es varçtu teikt, ka arî slimîba ir izlaidîba...
Re: alkohols
30.07.2006 19:46
a kaapeec tas uztrauc, ka kaads dzer, kas tad tev par dalu, lai cilveeks dzer, ja grib. katram sava dziive, katrs ar to dra ko grib. ja cilveekam patiik dzert, tad lai dzer vesels, kaada veel Straupe. riktiigi besii sitie liidzatkarigie pasaules glaabeeji:)))))))
Re: alkohols
30.07.2006 20:01
strawberry

To Tu pasaki gan gadu veca veezha pacienta vecaakiem...
Re: alkohols
30.07.2006 20:06
...piekrîtu ezîtim...principâ visiem, uzsveru - visiem, ir pie dirsas...bet...cilvçks vaicâ, kâdam ir jâatbild uz jautâjumu...un pie tam tâ, lai kaut kâda jçga bûtu no ðîs atbildes...
Re: alkohols
30.07.2006 20:07
Zemen, vai tu zini, ka tik daudz seezot pie datora, tu sevi paklauj potenciaalai iespejai salimt ar dator atkariibu!:)))))
ziki
Re: alkohols
30.07.2006 20:16
man liekas ka forums jau pats par sevi ir kâ tâda atkarîba:)Ko saki eziit?
Re: alkohols
30.07.2006 20:25
nu ja , tiesi taa jau arii ir, sitas viss ir laiks, kas no dziives zud.
Re: alkohols
30.07.2006 20:43
Ezît, es nesaku, ka neesmu izlaidîga...pie tam datoratkarîga jau esmu. Pçdçjais laiks nomainît pret veselîgâku atkarîbu, bet nenomainu, re kâ...:-)))
Re: alkohols
30.07.2006 20:53
A ka tad tur iisti ir ar to veezi, vai tad taa arii ir izlaidiiba????
ziki
Re: alkohols
30.07.2006 20:55
sliktie ieradumi izrâdâs vienmçr tie labâkie:)
Re: alkohols
30.07.2006 21:01
Es domâju slimîbas, kas iegûtas laika gaitâ. Lielâkoties mçs tâs dabûjam kaut ko darot nepareizi un apzinâti turpinot to darît. Piemçram, kâds smçíç un zina taèu, ka veselîba no tâ cieð, bet turpina to darît. Tas pats ir ar uzturu. Ir taèu visâdi produkti, kam nav nekâdas vçrtîbas, bet cilvçks savas baudas pçc to lieto. Daudzas lietas tiek darîtas neapzinâti nepareizi- slimîba ir tâ, kas saka, ka kaut kas jâmaina. Bet ne vienmçr cilvçks var saòemties un kaut ko mainît, vienkârðâk ir iet pa iemîtu taciòu.
Re: alkohols
30.07.2006 21:02
un ko darît maziem bçrniem?
Re: alkohols
30.07.2006 21:04
Noela, varbût saprati, ka es nerunâju par bçrniem.
Re: alkohols
30.07.2006 21:06
sapratu, tâpçc arî jautâju - un ko darît bçrniem?
Re: alkohols
30.07.2006 21:06
...ar maziem bçrniem?...kâ teica Harmss - ar viòiem taèu kaut kas jâdara...betona zâbaciòus...
Re: alkohols
30.07.2006 21:09
Bet sanaak jau absurds-reaali cilveeekam lai izdziivotu vajag uudeni un duures lieluma eediena piku, veel vajag fiziski straadaat, nu teiksim ar laapstu, drusku treneet smadzenes, nu tur vareetu kaadu pusstundu diena palasiit graamatu. tad vel vajag mazgaaties, bet ar veikalos pirktam ziepeem tas arii vareetu buut kaitiigi-kiimija tacu. tad veel vajag dreebas, bet taas arii pasaustas, bez sinteetikas. nu ko veel? sekss.... nu un tas jau arii viss. viss paareejais jau ir pilniigi lieks. arii brauciens uz arzemeem vareetu tikt uzskatiits, ka neveelams faktors, jo sakuma rada stresu, tad nogurumu, tad veel var dabuut kaut kaadu paarbraucienu drudzi. Zemen, es taapat mirsu, vai nu no veza, vai no plaanpraata, vai no sitiena oret zemi ar galvu... tapat mirsu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 4?
Ziņa: