Galvas traumas iespçjamâs sekas - cik nopietnas???

Aizsāka Mâmiòa 

2002. gada maijaa bija smaga avaarija, kuras deelj man bija galvas smadzenju satricinaajums. Tika sasista pamatiigi tieshi galvas kreisaa puse. Tajaa briidii sakrita stresaini privaataas dzives apstaaklji, kuru deelj es iisti neizguleeju smadzenju satricinaajumu.
Gandriiz gadu reiba galva, skreeju stenderees, bet atgaaja uz kaadu laiku. Tagad - divus gadus, iipashi peedeejos meeneshus, man gandriiz katru dienu nu jau - uznaak leekmjveidiigas, truli asas saapes tieshi sitiena pusee - reizeem ljoti necieshamas. Peec minuutes paariet - pa sho laiku peec avaarijas man tikai dazjas reizes ir bijushas parastas galvas saapes - kad saap visa galva. Ir pagaajushi arii 3 meeneshi peec otraa beerninja piedzimshanas, sho meeneshu laikaa ir 2 reizes dubultojusies redze.


Luudzu padomu, ieteikumus, kur un pie kaadiem (kuriem) speciaalistiem man griezties. Cik nopietni tas vareetu buuut?Man gjimenes aarste izteica iespeeju, ka gadu laikaa peec shaadaam traumaam var veidoties asinsizpluudumi galvaa. Man tomeer ir 2i beerninji un tikai 23 gadi. Paldies jau ieprieksh!
Re: Galvas traumas iespçjamâs sekas - cik nopietnas???
21.07.2006 13:14
1) neirologs un visi izmekleejumi
2) diemzheel, bet neirologs ar vislielaako varbuutiibu neko padariit nevarees, ja nu tik atklaas kaut ko noziimiigu, par ko shaubos balstoties uz liidzshineejo pieredzi
3) tad meklee osteopaatu. Tie sola sakaartot "struktuuras", lai viss darbotos kaa naakas. Varbuut paliidz.
Bet saaktu gan es ar neirologu un nopietnu izmekleeshanos.
Kaadi izmekleejumi tieshi?Un kuri speciaalisti buutu tie labaakie?Gailjezeraa?
Vai kaads vareetu pateikt, peec pieredzes vai kaa, cik shii lieta ir nopietna?Sajuuta man shobriid ir briesmiiga, godiigi sakot :(
Re: Galvas traumas iespçjamâs sekas - cik nopietnas???
21.07.2006 13:24
Nu, izmekleejumi buutu jaanoziimee aarstam. Gailjezeraa ir OK neirologi (nu, cik nu vispaar aarsti muusdienaas var buut OK).
Ja taa buutu mana galva, tad bez datortomograafijas vai magneetiskaas rezonanses es no dr neatstaatos (vinjiem labaak zinaams, kura metode kuraa situaacijaa labaak der)
kaa ir ar taam rindaam un cenaam?esmu dzirdeejusi, ka magneetiskaa rez. maksaa ljoti daargi, bet rindas ir varen lielas.
Re: Galvas traumas iespçjamâs sekas - cik nopietnas???
21.07.2006 13:52
Taa ir gan. Rindas garas, bet par maksu daargi.
Tad man tagad buutu jaamocaaas, ja nespeeju taadu naudu samaksaat, kameer pienaaktumana kaarta?Kameer veeel visus speciaalistus izietu...???
Re: Galvas traumas iespçjamâs sekas - cik nopietnas???
21.07.2006 13:57
Par to vajadzeeja domaat, kad ar smadzenjtriici rinjkjii bizeneeji.
Bet kaartiiba un sisteema ir taada kaada taa ir un neko tur nepadariisi. Liidz tikai nauda, kuru vari pats atljauties samaksaat par izmekleejumiem. Valstii ir kvotas.
Navveerts nosodiit to, ko nezin. Neba peec laba praata neizguleeju.
To, ka ir kvotas - zinu. Tad jaasaak ir ar to, ka doshos peec nosuutiijuma un tad uz GAILJEZERU.
Man mçnesi pçc meitiòas piedzimðanas sâkâs kaut kâds murgs, ne no ðâ ne no tâ sâka tirpt visa kreisâ puse, izskaridîju 101 dakteri viss ir O.K. lîdz beidzot man vienâ dienâ kreisâ puse palika nejûtîga - kustçties varçju, bet varçju kniebt un sist sev - nekâ nejutu! Aizgâju pie nerologa viss protams O.K. staigâ tâlâk ar savu nejûtîgo kreiso íermeòa pusi.

Tad kad vairs nebija pie kâ iet, jo visi ârsti bija apskraidîti meklçju dziednieku - izrâdâs dziednieks man pateica, ka bçrnîbâ esmu apsitusi galavas kreiso pusi un pçc dzemdîbâm tâ sasistâ vieta spieþ uz nervu, bet nu tagad tikai pateicoties dziedniekam viss ir O.K.
Dora, pie kâda dziednieka tu griezies?
pie neirologa gan laicîgi aizej,man no sasitumiem radâs epilepsija....sâkumâ aizsûtîs uz elektroencifolograbu un tad skatîsies tâlâk!kompjûtertomogrâfiju arî uztaisîs!ar ìimenes ârsta norîkojumiem nekas dârgs nav!es apmeklçju stradiòu slimnîcu!tur ar ir labi dakteri,supe,kalniòa u.c.
galvenais pie daktera aiziet,nevis tikai domât,ka vajadzçtu.
Man gadījās tā, kad skolā sporta stundā dabūju spēcīgu triecienu ar bumbu pa galvas kreiso pusi. Kopš tā brīža mokos ar galvas sāpēm labajā pusē. Un kad mainu galvas pozu sēdus vai guļus,tad sāpes ir pastiprinātas kādas 20 minūtes. Gandrīz vai negribas iet ne gulēt, un ja gadījumā tas izdodas,tad negribas celties, lai nebūtu jāmokās aiz sāpēm.
Diez kāpēc tā? Kā tur varētu līdzēt?
Re: Galvas traumas iespçjamâs sekas - cik nopietnas???
05.12.2011 20:38
Pirms gada nomira jauna sieviete 32 g. , arī ilgstoši mocijās ar galvas sāpju lēkmēm, jo bija izstaigājusi vairākus smadzeņu satricinājumus (vīrs regulāri dauzīja). Staigāja pie ārstiem, meklāja, neviens neko. Tad kārtējā sāpju lēkme un dabūja insultu, smadzeņu trieku un cauri. Tā nav joka lieta. Palika divi mazi bērniņi.

Jādzer baltais āmulis, tas palīdz! Baltais āmulis (krieviski - omela) tas jāņem pamatā, tad vēl klāt melisa, mātere, piparmētra un mārsils. Bet var vienu pašu āmuli. (Arī Marija Trebena to iesaka. )
Viņš tiešām reāli palīdz ir pieredze. Pašam bija stipra smadzeņu trīce un pēc zāļu izdzeršanas sāpes nepārgāja. Padzēra āmuli un nedēļas laikā viss ok. Viņš domāts tieši galvas asinsritei.
Vajag palasīt arī Krievijas lapās (latviešiem pašiem nekā nav). Диоскорея кавказская - esot ļoti efektīva, ārstē pat smagu kontūziju, bet grūti to ir dabūt, man toreiz atveda no Krievijas, bet vairs nevajadzēja, iztiku jau ar āmuli.
Lai visiem veicas!
>Vajag palasīt arī Krievijas lapās

Vajag, vajag un vajag vairāk dzert urīnu un uzēst kakas.
Re: Galvas traumas iespçjamâs sekas - cik nopietnas???
15.03.2012 21:10
Oto Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> >Vajag palasīt arī Krievijas lapās
>
> Vajag, vajag un vajag vairāk dzert urīnu un
> uzēst kakas.
-----------------------------------------------------------------------------
Izsmejos ....bet caur asarām (:
Ir speciālisti,kas par šiem jautajumiem ir studējuši un mācījušies pēc visusskolas beigšanas vēl 8-10 gadus!
Jāiet pie ārstiem!
tikai ne Gaiļezerā....
Ieteiktu dr Valeini Stradiņos
Re: Galvas traumas iespçjamâs sekas - cik nopietnas???
15.06.2015 19:47
Sikuliti.kādreiz der pievērst uzmanību diskusijas uzsākšanas datumam. Tak 9 gadi jau pagājuši :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 23?
Ziņa: