Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..

Aizsāka Idiotisms vienk dominee \m/ 

Idiotisms vienk dominee \m/
Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
23.07.2006 22:20
Kaa ciiniities pret reetaam kas ieguutas stulbaa veidaa? Vispaar kas jaadara ja uzrodas reeta? Paldies..
Re: Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
23.07.2006 22:23
Jaaciinaas ir ar stulbo galvu kas nevar samierinaaties ar reetaam ko pati saruupeejusi.
Ir kaut kâds silikona gela brînumlîdzeklis aptiekâs dabûjams "Dermatix", tipa uzlabo rçtu izskatu, nekâdi graujoði rezultâti nav, bet drusku palîdz. Citâdi laikam tikai rçtaudu apstrâde(slîpçðana) :) ar lâzeru vai tamlîdzîgi var lîdzçt.
Re: Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
24.07.2006 09:04
VC-4 dermatologi ieteic pçc nelielas oerâcijas, lai neveidotos rçta lietot plâksteri- Mepiform.
Tas katalogâ saucâs tâ: paðpielîpoðs silikona pârsçjs vecu un jaunu rçtu ârstçðanai.
Tikai jâpiezîmç, ka to nevar likt uz brûces, kamçr tâ nav apdzijusi, jo plâksteris stipri mitrina to vietu.
cena 10x18- 5.31 Ls. Var griezt mazos gabaliòos
farmaceitiòð
Re: Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
24.07.2006 10:34
vecas rçtas ar geliem un visiem ðiem krçmiem nevar dabût nost...
Re: Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
24.07.2006 10:45
:) arî man palika maza rçtiòa, kaut gan liku plâksteri.Man gan âtri apnika, varbût jâliek ilgi un pacietîgi
kur var likvidçt vecas rçtas(grieztas svîtras uz rokas?)???
Re: Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
25.07.2006 16:11
nekur. reeta ir uz muuzhu.
Efektiiva ir reetainaas ekstremitaates amputaacija!
Re: Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
25.07.2006 16:32
Tas gan tiesa. Tik radikaali liidzeklji man nebija praataa ienaakushi
Re: Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
25.07.2006 23:23
Rçtas likvidçt var tikai pie plastikiem íirurgiem.
Vai jâiemâcâs ar tâm dzîvot.
Bûtu ïoti labi ja tiktu minçts dzimums un vecums.
Vienkârði ,vieglâk runât un dot padomus.....Un protams sîkâk pastâstît par rçtu vietâm un iegûðanas veidu. Ja jau, tad jau.
Re: Liidzeklji ciinjaa pret Stulbaam reetaam..
25.07.2006 23:46
Taisniibas labad jaasaka, ka arii plastikas kjirurgi reetas tik samazinaas, ja dikti kropljojoshas. bet vietaa paliks cita reeta, varbuut mazaak manaama.
kurā klīnikā ieteiktu veikt slīpēšanu ar lāzeri? kādi apmēram cipari par cm2? vai tā tiešām palīdz? vai paliek rēta neredzama? man ir uz sejas, gribētu atbrīvoties.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 24?
Ziņa: