video

Aizsāka ilga 

ilga
video
26.07.2006 13:04
vai ir kâda adrese netâ,kur var aplûkot epilepsijas lçkmi,gribu redzçt,kâdçï vecaki par mani tâ uztraucâs,jo pati es to neesmu redzçjusi...!lûdzu palîdziet!!!
Cats
Re: video
26.07.2006 13:14
Pameklç altavistâ

http://www.altavista.com/video/results?q=epilepsy&mvf=mpeg&mvf=avi&mvf=qt&mvf=msmedia&mvf=realmedia&mvf=other&mvd=all
ilga
Re: video
26.07.2006 14:47
þçl ðo saitu vairâkkârt esmu aplûkojusi,bet tâda video tur nav :( !
Cats
Re: video
26.07.2006 17:11
man bija viens gadîjums ar epilepsijas lçkmi.

sçdçju çdnîcâ çdu pusdienas, un tad pçkðòi kâda dâma iegârdzâs ðausmîgâ balsî, nokrita un gandrîz nekustçjâs. Nu un es dulburis skatos, ka neviens ðai palîgâ nenâk, nodomâju rîkoties. Tak es biju iedomâjies, ka ðî ir aizrijusies, un pâris minûðu laikâ drîz bûs beigta. Tajâ satraukumâ biju sâcis elpinâðanu :D
Par laimi ienâca ðîs kolçìes, un teica, ka viòai esot epilepsija. Izsauca mâsiòu, ðî to sievieti noguldîja uz sâna, iebâza karoti vai dakðiòu mutç, lai zobi nesakoþas, sasedza, un nu tad gaidîja kad viòa atþirbs.

Vispâr apkârtçjiem, kas nav pieraduði pie tâ, ðâda pieredze varçtu bût visai stresaina, îpaði ja nezini kâ pareizi rîkoties, un kas tâ par kaiti.
Re: video
26.07.2006 17:17
Noteikti nepareizi ir baazt da jebko epilepsijas slimniekam mutee. Zobus izlauziis un viss.
Re: video
26.07.2006 20:37
Vispaar tas ir aarstnieciibas iestaazhu standarts baazt epilepsijas slimniekam kaadu priekshmetu mutee lai nesakozh meeli bet tam priekshmetam jaabuut ne paaraak cietam. Ja no metaala tad jaaptin ar marli vai dvieli.
Re: video
26.07.2006 22:12
Nekad neesmu redzeejusi aarstnieciibas iestaadees kaadam kaut ko mutee baazham
ilga
Re: video
27.07.2006 08:53
nu arî man tâ bij,kad bij pirmâ lçkme,tçtis ar brâli esot elpinâjuði mani,jo nezinâja kas tas ir!!!kariti ir kategoriski aizliegts likt mutç!kâdi dvieli vai ko lîdzîgu drîkst likt mutç!
bet tieðâm,kâds nezin,ku meklçt tâdu video ierakstu?
Re: video
27.07.2006 11:37
Nezinu par sho kategorismu ka kaut ko nedriikst likt mutee toties vairaakkaart esmu redzeejis kaa to dara mediciinas darbinieki taa kaa man nav liels iemesls shaubiities par to.
Re: video
27.07.2006 17:33
nez vai izlauzti zobi atsver iekostu meeli
Re: video
27.07.2006 23:10
nevis iekostu meelu bet nokostu
Re: video
27.07.2006 23:17
Nezi vai nu tik biezhi nokozh... Esmu redzeejusi ljoti daudz epi leekmju un nevienu nokostu meeli. Iekostas gan ir bijushas. Un nolauzti zobi ar.
Re: video
27.07.2006 23:19
varbuut vinjiem vajag neesaat kaklaa iekaartu plastmasas, vai gumijas pulkjiiiti.
Re: video
27.07.2006 23:20
To buus gruuti leekmes laikaa iebaazt starp zobiem. Dzelzs karotes kaats cita runa.
Re: video
27.07.2006 23:27
kaa ar to koka meeles bakstaamo?
Re: video
27.07.2006 23:29
To tak paarkodiis kaa skalu ;-) Un veel sadursies ar shkjembaam.
Re: video
27.07.2006 23:31
nu tad varbuut jaaiespricee kautkas.
Re: video
27.07.2006 23:33
Jau saakushos epi leekmi taas injekcijas, ko parasti taisa, neaptur. Tas der tikai profilaksei pret naakosho un parasti ir gana bezjeedziigi. Vairaak kaa 99% gadiijumu epi leekme beidzaas pati.
ilga
Re: video
28.07.2006 09:01
nu tik trakas tâs lçkmes jau nav,ka nokoþ mçli vai pârkoþ koku!
Re: video
28.07.2006 15:00
ir kas paarkozh
ilga
Re: video
31.07.2006 09:56
esi redzçjis?
Tontõns
Re: video
01.08.2006 20:31
Epileptiíim jâieliek maks mutç vai kaut kas tâds, tad jâpagrieþ uz sâniem. Labâk, lai salauþ zobus, nevis nosmok savos vçmekïos.
Re: video
01.08.2006 23:50
Elementaari pagriezhot uz saaniem nekaados veemekljos vinjsh nesmaks.
ilga
Re: video
02.08.2006 09:48
nu epilepsijas lçkmes laikâ nav sanâcis redzçt un man nekad nav bijis,ka bûtu vçmekïi!tas ko râda pa TV ir vislielâkâs muïíîbas!labi,ka ziniet,ka jâpagrieþ uz sâniem un kas mîksts jâieliek mutç,lai nesakoþ mçli vai neizlauþ zobus!
Re: video
02.08.2006 09:54
Es esmu redzeejusi, nu pirmajaa reize ir panika, bet veelaak jau saproti, i to cilveks jau jut ka bus leekme un pasaka[nu protams ne vienmeer].
ilga
Re: video
02.08.2006 11:04
nu nez vai jût!es kautkâ nejûtu!ir un viss....atgûstos un redzu satrauktas sejas!
ilga
Re: video
07.08.2006 14:37
â arî laikam nav tâda video :(
Re: video
07.08.2006 17:21
Nez gan vai tev vajag video. nepietiek ar to ka vecaki jutas parbijusies par tavu veselibu. Pielieto izteli.
Tu sedi Kafejnica un ed kucinu klat piedzerot apelsinu sulu. Ir skaists laiks un pa logu raugoties ara var redzet ka saulite tik silti silda ka juti vajadzibu skriet majas pakert dvieli un saulosanas kremu lai pec iespejas atrak noklutu pie juras.
Te peksni tu redzi ka kads shkerso ielu pie sarkanas gaismas un no pretejas puses liela atruma tuvojas smagais automobilis. Nevajag nekadu gudro lai saprastu ka cilvekam ir beigas .... Partrukst bilde, nejuti ne sapes neko, gribetos pakusteties bet locekli neklausa.

Pretim sedosais jaunietis citigi shkirsta Menu lai izveletos kautko garsigu. Vinam nerup lauka spidosa saule tik savs izsalkusais veders kuru vins tagad pieliks lidz pat uukai. He pasties kas par dailavu pie preteja galda, diez par ko vina tagad doma. Bet she tev bija esosa dailava iegardzas un nokrit zeme. Skana ir diezgan divaina uzdzen pat zosadu. Meitens kuru vins bija uzlukojis tagad guleja pie zemes un vinas dailais kermenis tagad raustas krampjos, gluzi ka toreiz vectevs labojot rozeti bija aizmirsis izslegt stravu, tikai shis gadijums ir daudz shausminoshaks. Atgadina filmu Marijas Rozas launo garu izdzishana vai Eksorcistu.
Nav neviena kas palidz visi parbijusies skatas uz zeme guloso meiteni kas raustas. Ta tas turpinas veselu muzibu skana parversas tagad jau vairak izklausas pec pamatigas gardzonas.
Nevienam pat prata nebija pieiet klat un palidzet vinai. Tagad mes tikai varam atcereties musu samulsumu un nezinasanu. Ta tas meitens nemaz toreiz nepiecelas nosmaka pati ar savu meli. Lai cik divaini vina bija to norijusi. Meles un siekalu sajaukums.

(Starp citu medz but ari putas, tikai nav nejausmas no kurienes tas rodas.)
Re: video
07.08.2006 17:29
Jaa, laba domaa, par eksorcistiem vaareetu paskatiities, diezgan izsmeljoshi buutu.
Re: video
07.08.2006 17:53
Nekas skaists kad cilveeks raustaas krampjos tur nav.
Jaalieto ciitiigi aarsta noziimeetas profilaktiskaas zaales un leekmes samazinaasies vai izzudiis pavisam. Nedriikst paarkarst saulee,lietot alkaholu,uztraukties. Nevajag sleept to no sava drauga un kolektiiva lai peec tam nebuutu nepatiikamu paarsteigumu.
Peedeejaa laikaa madiciina neiesaka kaut ko miikstu mutee likt.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 11?
Ziņa: