Mutç èûla

Aizsāka slieka 

slieka
Mutç èûla
28.07.2006 12:02
Sveiki, man mutç ik pa reizei iemetas èûlas. Ar ko tas ir saistîts, kâ no tâ tikt vaïâ. Piemçram, ðobrîd starp apakðþokli un vaigu sânâ jau nedçïu ir jçls un sâpîgs. Es ceru, ka pâries un, ka tas nav nekas îpaðs.
krese
Re: Mutç èûla
28.07.2006 12:18
Aftas visticamâk, man tâdas uzmetas ja bik apaukstçjos, vai kad çdu augïus ievestos, tas no tâm íîmijâm ar ko apstrâdâti ievestie augïi.
Kâ palîdzçt? MAn vislabâk lîdz mutes skalosâna ar ozolmizu tçju, visi medikamenti, ko ieteica ârsti bija pilnîgi bez efekta.
Moljers
Re: Mutç èûla
28.07.2006 16:00
Sifiliss gan mazâk ticami
Re: Mutç èûla
29.07.2006 22:32
oo.. zinu zinu sitaadu lietu,ka tadas cuulas mutee.. man ari sad atd gadaas..ari biezi pec tam,kad eedu akdus ievestos auglus..laikam kiimija..
Re: Mutç èûla
30.07.2006 12:41
Vislabaak vainu nosaka aarsts.Tikai ar vinu kopiigi un pacietiigi. Zobaarsts. Skalot ar ziliem graudiniem,shiidumu protams. Var ozola mizu novaariijums,bet vins nonem juutiibu tikai,Dekatileena,Neoangiina tabletes suukaat 3-4 x dienaa.. Furaciliina shiiduma skalosanas.
Aboli importa jaamizo un jaeed bez mizas.Nedriiks gazeetos cukurotos dzeerienus.Muti peec katras eediena reizes jaaskalo.
Mârèa
Re: Mutç èûla
25.04.2007 09:44
Informâcija par ðo èûlu: http://en.wikipedia.org/wiki/Aphthous_ulcer
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 7?
Ziņa: