zems asinsspiediens

Aizsāka x 

x
zems asinsspiediens
28.07.2006 12:23
Labdien! Iesakiet ludzu kadas zales kuras bez receptes var nopirkt aptiekaa lai paaugstinatu asinsspiedienu..man ir loti zems, pashlaik sezhu darba nelidz ne kafija ne energy drinki...jutos nenormali slikti..arsts vakar gribeja izraxtit slimibas lapu bet es pashlaik nevaru atlauties neiet uz darbu...
vakar izraxtija tikai zales pret sliktu dushu un galvas sapem, ka shorit vispar iebraucu ka tas mazina tikai blakusparadibas nevis ceeloni...
krikucis
Re: zems asinsspiediens
28.07.2006 15:45
Man buja asinspiediens 90/60 (arî ïoti zems). Daktere izrakstîja homeopâtiskâs zâles (tas gan vairâk pret slikto dûðu), kuras var nopirkt bez receptes homeopâtijas aptiekâs un sp''ecîgus vitamînus, kuri tieðâm ïoti palîdzçja, tagan gan darbâ nav lîdzi paciòa ar nosaukumu, bet tie ir tie vitamîni, kurus reklamç TV (sarkanais dejojoðais mçtelîtis, teksts kaut kas lîdzîgs: - nevari sagaidît filmas beigas?) ceru, ka saprati, kuri tie ir.
Protams, atpûta un vçlreiz atpûta butu pats svarîgâkais.
SesamV
Re: zems asinsspiediens
30.07.2006 14:00
Man zemo spiedienu izregulçja Vision CHROMVITAL+, kad visu ziemu lietoju darba dçï, tad konstatçju, ka kaut kas ir izmainîjies paðos pamatos.Iegâdâjams pie izplatîtâjiem
Re: zems asinsspiediens
30.07.2006 17:22
Kordiamiina pilieni 15 pil x 2.Vakaraa nevajag,Zen zen preperaati.
Aukstas uudens aplaistishanaas.Kafija riita pusee.
Veesums darba vietaa.
Nepaareesties.Lietot vismaz 3 l dienaa skidruma.Burtiski meeriit,skaitiit.
Veiksmi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 20?
Ziņa: