tas pats dibens

Aizsāka skaska 

skaska
tas pats dibens
01.08.2006 16:59
Lieta sekojoða -man ðausmîgi niez dibens, pie anâlâs atveres,apkârt tai, sâniòos,bet ne iekðâ. Naktîs vispâr jâjûk prâtâ. Biju pie proktologa, viò teica, ka tur neizskatâs pçc hemoroîdiem, bet gan pçc infekcijas,kas tur ir ieviesusies, teica, ka man jâaiziet uz apskati dziïâku. Paðreiz tas nav iespçjams, bet varbût ir kâda super smçri, kas to niezi noòemtu, savâdâk - sajûta tâda,ka tûdaï/tûdaï sajukðu prâtâ. Ar vçdera izeju viss èikiniekâ, nekas teorçtiski nesâp, bet tikai tâ kasîðanâs...aaaaa....
Re: tas pats dibens
01.08.2006 17:18
Gan jau kautkaadi mentoli utm vareetu liidzeet, bet nezinu vai tur driixt smeereet. Pie kam ja aarst teica ka jaataisa apskata... jociigi... proktologa kabinetaa to visu tak var izdariit. Jebshu Tev noziibeeja kaut ko TIK uuber sarezhgjiitu un daargu, ka nevari tiesaam atrast laiku un naudu savai veseliibai?

Lai veicas to tomeer atrast.
Re: tas pats dibens
01.08.2006 17:20
Varbût kâda sçnîðu infekcija?
Re: tas pats dibens
01.08.2006 17:21
Spaliishi?
Re: tas pats dibens
01.08.2006 18:01
Lidz dzilaakai izmekleeshanai Tab.Tavegili 1 tabl uz nakti
Apmazgaaties un ieziest ar Fucikort ziedi vai Travacort ziedi. Neest neko asu,piparotu,saaliitu.Neesaat peec iespeejas briivaaku un plaanaaku apgeerbu. Segties viegli. Dzert kumelishu teju.Sekot lai nebuutu aizcieteejumu.
Kad paliks vieglaak ieverot augshmineeto dieetu un lietot Zinka ziedi.Apmazgaaties peec katras veedera izejas.
qwq
Re: tas pats dibens
01.08.2006 19:42
Kurð tad tas gudrai proktologs bija?
(lai citi pie tâ neietu)
!
Re: tas pats dibens
02.08.2006 09:26
Íiploku novârîjuma klizmas!
parazîti
Re: tas pats dibens
02.08.2006 09:56
es tâdâ situâcijâ nopirktu aptiekâ pretparazîtu tabletes un palietotu tâs.
krâniòs
Re: tas pats dibens
05.08.2006 15:53
kad bûs cits dibens?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 7 pieskaita 5?
Ziņa: