matu sirmoðana

Aizsāka ............. 

.............
matu sirmoðana
03.08.2006 14:21
Kâ îsti ir, vai daudzâm sievietçm tas notiek jau salîdzinoði agri? Man ðobrîd 27 un man ir jau daudz sirmu matu, tas tieðâm nomâc:"(( pirmie bija jau pat 22 gados, bet tieðâm daþi, tad vçl daþus gadus pavisam nedaudz, bet nupat jau ir gan tomçr..:( kâ jûs ar to sadzîvojat? brîþiem liekas, ka mani smukie, biezie mati, ka tas vairs nav îsti mans, ka tas nav riktîgi......
A*
Re: matu sirmoðana
03.08.2006 15:31
Nu man pirmais sirmais mats bija 13 gados..., bet tâ izteiktâk sâka parâdîties sirmi mati ap 25, tagad man ir 29... Nu ko, krâsoju katru mçnesi, sirmiem matiem jau nestaigâðu.
Re: matu sirmoðana
03.08.2006 15:42
Vai tu daudz streso? Mazliet par agru tie sirmie mati!!
plants no cita PC
Re: matu sirmoðana
03.08.2006 16:11
Matu nosirmoðanu var ietekmçt iedzimtîba.
Kaut kura no B vitamînu trûkuma izpausme ir matu nosirmoðana.
Evi
Re: matu sirmoðana
03.08.2006 16:40
Galvenais jau laikam gçni. Zinu daþu labu, kam jau pirms 30 mati jau pilnîgi sirmi.
Lai gan laikam jau arî dzîve ietekmç. Man manos 44 vçl ir tik maz sirmo matu, ka vçl pat nekrâsoju, bet mammai tai paðâ vecumâ jau bija sirma galva, jo toreiz mums gâja ïoti smagi. Bet no otras puses- nav jau tâ, ka man nav pilnîgi nekâdu problçmu, tâpat sava daïa stresu.
Interesanti bûtu zinât, cik lielâ mçrâ stress un problçmas ietekmç matu sirmoðanu. Laikam jau tas nav tikai mîts, ka no lieliem pârdzîvojumiem vienâ naktî var nosirmot.
.............
Re: matu sirmoðana
03.08.2006 22:07
bet kâ jûs to uztverat? loìiski, ka ar sirmiem matiem nestaigâsi, nu, ir nepatîkami, bet neko darît.. un tomçr.. jums tas neliek justies, ka tie nav jûsu mati vai uz to pusi?? ;/
Re: matu sirmošana
03.08.2006 22:12
Ir tačuļoti labas matu krāsas!Sirmot sāku ap 20.g.tad arī krāsot...Bet no stresa var nosirmot..:-((
Re: matu sirmoðana
03.08.2006 22:13
Cinka trûkums organismâ var veicinât matu sirmoðanu.
anja
Re: matu sirmoðana
03.08.2006 22:22
............. - man liekas, ka lielâkâ daïa to uztver pavisam "vçsi":))
Es vienmçr ar izbrînu skatos uz tiem meitukiem, kas jau tîòu gados regulâri krâso matus vienkârði sava prieka pçc. Man tas liekas baismîgs apgrûtinâjums, nevaru saòemties sâkt, lai gan drîz jau tâ kâ vajadzçtu, bet citi to dara pilnîgi labprâtîgi bez kâdas îpaðas vajadzîbas.
Agrâk, tajos laikos, kad matu krâsas nebija pieejamas, tad gan bija traìiski. Man bija druðka, gados 26 pilnîgi sirma, tas tieðâm bija bçdîgi.
vince
Re: matu sirmoðana
03.08.2006 22:35
es arî savos 27-os jau smuki sidraibaina. Krâsoju. Nekas cits neatliek. Turklât esmu no tâm, kam tumði mati izskatâs labâk. Un priecâjos pat to, ka dzîvoju laikâ, kad matu krâsas ir brîvi un plaði nopçrkamas.
un
Re: matu sirmoðana
04.08.2006 12:52
vai visas uztver tik viegli?
Re: matu sirmoðana
04.08.2006 17:20
Viens no matu sirmoshanas iemesliem ir kalcija truukums organismaa.Jaapaarbauda calcija liimenis organismaa.
dfg
Re: matu sirmoðana
05.08.2006 15:15
sirmais
Re: matu sirmoðana
05.08.2006 15:24
es jau sen sirms
Re: matu sirmoðana
05.08.2006 15:37
Es gan vçl nç:-)))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 3?
Ziņa: