Bactrim

Aizsāka ciku caka 

ciku caka
Bactrim
07.08.2006 12:17
Vai Bactrim bçrnu kakla sirups ir stipras zales?
Re: Bactrim
07.08.2006 13:33
Nav kaada kljuuda jautaajumaa? Man nav laika pa netu rakaaties bet cik atceros tad Bactrim bija bakteeriju tiirkultuura gremoshanas trauceejumu aarsteeshanai.
Re: Bactrim
07.08.2006 13:58
Man domaat bactrim ir biseptols shkjidraa veidaa.
ciku caka
Re: Bactrim
07.08.2006 17:19
Atvainojos, precizeeshu - tas antibakteriaals liidzeklis dazhaadaam vainaam. Man to izrakstiija beernam elpcelju aarsteeshanai. Vai Biseptols ir stipras zaales un vai antibakteriaals noziimee sliktaak kaa antibiotikas?
Re: Bactrim
07.08.2006 17:34
Antibiotikas un antibakteriaals ir viens un tas pats kaut gan ar antibakteriaalaam meedz apziimeet vaajaakas antibiotikas (nu kas tas ir vaajaaks - tas tagad ir tas kas pirms 10 gadiem bija ljoti stiprs ). Biseptols pieder pie stipraam antibiotikaam.
Re: Bactrim
07.08.2006 17:37
Par to peedeejo teikumu es gan shaubos.
Re: Bactrim
07.08.2006 17:44
Antibios-pret dziivo.
Izdala antibiotikas un antibakteriaalos preperaatus.
Antibiotikas ir daudz biistamaakas lietoshanaa.Taas ir dziva mikroorganisma dalhinas, kas satur muusu organismam sveshu olbaltumu un var izsaukt paarspiileetu organisma aizsargreakciju.Vai pat anafilaktisko shoku,kas var beigties ar naavi.
Tas nenoziimee ,ka Biseptols nevar izsaukt alergiju,bet ne tik biistamaa pakaapee.
Ja aarsts ir izrakstiijis Baktrim tad vinu vajag lietot noziimeetaas devaas un noteikto laiku.
Jaatceras ka visi antibiotiki,ari antibakteriaalie preperaati ir ,infekciju gadiijumaa, jaadzer ne mazaak kaa 5 dienas. Preteejaa gadiijumaa var veidoties rezistence.Tas ir ,infekcijas izsauceejs kluust nejuutiigs pret doto antibiotiku un kluust biistams saimnieka organismam un paareejiem cilveekiem.
Hm...
Re: Bactrim
07.08.2006 17:50
Nee, antibiotikas produce mikroskopiskas senes un dazas bakteriju sugas lai nogalinatu citas bakterijas, t.i. iegutas no dziviem organismiem
Antimikrobas vielas (AMV) ir termins, kas apzime sintetiski vai pussintetiski raditas vielas ar antimikrobam ipasibam.
Biseptols nav "stipra" AMV, ja ar to saprot iedarbibas spektru - uz cik dazadiem mikroorganismu veidiem darbojas, bet ta ir loti ipasa un unikala AMV
Mamma
Re: Bactrim
08.08.2006 08:58
Man bçrnam baktrimu parasti pie bronhîtiem izrakstîja...
ciku caka
Re: Bactrim
08.08.2006 09:00
Paldies visiem par atbildeem. Bija interesanti un veertigi.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 8?
Ziņa: