pâris stundâs dabût nost nelabumu, lûdzu!!!

Aizsāka zonta 

Lûdzu palîdziet ar padomu!! Vakar saçdos stipru çdienu, mazliet dzçru, naktî bija slikti un vçl tagad kuòìi rauj, bet pçc pâris stundâm jâbrauc tâlâ ceïâ. Ko dzeret, ko darît. Lûûû`dzu!!!
Katram sava metode, man da;zreiz palîdz - dzeru minerâlûdeni, labâk Borþomi, tad Malox (tâdâs paciòâs balts ðíidrms),tad cerukal(tableti) un ja tas ir çdiens tad palîdz! Bet ja no dzerðanas , tad nekâdas tabletes man nepalîdz - òemu tikai alu un lâpos, pçc pâris pudlîtçm Aisbeer ir ok.
Re: pâris stundâs dabût nost nelabumu, lûdzu!!!
12.08.2006 10:02
Mana metode - kungha pilieni. Diezgan riebiigi bet efektiivi.
Ja laicîgi izdzer tâ padaudzâk oglîti pirms ieðanas gulçt,tad no rîta poha nemoca :)
Paldies! Skrienu! izmantoðu visus padomus!
Re: pâris stundâs dabût nost nelabumu, lûdzu!!!
12.08.2006 12:09
Divi pirksti mute un visu izvemt.Pirms tam kartiigi sadzerties uudeni. Taa vismaz divas reizes.Jaa ,aktiivo ogli 6 gabalas ciitiigi skoshlaat un uzdert nedaudz uudeni. Turpmaak daudz lietot shidruma lai visas indes dabuutu aaraa no organisma.
Re: pâris stundâs dabût nost nelabumu, lûdzu!!!
12.08.2006 13:04
Mazdaktera ieteikums ir labs bet diezgan drakonisks. Visiem nebuus pa praatam.
Re: pâris stundâs dabût nost nelabumu, lûdzu!!!
12.08.2006 13:29
Es njemtu vienu cerukaala tableti. Un daudz uudens ar citrona sulu.
Vai arii alu. Bet tad rinjkja dancis sanaak.
Re: pâris stundâs dabût nost nelabumu, lûdzu!!!
28.09.2006 11:15
ingvera tabletes 2gb.
daudz dzert,ogli bet labâk tabl 10-20 gab sakoðïâtas,jo ogle visu absorbç ar virsmu,tâtad jo vairâk molekulu jo efekts lielâks
ingvers ir o.k. var pat kumelîðu tçju,gzçrvenes,kuòìa piliemi arî super
man paðia piemçram palîdz arî fitolizîna pasta,tas tâ no pieredzes
Iztīri zarnas ar klizmu!
Saprotu, ka par vçlu, bet var citreiz noderçt:
Vision DETOX+ palielinâtâs devâs
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 7?
Ziņa: