Vai butu jauztraucas?? Gjibonis

Aizsāka Pecinja 

Pecinja
Vai butu jauztraucas?? Gjibonis
13.08.2006 03:56
Sveicinati!
Shodien mani shokeeja notikums ar manu ligavaini. Riitu pavadijaam mazgajoties- vinjsh dushaa, es mazgajot zobus.. Pekshnji vinjsh nogjiiba.. man saakaas panika.. pec paris sekundeem es dabuju vinju pie samanjas un lidz guljamistabai- baals un bezspeeciigs vinjsh pamazaam saaka atguuties.
Kadu nedelju atpakalj vinjsh izslimoja vedergripu vai kada cita lidziga slimiiba... (vedersapes, caureja, apetiites zudums kadas 8 dienas) varbut salmonella bakterija. Vel vinjsh, shis nedeljas laikaa, bija nokritis un atsitis galvu, spelejot volejbolu. Vakar vakaraa vinjam saapeeja galva un peec nogjiibshanas arii.
Tatad... vai taa vareetu buut galvas trauma, jeb vienkarshi kjermenis ir novaajinaats peec slimiibas (aizmirsu piebilst, ka vinjam diezgan saspringtas un garas darba dienas shajaa nedeljaa bija + vel trenninji).
Paldies!
Re: Vai butu jauztraucas?? Gjibonis
13.08.2006 09:31
Noteikti vajag papildus apsekoshana pie neiropataloga. Var buut abi iemesli.Galvas traumas ir loti viltiigas lietas.
Jebkuraa gadiijumaa, ja ir bijis giibonis ar krishanu,tad jau vajadziiga apsekoshana peec kritiena.
Veiksmi
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 1?
Ziņa: