psihiatrs, neirologs vai ìimenes ârsts

Aizsāka Transvestîts _X 

Transvestîts _X
psihiatrs, neirologs vai ìimenes ârsts
13.08.2006 08:53
Lûdzu atbildes uz daþiem jautâjumiem:
1.kas tev no augstâkminçtiem izraksta zâles ja depresija
2.man n-to reizi piemeklçti antide un organisms nepanes
tagad lietoju tikai otras zâles, kuras dakters izrakstîja kopâ ar antidep, un tâs zâles saucas Finlepsin. Finlepsins ir pret neirozi un epilepsiju.Tâtad jaut ir tâds:vai es varu 6 mçn(kursu noteica ârsts) lietot tikai vienas zâles-vai finlepsins ârstç jeb tikai nomâc stresu.Otras zâles nelietoðu un vairs mainît pie ârste neieðu.
Re: psihiatrs, neirologs vai ìimenes ârsts
13.08.2006 09:28
Var izrakstit gan neiropatalogs,gan psihiatrs.
Ja diagnoze skaidra tad ,man liekas,var arii gimenes aarsts.
Finlepsiinu var dzert ilgstoshi,ja aarsts to uzskata par vajadziigu.
Depresiju labi nonem viegla fizkultuura.
Siikaaki padomi nav iespeejami jo netiek uzraadiits vecums un dzimums. Nav dati par iespeejamo depresijas ceeloni.
Taas lietas ir loti sarezgiitas un prasa ilgstoshu vai pat loti ilgstoshu abpuseeju sadarbiibu. Arstee slimnieks un vina griba. Arsts ir tikai padomdeveejs,koordinaators.Aarsts nav dievs.
Ticiiba Dievam arii ir efektiifa metode lai atvieglotu radushos situaaciju.
Transvestîts _X
Re: psihiatrs, neirologs vai ìimenes ârsts
13.08.2006 10:38
bet vai finlepsinu var dzert vienu bez otrâm izrakstîtâm zâlçm- Citalec?Tobið- vai bûs kâda jçga ârstçðanâ jeb tikai nomierina.
Re: psihiatrs, neirologs vai ìimenes ârsts
13.08.2006 14:27
Neviens antidepresants depresiju neizaarstee. Tas nonjem simptomus un uzlabo pashsajuutu. Daljai ar to pietiek, lai peec kursa pabeigshanas simptomu vairs neatgrieztos. Daljai jaarisina depresiju radiijsuhaas situaacijas un to nu zaales nedara. Daljai depresija skaitaas kaa slimiiba bez konkreeta areeja ceelonja un tiem nu lai labi justos zaales jaalieto visu muuzhu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 12?
Ziņa: