Ïoti zems hemoglobîns 5.8

Aizsāka Livija 

Livija
Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 09:48
Pie ârsta jâiet tikai pçc nedçïas, bet nu to pati saprotu, ka tas ir zem visâm iespçjamâm normâm, no kâ tas varçtu bût ?
pieredze
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 11:13
Tas nu gan ir pat ïoti zems!! es pie 8,9 jau knapi vilkos, baigais nogurums bija. Varu ieteikt tev padzert granâtâbolu sulu (azerbaidþânu stikla pudelçs), çst aprikozes, spinâtus. Pamçìini Tothema ampulas, ja nepaliek slikta dûða vai Spartocine kapsulas, tâs labi pacçla Hg. çd íiplokus, dzer kalciju, lai labâk uzsûcas dzelzs. Es divu mçneðu laikâ pacçlu Hg lîdz 13,2 un jûtos kâ cits cilvçks. Un pie ârsta noteikti aizej, jâmeklç cçlonis tâdai ançmijai. Lai veicas!
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 11:38
Edi un dzeri no dzelzs traukiem un ieveero ko teica iepriksh.
pieredze
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 17:27
Pagâjuðâ pavasarî man bija lîdzîgi-Hg 15,3, ielika slimnîcâ, pielçja klât asins masu. Pçc tam 3 mçn. bija jâlieto dzelzs preperâts Ferretab, daudz jâçd zemenes, nâtres(salâtos un zupâ),hemoglobînu âtri dabûja augðâ. Bet noteikti ir jâizmeklçjas, lai noskaidrotu iemeslu, jo tas nebûs no nekâ. Manâ gadîjumâ tâ bija dzemdes mioma, kas izraisîja spçcîgu asiòoðanu, tâpçc Linezerâ taisîja operâciju,miomu izòçma, tagad viss OK.
arî
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 19:18
Liellopa mazceptas aknas,nekas jauks,protams,....Tothema ampulas arî labas,tikai dûðu ðíebina...
Es noeedu 2 granaataabolus pa divaam dienaam un paceelaas momsntaa.Bietes, burkaani....ja dzer regulaari ar mreenesiem, tad varbuut.
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 21:44
mana pieredze- lai kâ cenðâs un lieto piem. Ferrum lek, kas ir recepðu Fe prep. mçnesî Hb daudzums asinîs paceïas par 1 vienîbu, tad nu lai sasniegtu normu, process mçrâms ne dienâs, bet mçneðos
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 22:12
Ar Fenules 10 dienu laikâ paceïas par 1 vienîbu.
playing the angel
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 22:30
man ar' kâdreiz bija ïoti zems hemoglobîns, 2x noìîbu, nenormâls bâlums u.c., bet tad sagadîjâs, ka man kâds pateica, ka hemoglobînu JA tas ir patieðâm riktîgi zem normas, nepacelt ne ar kâdiem produktiem...ko vajadzçtu çst varçtu ieteikt sarakstu ar n-tajâm vienîbâm, bet tam nav jçgas. Ðeit var lîdzçt tikai dzelzs preparâti, un jo âtrâk sâksi, jo âtrâk atgriezîsies sârtums vaigos, bet pats galvenais - vai ik dienas jutîsi, kâ atgrieþas spçks un mundrums.
no savas puses iesaku FENULES.
playing the angel
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
15.08.2006 22:37
Â, jautâjums vispâr, no kâ tas varçtu bût....tâ kâ man ðis jautâjums bija aktuâls pirms gadiem 6-7, tad nepateikðu vairs pie kâdiem speciâlistiem gâju toreiz, bet neviens, uzsveru - neviens tâ arî nepateica, no kâ konkrçti man tas bija.
koks
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
17.08.2006 13:16
Katram tas ir individuali, man mekleja kadus 2 gadus un neatrada kas noed dzelzi, esmu pieradusi, taka savu anemiju vairak nemaz nejutu, lai gan ik pa laikam arsts sadod bobi un izraksta kaudzem zales:)
Pifagors
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
17.08.2006 16:49
Atkal prâtvçdri savâkuðies - nâtres çdîðot, naglas uzkodîðot :)
Jâizmeklç bûs kuòa-zarnu trakts, nieres utt. Iemesls jâmeklç - nevis tagad çdîs nâtres - îpâði ja tur esoðais dzelzs nemaz negrib uzsûkties.
daiana
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
29.08.2006 00:29
Pilniigs piekriitu Pifagoram ,vaajpraats,cik visi gudri!!!Ar tadu hemoglobiinu nekavejoties jaaiet pie aarsta,tur ir iespeejams kaada iekseeja asinjosana!!!!
pieredze
Re: Ïoti zems hemoglobîns 5.8
29.08.2006 19:40
Daiana, tâpçc jau arî ðeit dalâmies pieredzç, ka ne vienmçr arî ârsti ir tik gudri, ka var precîzi un uzreiz pateikt no kâ tieði ir zemais hemoglobîns.Kâ jau rakstîja koks, viòai ârsti diagnozi meklçja un tâ arî neatrada 2 gadus,bet cilvçkam ir jâdzîvo un jâmeklç paðam kâ sev palîdzçt. Un ne vienmçr izrakstîto medikamentu kaudzes ir tas labâkais risinâjums, manuprât daudz labâk sev palîdzçt var veselîgi çdot un ievçrojot citus veselîga dzîvesveida principus.
Un kâ bûtu ar tâdu ârstu attieksmi:
hmm, nu jâ, jums ir mazasinîba. padzeriet dzelzi un b vitamînu.
es domâju, vçzis jums nevarçtu bût.
un viss!
vai tad man ir jâiet pie ârsta nolûgties, lai dabûtu kaut kâdus papildus izmeklçjumus un noskaidrotu cçloni?
tâda diemþçl ir mûsu medicînas sistçma
Taada ir konkreeti gjimenes aarstu attieksme. Jo no vinju kabatas tak aiziet naudinja, lai pacients veiktu papildus izmekleeshanu. Nozheelojami!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 25?
Ziņa: