kas war notikties ar ieksheejiem orgaaniem?

Aizsāka xenia 

Luudzu, luudzu pastaastiet kas war notikt manam draugam ja es pa winju pastaigaashu kaajaam?ja piemeeram pastaaweeshu uz weedera,wai kruutiim?Wai war kaut kas notikties arieksheejiem orgaaniem? Man 56 kilogrami.Un wai mana tiexme ir normaala?
Re: kas war notikties ar ieksheejiem orgaaniem?
21.08.2006 16:56
Es jau atbildeeju. Ja draugs nav galiigi shvaks tad nekaadu probleemu. Tikai nevajag ar augstpapeezhu kurpeem uz dzimumorgaaniem kaapt.
Un nekâp uz vçdera, par kuòìa un zarnu saturu tomçr nevar garantçt. Pa kauliem –ribâm, muguru, ekstremitâtçm.... man jau patîk, kad draugs (80kg) mani (50kg) ðad tad izstaigâ. Îpatnçja massssssâþa.
Nu, ja viòam ir kaut cik normâla presîte, diez vai tu viòam kaut ko îpaði ïaunu vari nodarît. Pa muguru staigat gan mierîgi var, tâ skaitâs kâ masâþa.
Sasmîdini un tad ar abâm kâjâm uz labo paribi, varbût izdosies aknas saplçst.
Re: kas war notikties ar ieksheejiem orgaaniem?
21.08.2006 21:39
varbût vçl pievienot rokudzelzîðus un pâtadziòu...galvenais, ka kvalitatîvs sex..:)
Re: pîrsings nabâ
23.08.2006 14:53
Re: pîrsings nabâ
Iesûtîjis: lindux ()
Datums: 23-08-2006 14:50


vai pîrsingu nabâ var durt pirms mçneðreizçm, aibildi atsûtiet uz manu e-pastu lindux1002@inbox.lv
Re: pîrsings nabâ
29.08.2006 21:58
pagâjuðo vasaru man bija izdurta naba...nostaigâju vienu vasaru, bet tâ kâ labi nedzija es izòçmu auskariòu (kaut kur pus gadu atpakaï) un nu jau viss ir aizdzijis.. bet ir palikusi neliela rçta... domâju to noslçpt izdurot vçlreiz... jautâjums vai tas bûtu labi, ja izdurtu vçlreiz...?
Ketrin,
es izduru naba pirsingu pamatskolu beidzot. visu videni nostaigaju, tad iznemu uz nepilnu gadu, un pec tam ieliku atpakal, lai gan bija biski aizaudzis...
es domaju, ka var meginat...
Re: pîrsings nabâ
06.09.2006 20:21
Re: kas war notikties ar ieksheejiem orgaaniem?
06.09.2006 22:54
Vai tev ir tieksme staigât pa dzîviem cilvçkiem. Vai draugam gribas lai tu pa viòu staigâ. Izsakies skaidrâk.
Kâds mçríis. Kâdas sajûtas?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 25?
Ziņa: