problema ar mazsvaribu

Aizsāka tievas 

tievas
problema ar mazsvaribu
30.08.2006 11:57
mana problema ir tada, ka esmu daudz par vieglu prieks sava auguma -170;40. vai to ir iespejams kka mainit? ar esanu nav problemas, edu 4 reiz. diema. esmu sportisks. kur problema?
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 12:22
Vaina sportiskumaa.
tievais
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 12:26
kam tiesi?
mjaa
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 12:27
gruuti iedomaaties 170cm garu cilveeku, kursh sver tikai 40kg...man 165 un svars 50, bet visi saka, ka par tievu, esot jaauzbarojas....kaads tad tas nabadzinjsh izskataas...taa ir distrofija
tievais
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 12:49
ko padarisi?
mjaa
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 13:38
riikojies kaa tajaa filmaa, ko pirmdien raadiija pa TV3, eed tikai McDonaldaa, varbuut paliidzees. Bet kaa tu vari pasportot ar taadu svaru? manupraat, taadaa stadijaa knapi var pavilkt kaajas...kaut ko tu te lej, veciit...
tievais
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 14:26
fiziski es nekadas problemas nejutu, man piemeram ir viens pazina -182;56, bet vins ir stulbs- sez visu dienu pie kompja, ar sportu vispar nenodarbojas, ko lai saka pc degrade cilveku. bet lieta ta, ka es pie kompja sezu reti. par mcdonaldu - man tas nav iespejams, nekur tuvuma tada nav.
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 14:47
un aiziet nav speeka ?(liidz mcdonaldam)

tieshaam gribeetos redzeet, kaa izskataas 170cm garsh, 40kg smags cilveeks. nevari kaadu bildi ielikt? ;)
tievais
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 14:57
sita nav nekada fotoizstade.
;)iereec
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 15:00
nu jau tu dirs...fui...kas tas pa veci, tâ jau augums kâ sievietei un svars, kâ sâkumskolniekam....
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 16:56
tadas vnk ir vielmainasipatnibas un tur neko nepadarisi.labak ir but tievam neka ar lieko svaru.Liekasi svars rada vairak problemu.
besk
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 17:10
ja tavs svars tev nesagâdâ problçmas, tad labâk neno nedari; çdot kaut kâdas draòíîbas var saèakarçt vielmaiòu. tieði tievie cilvçki mçdz pârçsties un piestûíçties ar sliktâm lietâm.
un labâk nemçìini iet pie ârstiem. man savulaik bija lîdzîgi, un tikai pçc 2 burku indes apçðanas nejauði no ârstes uzzinâju, ka patiesîbâ man nekas nekait, un tâs tuberkulozes zâles viòa man dod profilaksei - ar domu, ka tik tievi cilvçki kâ es varot ar to saslimt.
!!! es ïoti reti vispâr pat saaukstçjos.
tâ ar to tievumu. gan jau pçc 10 gadiem uzbarosies.
labdien.ïoti labi ðajâ gadîjumâ palîdzçs herbalife produkti.ja vçlaties iepazîties ar rezultâtiem rakstiet ,sarunâsim.
tievais
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 19:34
aksis, jâ mani intresç.
NatalijaJ
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 23:23
un man veel saka ka esmu tieva... es tieshaam nevaru iedomaaties puisi, kas ir manaa augumaa (182), bet ir vieglaaks par mani...

Par Herbalaifiem dzirdeets tikai tas negatiivaakais. Labaak audzeet muskulju masu :)
cilveexxxx
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 23:41
NU ko satraucies, ja tev tas fiziski netraucç tad kur ir problçma? CIk man zinâms maitençm tas îpaði neintresç, tad vispâr nesaskatu ðeit problçmu galvenais lai ir spçks rokas un tad viss paºçjais bûs ok.
Re: problema ar mazsvaribu
30.08.2006 23:41
Vispirms pastâsti par savu vecumu. Cik tev gadu.
Smçíç?
Cik ilgi parasti guli?
Kâ guïot sedzies? Silti,viegli?
Kâ ar seksuâlâm domâm? Bieþi?
Vai peldies?
Kas par sporta veidu,veidiem?
Kâds ir vai ir tavs tçtis (tievs,resns),mama?
tievais
Re: problema ar mazsvaribu
31.08.2006 08:47
Vecums - 16
Nesmçíçju
Guïu kâ minimums 8h, brîvdienâs vairâk
Karstâ laikâ daþreiz vispâr guïu bez segas, ziemâ protams, ka ar biezu
Domâm? Ðad tad jau ir!

Futbols, Basketbols, Skrieðana
Tçtis sver 80kg un ir 185 garð
Mamma ir 165 gara un sver 58Kg.
Ðî problçma patiesîbâ ir daudz nopietnâka, nekâ pieòemts domât.
Izteikti mazs svars var bût saistîts ar ïoti daþâdâm lietâm.
Noteikti ieteiktu pârbaudîties uz parazîtiem un iziet, vçlams dabîgu nevis íîmisku, pretparazîtu programmu. Bieþi vien tie var nebût kâdi lieli un labi pamanâmi parazîti, bet piemçram kâdas vienðûòu grupas parazîti, kas izmanto visas barîbas vielas, kuras nepiecieðamas organisma attîstîbai ( man pusaudþu gados bija lîdzîga problçma ar mazu svaru, izrâdîjâs, ka dzîvoju kopâ ar lielu skaitu lambliju ).Un ir diezgan muïíîgi lietot daþâdus vitamînus utt., kamçr organisms nav attîts no ðiem ciemiòiem.
Vçl vîrieðiem, îpaði dzimumnobrieðanas laikâ, ïoti nepiecieðams ir Cinks - vçlams aminohelâtu formâ. Ja tâ trûkst organisma bioíîmiskie procesi nenotiek pilnîgi, var rasties augðanas traucçjumi, svara traucçjumi gan uz vienu gan otru pusi, pat dzimumfunkciju traucçjumi vçlâkos gados.
Varu ieteikt Koraïïu kluba mediíu konsultâcijas un daþâda veida diagnostikas metodes, kur iespçjams konstatçt problçmas cçloni un piemeklçt dabîgus produktus cçloòa novçrðanai.
Izdzen parazîtus âra, neiet runa tikai par cçrmjveidîgajiem, bet par vienðûòu organismiem, mikozçm , baktçrijam, vîrusiem u.t.t iespçjams arî ir kas cits klât, bet tad jâpârbauda, jâsakârto organisms.
tievais,taa kaa Tev ir 16 gadu,kas nav ljoti daudz, Tu droshi vari sagaidiit svara paarmainjas laika gaitaa,jo augshanas periods Tev turpinaasies veel ilgi. varbuut ir veerts veikt to paraziitu paarbaudes,.. lai veicas!
doma
Re: problema ar mazsvaribu
31.08.2006 11:59
Es domâju, ka ja tev ir tikai 16 gadu, tu vçl audz.
es, sieviete, 176 cm, 50 kg. nemaz neizskatos, kâ kaulu kambaris. varçtu bût pâris kg klât, bet nu ir arî tâ labi.
Re: problema ar mazsvaribu
31.08.2006 14:45
Tev sâkas hormonâlâs vçtras, kas neveicinâs svara raðanos.
Viss vçl priekðâ.

Jâlieto olbaltums- biezpiens,siers,(visi piena produkti)pupiòas,ziedkâposti,ziròi.Ja sirdsapziòa atïauj zivis,vistas gaïa.Olbaltums ir celtniecîbas materiâls.
Uz târpu invâziju var pârbaudîties,bet tad bûtu citas pazîmes- nieze anusa rajonâ,cermes izkârnîjumos,slikta dûða.
Pârbaudîties vajag, bet domâju, ka tâds svara deficîts nevarçtu bût.
Vispâr ,tas nav nekas ârkârtçjs un traìisks tavâ vecumâ.
Sportot vajag, bet tâdâ apjomâ lai nebûtu slikta paðsajûta.Ja tu jûties labi,tad nekas traìisks nav.
Galvenais nesâc smçíçt.Siltâk sedzies,ja tas netraucç paðsajûtai. Vairâk çdi vakara pusç, bet lai netraucçtu miegam.Izlçdz dzçrienus, kas satur kofeînu (kafiju, Colas,Drinkus ...)
tievais
Re: problema ar mazsvaribu
01.09.2006 15:32
nu isteniba lidta ir tada ka man biezi viem niez loceklis.
resnais
Re: problema ar mazsvaribu
02.09.2006 22:28
uzbaroijies
Man ir liekais svars,vai man kâds nevarçtu ieteikt padomus no austrumu medicînas
Re: problema ar mazsvaribu
04.09.2006 13:27
vini:
Tu tik gudri ierunaajies par paraziitiem, bet kaadeelj nemineeji, ka T3 hormona pastiprinaata izstraade arii var radiit izteiktu tievumu? Tu tak zini kursh dziedzeris izstraadaa sho hormonu?
Re: problema ar mazsvaribu
04.09.2006 23:00
Ja niez dz.loceklis un tevi tas uztrauc,tad jâiet pie urologa un ðî problçma jâapsprieþ ar viòu.Var aprunâties ar tçti? Vai vecâko brâli?
Niezoðs dzimumloceklis var provacçt uz pastiprinâtu masturbâciju,kas pats par sevi nav nekas bîstams, bet jâtiek skaidrîbâ par iemeslu.
Niezi var izsaukt daþâdi produkti. .Saðaurinâta priekðâdiòa. Bet tâ jau ir cita problçma.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 15?
Ziņa: